Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 i gdzie on miałby grać w Realu? Benzema jest obecnie od niego po prostu lepszy a na skrzydło już się nie nadaje
0
@Hubsao może ręka boga Maradony
0
@Pablit Myślę, że Pablo Torre może się zaprezentować ładnie Xaviemu w presezonie i grać w 1 drużynie, poza tym to jest realny skład biorąc pod uwagę naszą sytuację. Martwi trochę środek obrony w takim składzie, tylko Araujo dojeżdża na najwyższy poziom. Nie wierzę w jakiegoś Bernardo Silvę bo jest po prostu za drogi i nie jest niezbędny. Kounde byłoby nawet fajnie ale też cena jest wysoka.
0
@Gaucho Bartomeu idealnie by się nadawał do PiS.
6
@Michu94 Czyli oczekują od Barcy, że wyłoży za niego jakąś ogromną kasę nieadekwatną do umiejętności.
0
@BoreekxD wcale nie przesadzam
2
Jeszcze się okaże, że Raphinha to poziom Malcoma a my za niego duży pitos zapłacimy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@DonMatteo901 xd 720p to ja sobie znajdę na streamie, żenada do kwadratu
0
@koziar Chodzi o to, że to był deal dla Realu a nie Juventusu.
0
@MICHU2 Kim jest lider w takim razie? Piłkarze, którzy grali/grają z Messim mają go za lidera. Przypomnę słowa Lisandro Martineza i Papu Gomeza:
Przed finałem z Brazylią Messi przemawiał w szatni. Nie powiem dokładnie co powiedział, ale wszyscy się bardzo wzruszyli. Byliśmy tak nabuzowani, że chcieliśmy tylko wyjść na boisko i roznieść rywala." Papu Gomez: "Rozpłakaliśmy się podczas przemowy Messiego w szatni. Wszyscy dostali od niej gęsiej skórki."
3
@MICHU2 To pieprzenie o charakterze znów. Trzeba było być ślepym by nie widzieć, że Messi był liderem tej drużyny. Organizował nam grę. Zaczynał ataki i je kończył, kto tak robi jak nie lider?
2
@Comentateiro Jeśli Messi w przyszłym sezonie dobrze zaprezentuje się na mundialu i poprawi grę w PSG to jak najbardziej.
0
@Encore Bernardo Silva to jest zbędny transfer w naszej sytuacji. Nie rozumiem po co w ogóle o nim dyskusja. Niech odejdzie De Jong i te pieniądze wykorzystajmy do spłaty długów bądź wzmocnienia innych pozycji a nie kolejny pomocnik, gdzie już teraz Nico się marnuje przez brak gry a dojdzie Kessie i Torre.
2
@DonMatteo901 to musiał zrobić jakiś polski dzieciaczek
1
@P33ck Dlaczego zmniejszają liczbę zespołów?
2
Wyjaśnicie mi dlaczego golarka z Philipsa z neonet nie chce się zamknąć gdy naciskam krzyżyk a wręcz przenosi mnie na stronę z produktem?
9
Skoro w styczniu były finanse na Torresa to czemu teraz ma ich nie ma być po uruchomieniu dźwigni na choćby jednego z powyższych?
11
Co to za porąbana reklama jakiejś maszynki do golenia, że nawet trafiając w krzyżyk na nią wchodzę? Nigdzie nie ma gorszych reklam niż na tej stronie.
0
@Vaven tak, takie ma szczęście
3
@Danny Gaucho Messiemu się udało z żoną.
0
@kamyk_23 szkoda dyskusji na ciebie
0
@kamyk_23 Krowa xd za dużo się naoglądałeś gwiazdek porno by ją od krowy wyzywać.
0
@Medium Brazylia wygrała Copa America 2019 ale Neymar był wtedy kontuzjowany. Pecha ma zwyczajnie.
0
@PatrykBarca Chodzi o to, że Bayern zawsze się trzyma w topie europejskim i co roku walczy o Ligę Mistrzów nawet pomimo wtop, które się zdarzają każdemu klubowi.
0
@Cule1234 Try me. Kiedyś w trybie kariery grając Realem zrobiłem zamianę CR7 za Messiego.
0
@kkbarca Jak ma grać tak jak w kadrze Albicelestes to czemu nie. Nawet jakbyśmy my grali jak Argentyna to byłbym zadowolony. Prawie 40 meczów bez porażki to robi duże wrażenie.
0
@PatrykBarca Odchodzi Gnabry, przyjdzie Mane, dodatkowo już za darmo mają Gravenbercha i Mazraouiego. Bayern zawsze będzie miał konkurencyjną drużynę.
0
A wiadomo co będzie z Griezmannem? Mu się właśnie wypożyczenie skończyło?
0
@Rastafarnianin Tacy ludzie odtrącają ludzi od istoty chrześcijaństwa.