Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Runej Nikt tak nie myśli.
1
@Aragorn33 Ale Dembele to ty szanuj, bo na tle naszych skrzydłowych na czele z Fatim i Torresem to jest królem futbolu.
0
@LionelM95 FIFA 22 to według mnie było dziadostwo.
6
Nie ma Courtoisy ale wraca Canizares.
0
Mam pytanie do graczy, którzy grają w FIFE 23 na next genie. Czy jest spora różnica między FIFA 22 bez next gena i czy nadal jest to taka ślizganka piłkarzy po boisku czy jest to bardziej naturalny gameplay?
2
@Danny Gaucho Messi jest ponoć skończony xd
0
@333tricampeones333 Ciekawe 9-tki kończą w jakimś Eintrachcie a nie zostają następcami jednego z najlepszych napastników w historii.
0
Musiala, Gavi, Bellingham i może Nuno Mendes. Jak ktoś z tej czwórki wygra to będzie optymalny wybór, tylko nie żaden Camavinga bo to byłby żart.
5
Trzeba przyznać, że bardzo fajnie to wygląda i to jest marketingowy strzał w dziesiątkę, którego inne kluby mogą zazdrościć.
0
@pt9 Messi w rok czy dwa da więcej pod każdym względem niż Silva w 4/5 lat.
1
@Cule1234 Niech przedłuża, Barca bierze Messiego.
0
Xavi zasługuje na zaufanie.
0
@lucca87 Obecnie mecz z Interem jest najważniejszym meczem sezonu. Jeśli nie wyjdziemy z grupy w Lidze Mistrzów to będzie dramat i morale kibiców polecą dramatycznie.
1
@max1982 Kiedyś by brać L4 pamiętam, że w nowej pracy musiałeś co najmniej miesiąc przepracować. Możliwe, że pracodawca ma rację.
0
@Ironman Ten sezon jest dobry, klimat jest, czuć napięcie, które powstaje naturalnie i postacie się rozwijają. Widać, że porządna stacja robi ten serial.
1
@Comentateiro Lewy też się mocno przyczynił oprócz sędziów do takiej sytuacji, o ile w meczu z Interem nie można mieć do niego pretensji to już z Bayernem z tych sytuacji co miał mógł spokojnie strzelić 2 gole i dać nam 3 punkty. Liga Mistrzów nie wybacza.
1
@Kgorecki2500 Nowy Thor to festiwal cringe i pokazanie, że Marvel stał się już produktem dla małych dzieci. Nie dotrwałem do końca filmu, doszedłem do momentu gdzie w sali bogów różni bogowie są przedstawiani i to już było za dużo bezbeków.
0
@maroon dobra, ale z tych drużyn, które realnie walczą o złoto.
11
@okiemtypera_lucaxx95 Czego się spodziewasz po fanach Ronaldo, sam fakt, że uważają Ronaldo za lepszego piłkarza od Messiego dużo o nich mówi.
0
@Ptasior Neymar nie jest już skrzydłowym, ani w kadrze ani w klubie
0
@maroon Komu kibicujesz bardziej?
0
Czy jest tu ktoś kto korzystał z GeForce Now na swoim komputerze i mógłby się podzielić opinią?
0
@kuz Na całe szczęście ta nagroda nie jest istotna.
1
@jedrek7000 Od Neymara w PSG lepiej gra choćby Messi.
1
Musi Fati powoli zacząć pokazywać, że nadaje się do gry na tym poziomie.
1
@Transu96 Ten serial jedyne co ma dobre to zdjęcia i koniec.
0
@Encore xD Już pseudofanom brak argumentów by porównywać boskiego mentala z Messim więc obniżają poprzeczkę.
0
@Sulimo Rozum rozumem ale ludzie są zepsuci i nienawiść potrafi zabrać resztki rozumu.
0
@BorzyKrzys to idol polskich szkół
0
@Cotutajsiedzieje Złotą Piłkę wygra ten kogo wypromują media i jak go przedstawią opinii publicznej.