Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JaroCoach Jakie lepsze rozwiązania ma obecnie rynek transferowy? Alonso przyjdzie jako zmiennik by czasem odciążyć Albę. Nie widzę na rynku lepszych rozwiązań jeśli chodzi o zmiennika w rozsądnej cenie z ograniem na wysokim poziomie.
0
@Varkond ale z tą nadwagą to ty na serio czy ci mózg odjęło?
10
@Vebrol Zjada ich to, że Messi jest po prostu lepszym piłkarzem.
4
Najlepsze to i tak było „Messi” skandowane z trybun. Przypomniało się Camp Nou.
0
@marcin62 To jest chore.
2
@kewin Dobra oferta.
0
@Suzu Bardzo dobrze, solidny konkurent dla Lewego, to oboje będą zmotywowani by jak najlepiej grać.
3
Mogliby zrobić nagranie jak Alba rzuca piłką Kounde, wtedy byłby stonks w wyświetleniach.
0
@Sebix897 Fargo.
1
@Firestone Kto pisze, że Pjanic by się przydał?
0
Dlatego United nadal jest tak żałosne po odejściu Fergusona.
2
@FioletoweOczy Zacznijmy od tego, że nikt go nawet o to nie poprosił, po prostu oznajmiono mu, że to koniec bo La Liga się nie zgadza i tyle. Chyba zapominacie w jaki sposób Messi odchodził z Barcelony.
0
@Krystian1588 ale okropieństwo
0
@Ali3231 Gdzie tak Romano napisał?
2
@xVENUMx Zrób chociaż jakiś porządny research jak już podsumowanie statystyczne wrzucasz a nie błędy wrzucasz.
0
Znacie może jakąś stronę gdzie jutro z rana będę mógł obejrzeć sobie powtórkę meczu Barcelony? Zamierzam nie znać wyniku i oglądać meczyk na świeżo, ale chyba żadna stacja TV nie nadaje, więc może znacie stronkę jak kiedyś było fullmatchesandshows.
26
@kempnou Można go szanować za podejście do swojego ciała i profesjonalizmu ale nie da się przetrawić jego bucowatości.
0
@FCB24 ja widzę 6 a nawet 7 jeśli dodasz Roberto i 8 gdy dodasz Torre.
0
@Clue a potem przyszedłeś i oddałeś mu pokłony śpiewając mu
5
Ale co on o Raulu powiedział? Czy to jest dobre tłumaczenie czy on jest tak głupi?
0
@Clue z tymi jego uderzeniami to było słabo w zeszłym sezonie
1
@FC1899Barca Anglia - City
Hiszpania - Barcelona
Niemcy - Bayern
Francja - PSG
Włochy - Juventus
Holandia - Ajax
Portugalia - Benfica
0
@daniel32778 Dembele ostatnie pół roku w klubie był jednym z motorów napędowych a ty mówisz, że gościu co 2 sparingi zagrał bije go na głowę.
0
Dani zachowujesz się jak kobitka.
0
@Fabik87 nie śledzę dzieciaczkowych wpisów tak jak wy.
3
Szczerze mówiąc zachowujecie się jak dzieciaczki robiąc sobie taką szyderę z Chelsea, tym bardziej, że nie widzę żadnych prowokacji z ich strony. Z kolei te określenia, które wymyślacie czyli czelsioki tylko świadczy, że to piszą niedojrzali ludzie.
0
@PatrykBarca Co z tego, że Arsenal się fajnie wzmocnił. Nie bez powodu Premier League jest nazywana najlepszą ligą. Przecież nikt nie powinien być zdziwiony jak Arsenal z tymi transferami zajmie nawet 6 miejsce, bo taka jest tam rywalizacja.
0
@Hubsao Ricardo Kaka
0
@Mixtape Kounde to też nie topka. Topka nam uciekła do Chelsea, czyli Koulibaly.
0
@Image żebyś się nie zdziwił