5

Lewy zrobił swoje ale kto pytał człowieku?

1

@pioz123 to, że muszę wyciszać TV by się nie irytować tylko świadczy jak mierny z niego komentator.

3

Powiem wam tak, oglądanie meczów ze Szpakowskim powoduje odruch wymiotny. Niech on kończy karierę bo nie da się go zdzierżyć. Dziś będzie jedno wielkie wkur… w TV słuchając jego pier…

0

@Zoker Januszex Sp. z o.o

0

@masq Griezmann, Coutinho i Dembele out pewnie

0

@KolDan Jeśli Dembele zostanie to pod względem stażu będzie jednym z kapitanów xD

0

Trzeba przyznać, że mamy niezłą głębię składu.

0

@jq91 Koeman to toksyczny typek

0

@dorkizos Zrobił to co do niego należy, dał asystę i kluczowe podanie.

0

@Gorantores tym sposobem mam nadzieję, że bitcoin jeszcze bardziej się rozwinie

1

@mokrychlopiec za Albą zapłaczemy jak za Alvesem

1

@LS jeszcze się okaże, że Ferran to fałszywy skrzydłowy, jak Coutinho czy Griezmann czego mu bardzo nie życzę, bo w kadrze potrafił imponować.

4

Pedri nie gra bo odpoczywa? Btw mamy dobrą ławkę, taki Adama jak wejdzie na podmęczonego to ich zmiecie.

0

@Rajek99 no Sevilla swój mecz już zaczęła, chyba, że chcesz jakiś live postawić

0

Co myślicie o sofascore? właśnie sobie spojrzałem na oceny piłkarzy Barcelony i wychodzi według ich obliczeń, że taki Gavi i Nico w tym sezonie La Liga grają znacznie gorzej od Frenkiego De Jonga. Trochę te oceny tam wystawiane zakłamują rzeczywistość, oraz np to, że Messi w tym sezonie jest najlepszym zawodnikiem PSG gdzie no mimo wszystko Mbappe jest bardziej decydujący.

0

@BART97 ale jaki masz problem z tym promowaniem, w życiu Ci to przeszkadza?

0

@PatrychoO No tak, lepiej niech każda modelka będzie minimum 175 wzrostu, skinny figura i potem ktoś będzie chciał zobaczyć jak spodnie wyglądałyby na kimś grubszym i nie ma gdzie, bo wszędzie ideały.

5

@BART97 Dobrze, że dzieje się takie coś. Nikt nie powiedział nigdy jaki ma być dokładny model modelki. Wyidealizowane modelki zaburzają realny pogląd na kobiety, które w większości przypadków nie wyglądają jak kobiety z magazynów. Faceci napatrzą się na takie obrazy i potem wybrzydzają a kobiety popadają w skrajności.

0

@Qexi Uważam, że Haaland za 75 mln to promocja, gorzej niestety z horrendalną pensją i bonusami. Jeśli nie będzie miał kontuzji to myślę, że się jak najbardziej sprawdzi w Barcelonie. Jak Barca teraz go nie pozyska za te 75 mln to może już później nigdy nie mieć okazji za takie pieniądze, więc rozumiem bitwę o niego.

0

@Mikolaj96 nigdy nie wiadomo, kto by pomyślał, że wczoraj PSG i Milan przegrają.

4

Ten Torres to chyba Torres z Chelsea gdy zapomniał jak się strzela.

0

Niestety ale to już schyłek Messiego. Niech chociaż wygra mundial i odejdzie w chwale.

0

@MysticCat Myślę, że różnica 15 goli to spora różnica biorąc pod uwagę choćby to, że oboje pewnie będą grać 2/3 lata jescze w LM i koniec. Ronaldo gra na 9. Messi to już praktycznie głównie rozgrywający. Uważam, że Messi nie przegoni CR7.

5

@MysticCat ?? Ligi Mistrzów od 2 miesięcy nie było.

1

@Sau_Ron La Liga - Vinicius Jr
Premier League - Salah
Bundesliga - Haaland
Serie A - De Ligt
Ligue 1 - Hakimi

0

@AxelF Ja nie uważam, że im zależy na zdrowiu, uważam, że pikarze są niedostatecznie chronieni. Kary za naprawdę brutalne faule się niedostatecznie karane.

1

2 mecze to absolutne minumum za taki bandytyzm(uważam, że należy mu się więcej). Jestem zdecydowanie przeciwko takim zagraniom, które są zagrożeniem dla zdrowia i powinno się piętnować takie coś dłższymi karami by się 2 razy zastanowili. Sorry, ale zdrowie jest najważniejsze.

0

@Elosek tydzień w fabryce czekolady

22

Nieźle odklejony

0

Warto włączyć PSG? Messi dobrze gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?