1

@szkutnik91 w koszulce ziomeczka Kondogbii

2

@nadachu Kibice Barcelony mają tendencję do wyolbrzymiania.

0

@Coutinho007 Rodrygo przecież nie gra

0

@Witekk10 4-4-1 w Realu ?

0

@Pawlak1992 Jest Pique to i musi być Ramos.

4

Valverde kutas, mówi, że ufa a odstawia od składu na 2 miesiące.

2

@FC1899Barca szkoda, że nie ma minusów bo aż boli.

0

@Rewolucja123 pewnie jakieś drobne by zarobili, a jest to bogaty klub, wolą mieć dwie dobre 9 na końcówkę sezonu niż jedną.

2

@FafitFCB kolejny pies, nie rozumiem jak można tak gościa nazwać.

0

@takisobiektos W sumie to grali razem w PSG.

1

@michal26 Dlatego też tylko 1 nagroda za drugoplanówkę, też mnie nudził strasznie ten film.

0

@sabeot o której się zaczynają ?

0

@IronSanHybrid To ostatni sezon Valverde więc wszystko się jeszcze zmieni, a jednak filozofia klubu pozostanie taka sama, nowy trener może tylko poprawić naszą grę.

0

@Commando Jakie to drużyny ? To tylko gdybanie.

0

@Konradomoreno jakby ktoś farbą zapaćkał.

0

@PatrykBarcelona PSG mogło wygrywać zarówno Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej

1

Tak w ogóle po co nam ten Dani Olmo, na skrzydłach grać mogą też młodzi Fati i Perez, w pomocy i tak mamy ścisk, że nawet Puig jeszcze nie gra.

8

Czytelnicy katalońskiej prasy, więc czemu tu się dziwić.

0

@MarioVeB! Gorsze od tego jest tylko narzekanie na to. Co ci to wadzi ?

13

@Chwytliwy no i po co taki shit post piszesz ?

0

@Czarnylotosbolec 4 razy przeszedłeś Wiedźmina, ale dodatków ani razu, to jest dopiero sprawa.

4

@Czarnylotosbolec jeszcze dodatków nie grałeś ?

0

@niepoprawniepoprawny może pod względem efektowności Ronaldinho faktycznie, ale z resztą bym się kłócił.

1

@Rewolucja123 jak dla mnie to najgorszy Star Wars jaki oglądałem. Nie wiem, może też dlatego, że nie jaram się tym tak samo jak kiedyś.

0

@Kusco15 to prawda.

4

@PieN FdJ daje lajki na praktycznie wszystko co widzi na Instagramie.

5

Czy tylko ja uważam, że dialogi w Wiedźminie od Netflixa są drętwe i relacje między bohaterami sztucznie naciągane ?

0

@Kapitan hawk Na obecną chwilę utrzymałaby się, a jaka to jest chwila, ledwo połowa sezonu.

1

@msmsms Imo utwór Jaskra na napisach końcowych 6 odcinka też świetny.

1

@msmsms Masz rację z tym produktem inwestycyjnym, niektórzy ludzie oceniają siebie jako dobrego rodzica przez pryzmat tego ile wydali na swoje dziecko a nie jaka jest między nimi więź, lub jej wcale nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?