2

@bartas97 i gdzie on miałby grać w Realu? Benzema jest obecnie od niego po prostu lepszy a na skrzydło już się nie nadaje

0

@Hubsao może ręka boga Maradony

0

@Pablit Myślę, że Pablo Torre może się zaprezentować ładnie Xaviemu w presezonie i grać w 1 drużynie, poza tym to jest realny skład biorąc pod uwagę naszą sytuację. Martwi trochę środek obrony w takim składzie, tylko Araujo dojeżdża na najwyższy poziom. Nie wierzę w jakiegoś Bernardo Silvę bo jest po prostu za drogi i nie jest niezbędny. Kounde byłoby nawet fajnie ale też cena jest wysoka.

0

@Gaucho Bartomeu idealnie by się nadawał do PiS.

6

@Michu94 Czyli oczekują od Barcy, że wyłoży za niego jakąś ogromną kasę nieadekwatną do umiejętności.

0

@BoreekxD wcale nie przesadzam

2

Jeszcze się okaże, że Raphinha to poziom Malcoma a my za niego duży pitos zapłacimy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@DonMatteo901 xd 720p to ja sobie znajdę na streamie, żenada do kwadratu

0

@koziar Chodzi o to, że to był deal dla Realu a nie Juventusu.

0

@MICHU2 Kim jest lider w takim razie? Piłkarze, którzy grali/grają z Messim mają go za lidera. Przypomnę słowa Lisandro Martineza i Papu Gomeza:
Przed finałem z Brazylią Messi przemawiał w szatni. Nie powiem dokładnie co powiedział, ale wszyscy się bardzo wzruszyli. Byliśmy tak nabuzowani, że chcieliśmy tylko wyjść na boisko i roznieść rywala."

Papu Gomez: "Rozpłakaliśmy się podczas przemowy Messiego w szatni. Wszyscy dostali od niej gęsiej skórki."

3

@MICHU2 To pieprzenie o charakterze znów. Trzeba było być ślepym by nie widzieć, że Messi był liderem tej drużyny. Organizował nam grę. Zaczynał ataki i je kończył, kto tak robi jak nie lider?

2

@Comentateiro Jeśli Messi w przyszłym sezonie dobrze zaprezentuje się na mundialu i poprawi grę w PSG to jak najbardziej.

0

@Encore Bernardo Silva to jest zbędny transfer w naszej sytuacji. Nie rozumiem po co w ogóle o nim dyskusja. Niech odejdzie De Jong i te pieniądze wykorzystajmy do spłaty długów bądź wzmocnienia innych pozycji a nie kolejny pomocnik, gdzie już teraz Nico się marnuje przez brak gry a dojdzie Kessie i Torre.

2

@DonMatteo901 to musiał zrobić jakiś polski dzieciaczek

1

@P33ck Dlaczego zmniejszają liczbę zespołów?

2

Wyjaśnicie mi dlaczego golarka z Philipsa z neonet nie chce się zamknąć gdy naciskam krzyżyk a wręcz przenosi mnie na stronę z produktem?

9

Skoro w styczniu były finanse na Torresa to czemu teraz ma ich nie ma być po uruchomieniu dźwigni na choćby jednego z powyższych?

11

Co to za porąbana reklama jakiejś maszynki do golenia, że nawet trafiając w krzyżyk na nią wchodzę? Nigdzie nie ma gorszych reklam niż na tej stronie.

0

@Vaven tak, takie ma szczęście

3

@Danny Gaucho Messiemu się udało z żoną.

0

@kamyk_23 szkoda dyskusji na ciebie

0

@kamyk_23 Krowa xd za dużo się naoglądałeś gwiazdek porno by ją od krowy wyzywać.

0

@Medium Brazylia wygrała Copa America 2019 ale Neymar był wtedy kontuzjowany. Pecha ma zwyczajnie.

0

@PatrykBarca Chodzi o to, że Bayern zawsze się trzyma w topie europejskim i co roku walczy o Ligę Mistrzów nawet pomimo wtop, które się zdarzają każdemu klubowi.

0

@Cule1234 Try me. Kiedyś w trybie kariery grając Realem zrobiłem zamianę CR7 za Messiego.

0

@kkbarca Jak ma grać tak jak w kadrze Albicelestes to czemu nie. Nawet jakbyśmy my grali jak Argentyna to byłbym zadowolony. Prawie 40 meczów bez porażki to robi duże wrażenie.

0

@PatrykBarca Odchodzi Gnabry, przyjdzie Mane, dodatkowo już za darmo mają Gravenbercha i Mazraouiego. Bayern zawsze będzie miał konkurencyjną drużynę.

0

A wiadomo co będzie z Griezmannem? Mu się właśnie wypożyczenie skończyło?

0

@Rastafarnianin Tacy ludzie odtrącają ludzi od istoty chrześcijaństwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?