Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gappeq Jednak chętnie oddałbym Realowi dublet w Hiszpanii za Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Już za rok minie 7 lat od triumfu.
0
@mrboom Plac Jana Pawła
0
Halo Wrocław, znacie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można w poniedziałek mecz Polaków obejrzeć?
0
@Gappeq Nie mów, że nie wolałbyś Ligi Mistrzów. Myślę, że taki Messi też by zamienił kilka mistrzostw na jedną Ligę Mistrzów.
0
Wolelibyście w przyszłym sezonie by Barca wygrała Ligę Mistrzów, ale przegrać np w 2 następnych sezonach La Ligę czy nie wygrać LM ale za to wygrać przez następne 3 sezony La Ligę. Ja osobiście zdecydowanie wolę Ligę Mistrzów i myślę, że jest warta dużo więcej niż kilka mistrzostw La Liga.
3
@Encore Jeszcze z 20 lat i City będzie blisko z mistrzostwami z United.
0
@GeneralXavi To jest właśnie leśny dziadek.
0
@Chakalaka Gimenez i Hermoso to świetni ŚO, ewentualnie Llorente czy Carrasco.
0
@PatrychoO Riki to po prostu uśmiechnięty chłopak cieszący się życiem. Widać to za każdym razem gdy na murawę wchodzi
1
Teraz pozostaje czekać jak zareaguje na to Laporta.
0
@Kengo ta, za to Real dwukrotnie nas ograł więc nie ma dyskusji.
1
Ja tak szczerze to chciałem powrotu Neya ale tylko z sentymentu raczej. Patrząc obiektywnie to nie ma sensu. Jeszcze 2 lata temu jakby wrócił zamiast Griezza to tak, teraz to już niestety po ptakach.
0
@escarabajo Grał jak z nut a i tak setki nie strzelił, gdyby nie awansowali to by jego sztuka dla sztuki nic nie dała.
2
Ale trzeba przyznać, Neymar wczoraj grał słabo, irytująco. 34 letni Messi jest dużo, dużo lepszy.
0
Myślicie, że praca zdalna jak długo się utrzyma?
3
To jest świetna opcja na przyszły sezon. Za darmo taki zawodnik, do tego gdy mamy problemy finansowe. Nic tylko brać.
0
@abram3k To prawda, ale też nie rozumiem jak tutaj ludzie niektórzy mówią, że cały sezon ma nijaki. Ja tylko przypomnę Puchar Króla i obroniony rzut karny, który dał nam życie i potem awans.
1
@KacperVEB a Wy nadal o tym zachowaniu względem klubu...
1
@PatrychoO Jakieś pseudo dzieci takie grafiki robią.
0
@Czarodziej1980 w jaki sposób gra dobrze, bo ma ciąg na bramkę? Zrobił coś konkretnego?
1
Witam, jest tu jakiś posiadacz Monoply cheaters edition? Zgubiłem kartę Krakowskie Przedmieście i chciałbym znać jej wartości cenowe. Byłbym wdzięczny za pomoc :)
4
@theOneAndOnlyKing W takim razie to samo można powiedzieć o Laporcie.
2
@YeastMoss Podziękujmy w tym miejscu Diego Simeone i jego ohydnemu „cholismo”.
0
@pres Ci dziennikarze to naprawdę mają czasem gównianą robotę, gadać pierdoły, może prawda, może nie. Jak coś wyjdzie to prorok, jak nie wyjdzie to cóż, przecież to tylko plotka. Neymar miał niby do końca poprzedniego podpisać wraz z oficjalnym ogłoszeniem i co?
0
@pele1282 Jak dla mnie to jest odpowiedź na głupawą reformę Ligi Mistrzów i czekam z niecierpliwością. Jednakże aż 15 drużyn nie obejmują spadki, a to głupota. Tutaj nie powinno być wyjątków dla założycieli. Jakby np co sezon 6/8 drużyn spadało i awansowało.
0
@Homeopata8989 a co im przeszkadzają?
2
Teraz to już nie możemy tego spierdzielić. Po mistrza!
1
@Rielan Naprawdę, dla mnie jakiekolwiek argumenty za nie przyjściem Neymara mówiące o tym jak Neymar potraktował Barcę to jest dziecinada. Normalne argumenty to pensja czy kontuzjogenność a nie jakiś uraz kibica Barcy xd
3
@Zoker Bieganie nie ma nic do rzeczy skoro mu całkowicie podkoszulek przemókł
0
@Chakalaka Alba znowu zesrany jak w najważniejszych meczach.