0

@JaroCoach Jakie lepsze rozwiązania ma obecnie rynek transferowy? Alonso przyjdzie jako zmiennik by czasem odciążyć Albę. Nie widzę na rynku lepszych rozwiązań jeśli chodzi o zmiennika w rozsądnej cenie z ograniem na wysokim poziomie.

0

@Varkond ale z tą nadwagą to ty na serio czy ci mózg odjęło?

10

@Vebrol Zjada ich to, że Messi jest po prostu lepszym piłkarzem.

4

Najlepsze to i tak było „Messi” skandowane z trybun. Przypomniało się Camp Nou.

0

@marcin62 To jest chore.

2

@kewin Dobra oferta.

0

@Suzu Bardzo dobrze, solidny konkurent dla Lewego, to oboje będą zmotywowani by jak najlepiej grać.

3

Mogliby zrobić nagranie jak Alba rzuca piłką Kounde, wtedy byłby stonks w wyświetleniach.

0

@Sebix897 Fargo.

1

@Firestone Kto pisze, że Pjanic by się przydał?

0

Dlatego United nadal jest tak żałosne po odejściu Fergusona.

2

@FioletoweOczy Zacznijmy od tego, że nikt go nawet o to nie poprosił, po prostu oznajmiono mu, że to koniec bo La Liga się nie zgadza i tyle. Chyba zapominacie w jaki sposób Messi odchodził z Barcelony.

0

@Krystian1588 ale okropieństwo

0

@Ali3231 Gdzie tak Romano napisał?

2

@xVENUMx Zrób chociaż jakiś porządny research jak już podsumowanie statystyczne wrzucasz a nie błędy wrzucasz.

0

Znacie może jakąś stronę gdzie jutro z rana będę mógł obejrzeć sobie powtórkę meczu Barcelony? Zamierzam nie znać wyniku i oglądać meczyk na świeżo, ale chyba żadna stacja TV nie nadaje, więc może znacie stronkę jak kiedyś było fullmatchesandshows.

26

@kempnou Można go szanować za podejście do swojego ciała i profesjonalizmu ale nie da się przetrawić jego bucowatości.

0

@FCB24 ja widzę 6 a nawet 7 jeśli dodasz Roberto i 8 gdy dodasz Torre.

0

@Clue a potem przyszedłeś i oddałeś mu pokłony śpiewając mu

5

Ale co on o Raulu powiedział? Czy to jest dobre tłumaczenie czy on jest tak głupi?

0

@Clue z tymi jego uderzeniami to było słabo w zeszłym sezonie

1

@FC1899Barca Anglia - City
Hiszpania - Barcelona
Niemcy - Bayern
Francja - PSG
Włochy - Juventus
Holandia - Ajax
Portugalia - Benfica

0

@daniel32778 Dembele ostatnie pół roku w klubie był jednym z motorów napędowych a ty mówisz, że gościu co 2 sparingi zagrał bije go na głowę.

0

Dani zachowujesz się jak kobitka.

0

@Fabik87 nie śledzę dzieciaczkowych wpisów tak jak wy.

3

Szczerze mówiąc zachowujecie się jak dzieciaczki robiąc sobie taką szyderę z Chelsea, tym bardziej, że nie widzę żadnych prowokacji z ich strony. Z kolei te określenia, które wymyślacie czyli czelsioki tylko świadczy, że to piszą niedojrzali ludzie.

0

@PatrykBarca Co z tego, że Arsenal się fajnie wzmocnił. Nie bez powodu Premier League jest nazywana najlepszą ligą. Przecież nikt nie powinien być zdziwiony jak Arsenal z tymi transferami zajmie nawet 6 miejsce, bo taka jest tam rywalizacja.

0

@Hubsao Ricardo Kaka

0

@Mixtape Kounde to też nie topka. Topka nam uciekła do Chelsea, czyli Koulibaly.

0

@Image żebyś się nie zdziwił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?