Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos Niech Barca zacznie kupować zawodników na konkretne pozycje a nie półkrzydłowych, defensywnych skrzydłowych i nie wiadomo kogo.
1
@Objectivo Spider Man 2 z Venomem to jest to na co czekam.
1
@Mat97 TVP Sport strona internetowa
0
Dziś gdzie pokazują Brazylia-Argentyna?
0
Zawsze nazywałem go karłem xD
2
@Djzordon Ale ta nagroda jest brzydka
0
@macio_944 Tylko po co Barcelona kupuje tego De Jonga, już lepiej było zostawić Manaja i poczekać na kulawego Aguero do listopada oraz powrót Ansu i Dembele. Niby tylko Aguero to 9 z nich, ale tak to kupujemy zbędnego zawodnika drewnianego.
1
@budel17 Mamy też defensywnego znikającego skrzydłowego.
5
Co można przyznać to na pewno fakt, że Griezmann jest jałowy, ani szybkości, ani dryblingu. Większe zagrożenie stwarza Braithwaite niż Francuz za 120 mln z ogromną pensją.
0
@Messibestplayerintheworld PES jest RIP
0
@bartekvisca Robi duże wrażenie na sali kinowej?
0
@kaladin Zamiast płakać jak pipki to się cieszmy, że nadal najlepsi na świecie chcą grać w La Liga. Bo ostatnio giganci nam pouciekali rok po roku.
6
@Adi123456789 Przecież Mbappe już jest wielkim piłkarzem.
0
@PJ1985 Po to żeby w tym sezonie rzucić wszystkie siły na LM z ich atakiem Messi, Neymar, Mbappe.
0
@Destroyer_of_Worlds i zobaczyć te fochy Krystyny
0
@DonMatteo901 Zachowują się jak ćpuny.
1
@eydeem Margot Robbie nie jest jakąś boginią wśród kobiet jak tutaj się ją maluję. Pewnie taki obraz sobie ludzie wymyślili po Wilku z Wall Street.
1
@AmigoBlancos Ja bym go chciał w Realu, teraz lub za rok. La Liga musi być mocniejsza.
0
@kamilop Mbappe
3
@korolocik Po grzyba?
1
@bixmix Nie jest powołany na mecz, to samo Neymar czy Donnarumma.
0
@Junngeas 1. Barca 2. Real 3. Sevilla 4. Atletico
0
@martin3131 Bartomeu by pudrował trupa tak długo, że jeszcze kilka takich lat i potem przy jego późniejszym odejściu problemy finansowe jakie mamy teraz byłyby niczym np z wizją degradacji klubu.
0
@!34RC3!_0N4 Dokładnie tak, trzeba się delektować jego grą póki jeszcze gra. Tym bardziej, że z Neymarem to może być ekscytujący duet.
1
@Norkusik Kochamy Messiego, ja się cieszę, że widzę go szczęśliwego.
1
@dani35 To by dawało 116 mln. Ciekawe jaki procent idzie do klubu.
0
@matt121 nie, po prostu PSG było konkretne i tyle
5
@Homeopata8989 Inter się posypał. Lukaku jest zbyt dobry i w najlepszym wieku. Dobrze, że nie będzie marnował najlepszych lat jak Kane w Tottenhamie, który nadal nic nie wygrał.
0
@LuisSalvano btw szejk się nie zwinie po MŚ
10
Ale ta społeczność tutaj jest śmieszna, takie visca łepki z urażoną dumą odcięte od rzeczywistości. Messi jest szczęśliwy? Ale jak to przecież przed chwilą płakał, o nie on nas zdradził. Zastanawiam się czy to dorośli ludzie piszą.