Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messiandiniesta Szczerze mówiąc kibicuję PSG tuż po Barcelonie chociażby po to aby zobaczyć ból dupy Polaków i niech w końcu Neymara ludzie docenią.
1
@Mathew86 Akurat PSG ma dużo klasy w sobie. Szkoda wielka jedynie, że Verratti nie zagra wcale. To dla nich olbrzymia strata, jeśli mają wygrać LM.
3
@PaPo Wiadomo, że na luzie. Jak nic Cię nie blokuje to nie ma co się w ogóle zastanawiać, może kuchnię mistrzów uda Ci się jeszcze obejrzeć.
3
@lukasbarca86 Ąż szkoda, że to tylko 5 zł.
4
Wolę widzieć PSG w finale niż okropnie nudno grające Atletico.
9
Boję się, że Busi coś spieprzy, on albo zagra genialnie albo katastrofalnie.
0
@LioMessi10 Correa i Vrsaljko nie jadą, reszta gra.
2
Panowie, miłego wieczoru z Ligą Mistrzów. To jest coś pięknego, że teraz nas czeka tyle super meczy w tak krótkim czasie. Miłego oglądania.
0
@pt9 Dlatego preferuję PES
1
@DaPi Szkoda, że Xbox to taka cienioza jest. Najlepsze gry na PS4
0
Ma ktoś z was pomysł na grę dla 13 letniego brata na konsolę Xbox one. Generalnie on lubi fifę, ale chciałbym mu kupić jakąś grę fabularną i najlepiej bez open worldu. Co myślicie? Mi chodzi po głowie Star Wars Jedi Fallen Order
3
@BartqRKO Decydujący gol w finale MŚ Iniesty lub Gotze. To jest dużo więcej niż LM czy cokolwiek innego.
1
@donleo12 Nikt nie wątpi w jego talent, ale Barcelonę nie stać na taki transfer. Trzeba postawić na młodych. Też żałuję, że już tu nie gra, ale to był jego wybór.
1
@mateusz33 Ter Stegen czasem zrobił babola, ale generalnie już od pierwszego sezonu na bardzo wysokim poziomie, który z sezonu na sezon był tylko wyższy.
1
@KamilZ De Bruyne, Hazard, Lautaro
0
@otylla12 nie, bo Ter Stegen to nie jest bramkarz, którego można tak łatwo zastąpić. On potrafi uratować niejeden mecz.
0
Pytanie do Pesowców z ciekawości, jaką gracie taktyką i formacją vs COM i czy gracie na poziomie Super Star lub Legend. Jestem ciekaw jakie macie pomysły na drużynę.
3
Komentarz usunięty
0
@AdiKingu96 Kto? Gdzie?
0
@Naturopata Barcelonie po prostu potrzebny jest zwycięzca.
0
@Gaucho Na to liczę i myślę, że tak będzie.
1
@barcowy1899 Ja widzę tak, że nawet Barca może wygrać. Ze względu na mecz bez rewanżu.
1
@Ghostface Jak dla Ciebie nawet GOT był rozaczarowaniem to nie wiem jakie masz wymagania odnośnie serialu fantasy.
0
@cules100pro Jak ktoś wcześnie rano wstaje do pracy to nie jest dobra pora.
5
Czemu mecze Barcelony są o tak słabych godzinach?
0
@Jordi10 Społeczność meczyków to rak straszny, a same artykuły albo clickbaitowe albo populistyczne.
0
@Ricardinio14 co to za praca jeśli można spytać?
1
@NeroTFP koniec psot
1
@SonBarcaGoku i batów nie dostajemy
1
@NaFazieHitman ale jakie ząbki ma białe