0

@Mathew86 Dlaczego inni piłkarze mieliby brać z niego przykład, wiedząć, że na dobre mu to nie wyszło. On sam sobie zdaje sprawę, że popełnił błąd z tym sposobem leczenia.

0

@Coutinho007 Grałby na tej samej zasadzie co Messi, czyli tak naprawdę jak nieskrzydłowy.

0

@Coutinho007 Jeśli mają grać 4-3-3 co wcale nie uważam za złą opcję, to czarno widzę karierę Griezmanna w tym klubie. Chyba, że jako prawoskrzydłowy da radę.

1

Może Koeman ma pomysł na Wijnalduma, może chce grać 4-2-3-1 z De Jongiem i Wijnaldumem obok siebie. W takim ustawieniu tak naprawdę ucierpią środkowi pomocnicy, zwłaszcza Puig. Zaś zyska Coutinho z Griezmannem.

1

@Volk Tracić szacunek do gościa, którego nigdy nawet nie poznałeś osobiście, nieźle.

2

@Jaca27 Piątek XDD

1

@Robert1603 Co on Ci ma tłumaczyć? Ronaldo się musiał tłumaczyć jak odchodził z Realu?

0

Załóżmy, że Messi odchodzi za 150 mln. Kogo byście widzieli wtedy w Barcy, z realnych opcji. Na pewno napastnik to mus.

7

Co wy tak z tą wypowiedzą po laniu Barcelony się czepiacie? A co tu jest do powiedzenia? Wiedzą, że jest do dupy. Messi już dużo wcześniej mówił, że jak nic się nie zmieni to się pożegnają z Ligą Mistrzów.

53

Ale patologia na tej stronie się zrobiła.

0

@Elnuum noo, wtedy byłby większy wpierdziel

0

@busquets5 To jest tak jak w tym obrazku właśnie. Z niewolnika nie ma pracownika, a ten nawet zakazuje odbierać telefonów od zainteresowanych drużyn.

0

@Elnuum Sezon by się szybciej skończył. Barca dostałaby szybciej wpiernicz od Bayernu i Messi odszedłby za darmo bez tej szopki.

0

No nie mogę, co chce ugrać Bartomeu? To jest debilizm, Messi powinien odejść, niech się zgodzą na normalną kwotę a nie tłuką o 700 mln.

0

@SergioTomas Mam tylko nadzieję, że Xavi wprowadzi taką grę, która odpowiada obecnym realiom piłki.

1

@MESSIah16 Mógłbyś tu dodać, że chodzi o Maldiniego.

0

I tak bym dał mu odejść za darmo. Tak jak Janiama pisał to wyjątkowa sytuacja z przedłużonym sezonem.

6

@Janiama Masz absolutną rację

0

@Gargamel01 To jest inny zawodnik i jak chce odejść to Barca nie powinna mu robić problemów. Jaki jest sens trzymać skłóconego zawodnika, do tego takiego. Niech go puszczą i niech to się skończy.

0

@Gargamel01 XD nikt nie da 700, jak teraz nie odejdzie to za rok odejdzie za darmo. I tak już jest kwas i powinien odejść. Trzeba już budować drużynę bez niego.

0

@Gargamel01 Narracja Barcelony jest 700 milionów. Powinni się zgodzić na 100-150 i pozwolić mu odejść.

0

@IronSanHybrid ? Przecież chce odejść, to klub nie chce go puścić.

9

Trzymanie na siłę teraz Messiego to debilizm. Za rok odejdzie za darmo, teraz to już za daleko zaszło by tak po prostu został w klubie.

0

Kiedy okienko transferowe się kończy?

0

@Maciek1983 No xD zwłaszcza obecnie

0

@itmustbejoke Jakbyście byli Messim? Messi ma własny mózg i inne spojrzenie na sytuację niż przeciętny fan Barcelony.

1

@Pepiko Ja nie będę miał za złe Messiemu gdy odejdzie, a nawet kibicuję mu by poszedł do City. Będę mu kibicował na pewno tak jak i Barcelonie. Nie trzeba zaraz wyzywać i szczuć.

0

@Chakalaka Śmieszny to w tej chwili jest nasz klub. PSG było godnym przeciwnikiem dla Bayernu.

0

Jak tam komentarz na TVP?

0

Siema, gdzie można obejrzeć filmy na necie oprócz netflixa i cda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?