0

@DonAndrzejos Niech Barca zacznie kupować zawodników na konkretne pozycje a nie półkrzydłowych, defensywnych skrzydłowych i nie wiadomo kogo.

1

@Objectivo Spider Man 2 z Venomem to jest to na co czekam.

1

@Mat97 TVP Sport strona internetowa

0

Dziś gdzie pokazują Brazylia-Argentyna?

0

Zawsze nazywałem go karłem xD

2

@Djzordon Ale ta nagroda jest brzydka

0

@macio_944 Tylko po co Barcelona kupuje tego De Jonga, już lepiej było zostawić Manaja i poczekać na kulawego Aguero do listopada oraz powrót Ansu i Dembele. Niby tylko Aguero to 9 z nich, ale tak to kupujemy zbędnego zawodnika drewnianego.

1

@budel17 Mamy też defensywnego znikającego skrzydłowego.

5

Co można przyznać to na pewno fakt, że Griezmann jest jałowy, ani szybkości, ani dryblingu. Większe zagrożenie stwarza Braithwaite niż Francuz za 120 mln z ogromną pensją.

0

0

@bartekvisca Robi duże wrażenie na sali kinowej?

0

@kaladin Zamiast płakać jak pipki to się cieszmy, że nadal najlepsi na świecie chcą grać w La Liga. Bo ostatnio giganci nam pouciekali rok po roku.

6

@Adi123456789 Przecież Mbappe już jest wielkim piłkarzem.

0

@PJ1985 Po to żeby w tym sezonie rzucić wszystkie siły na LM z ich atakiem Messi, Neymar, Mbappe.

0

@Destroyer_of_Worlds i zobaczyć te fochy Krystyny

0

@DonMatteo901 Zachowują się jak ćpuny.

1

@eydeem Margot Robbie nie jest jakąś boginią wśród kobiet jak tutaj się ją maluję. Pewnie taki obraz sobie ludzie wymyślili po Wilku z Wall Street.

1

@AmigoBlancos Ja bym go chciał w Realu, teraz lub za rok. La Liga musi być mocniejsza.

0

@kamilop Mbappe

3

@korolocik Po grzyba?

1

@bixmix Nie jest powołany na mecz, to samo Neymar czy Donnarumma.

0

@Junngeas 1. Barca 2. Real 3. Sevilla 4. Atletico

0

@martin3131 Bartomeu by pudrował trupa tak długo, że jeszcze kilka takich lat i potem przy jego późniejszym odejściu problemy finansowe jakie mamy teraz byłyby niczym np z wizją degradacji klubu.

0

@!34RC3!_0N4 Dokładnie tak, trzeba się delektować jego grą póki jeszcze gra. Tym bardziej, że z Neymarem to może być ekscytujący duet.

1

@Norkusik Kochamy Messiego, ja się cieszę, że widzę go szczęśliwego.

1

@dani35 To by dawało 116 mln. Ciekawe jaki procent idzie do klubu.

0

@matt121 nie, po prostu PSG było konkretne i tyle

5

@Homeopata8989 Inter się posypał. Lukaku jest zbyt dobry i w najlepszym wieku. Dobrze, że nie będzie marnował najlepszych lat jak Kane w Tottenhamie, który nadal nic nie wygrał.

0

@LuisSalvano btw szejk się nie zwinie po MŚ

10

Ale ta społeczność tutaj jest śmieszna, takie visca łepki z urażoną dumą odcięte od rzeczywistości. Messi jest szczęśliwy? Ale jak to przecież przed chwilą płakał, o nie on nas zdradził. Zastanawiam się czy to dorośli ludzie piszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?