Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szkutnik91 w koszulce ziomeczka Kondogbii
2
@nadachu Kibice Barcelony mają tendencję do wyolbrzymiania.
0
@Coutinho007 Rodrygo przecież nie gra
0
@Witekk10 4-4-1 w Realu ?
0
@Pawlak1992 Jest Pique to i musi być Ramos.
4
Valverde kutas, mówi, że ufa a odstawia od składu na 2 miesiące.
2
@FC1899Barca szkoda, że nie ma minusów bo aż boli.
0
@Rewolucja123 pewnie jakieś drobne by zarobili, a jest to bogaty klub, wolą mieć dwie dobre 9 na końcówkę sezonu niż jedną.
2
@FafitFCB kolejny pies, nie rozumiem jak można tak gościa nazwać.
0
@takisobiektos W sumie to grali razem w PSG.
1
@michal26 Dlatego też tylko 1 nagroda za drugoplanówkę, też mnie nudził strasznie ten film.
0
@sabeot o której się zaczynają ?
0
@IronSanHybrid To ostatni sezon Valverde więc wszystko się jeszcze zmieni, a jednak filozofia klubu pozostanie taka sama, nowy trener może tylko poprawić naszą grę.
0
@Commando Jakie to drużyny ? To tylko gdybanie.
0
@Konradomoreno jakby ktoś farbą zapaćkał.
0
@PatrykBarcelona PSG mogło wygrywać zarówno Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej
1
Tak w ogóle po co nam ten Dani Olmo, na skrzydłach grać mogą też młodzi Fati i Perez, w pomocy i tak mamy ścisk, że nawet Puig jeszcze nie gra.
8
Czytelnicy katalońskiej prasy, więc czemu tu się dziwić.
0
@MarioVeB! Gorsze od tego jest tylko narzekanie na to. Co ci to wadzi ?
13
@Chwytliwy no i po co taki shit post piszesz ?
0
@Czarnylotosbolec 4 razy przeszedłeś Wiedźmina, ale dodatków ani razu, to jest dopiero sprawa.
4
@Czarnylotosbolec jeszcze dodatków nie grałeś ?
0
@niepoprawniepoprawny może pod względem efektowności Ronaldinho faktycznie, ale z resztą bym się kłócił.
1
@Rewolucja123 jak dla mnie to najgorszy Star Wars jaki oglądałem. Nie wiem, może też dlatego, że nie jaram się tym tak samo jak kiedyś.
0
@Kusco15 to prawda.
4
@PieN FdJ daje lajki na praktycznie wszystko co widzi na Instagramie.
5
Czy tylko ja uważam, że dialogi w Wiedźminie od Netflixa są drętwe i relacje między bohaterami sztucznie naciągane ?
0
@Kapitan hawk Na obecną chwilę utrzymałaby się, a jaka to jest chwila, ledwo połowa sezonu.
1
@msmsms Imo utwór Jaskra na napisach końcowych 6 odcinka też świetny.
1
@msmsms Masz rację z tym produktem inwestycyjnym, niektórzy ludzie oceniają siebie jako dobrego rodzica przez pryzmat tego ile wydali na swoje dziecko a nie jaka jest między nimi więź, lub jej wcale nie ma.