Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathew86 Dlaczego inni piłkarze mieliby brać z niego przykład, wiedząć, że na dobre mu to nie wyszło. On sam sobie zdaje sprawę, że popełnił błąd z tym sposobem leczenia.
0
@Coutinho007 Grałby na tej samej zasadzie co Messi, czyli tak naprawdę jak nieskrzydłowy.
0
@Coutinho007 Jeśli mają grać 4-3-3 co wcale nie uważam za złą opcję, to czarno widzę karierę Griezmanna w tym klubie. Chyba, że jako prawoskrzydłowy da radę.
1
Może Koeman ma pomysł na Wijnalduma, może chce grać 4-2-3-1 z De Jongiem i Wijnaldumem obok siebie. W takim ustawieniu tak naprawdę ucierpią środkowi pomocnicy, zwłaszcza Puig. Zaś zyska Coutinho z Griezmannem.
1
@Volk Tracić szacunek do gościa, którego nigdy nawet nie poznałeś osobiście, nieźle.
2
@Jaca27 Piątek XDD
1
@Robert1603 Co on Ci ma tłumaczyć? Ronaldo się musiał tłumaczyć jak odchodził z Realu?
0
Załóżmy, że Messi odchodzi za 150 mln. Kogo byście widzieli wtedy w Barcy, z realnych opcji. Na pewno napastnik to mus.
7
Co wy tak z tą wypowiedzą po laniu Barcelony się czepiacie? A co tu jest do powiedzenia? Wiedzą, że jest do dupy. Messi już dużo wcześniej mówił, że jak nic się nie zmieni to się pożegnają z Ligą Mistrzów.
53
Ale patologia na tej stronie się zrobiła.
0
@Elnuum noo, wtedy byłby większy wpierdziel
0
@busquets5 To jest tak jak w tym obrazku właśnie. Z niewolnika nie ma pracownika, a ten nawet zakazuje odbierać telefonów od zainteresowanych drużyn.
0
@Elnuum Sezon by się szybciej skończył. Barca dostałaby szybciej wpiernicz od Bayernu i Messi odszedłby za darmo bez tej szopki.
0
No nie mogę, co chce ugrać Bartomeu? To jest debilizm, Messi powinien odejść, niech się zgodzą na normalną kwotę a nie tłuką o 700 mln.
0
@SergioTomas Mam tylko nadzieję, że Xavi wprowadzi taką grę, która odpowiada obecnym realiom piłki.
1
@MESSIah16 Mógłbyś tu dodać, że chodzi o Maldiniego.
0
I tak bym dał mu odejść za darmo. Tak jak Janiama pisał to wyjątkowa sytuacja z przedłużonym sezonem.
6
@Janiama Masz absolutną rację
0
@Gargamel01 To jest inny zawodnik i jak chce odejść to Barca nie powinna mu robić problemów. Jaki jest sens trzymać skłóconego zawodnika, do tego takiego. Niech go puszczą i niech to się skończy.
0
@Gargamel01 XD nikt nie da 700, jak teraz nie odejdzie to za rok odejdzie za darmo. I tak już jest kwas i powinien odejść. Trzeba już budować drużynę bez niego.
0
@Gargamel01 Narracja Barcelony jest 700 milionów. Powinni się zgodzić na 100-150 i pozwolić mu odejść.
0
@IronSanHybrid ? Przecież chce odejść, to klub nie chce go puścić.
9
Trzymanie na siłę teraz Messiego to debilizm. Za rok odejdzie za darmo, teraz to już za daleko zaszło by tak po prostu został w klubie.
0
Kiedy okienko transferowe się kończy?
0
@Maciek1983 No xD zwłaszcza obecnie
0
@itmustbejoke Jakbyście byli Messim? Messi ma własny mózg i inne spojrzenie na sytuację niż przeciętny fan Barcelony.
1
@Pepiko Ja nie będę miał za złe Messiemu gdy odejdzie, a nawet kibicuję mu by poszedł do City. Będę mu kibicował na pewno tak jak i Barcelonie. Nie trzeba zaraz wyzywać i szczuć.
0
@Chakalaka Śmieszny to w tej chwili jest nasz klub. PSG było godnym przeciwnikiem dla Bayernu.
0
Jak tam komentarz na TVP?
0
Siema, gdzie można obejrzeć filmy na necie oprócz netflixa i cda?