Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co myślicie o Szpaku i czemu wydaje pod nazwą GUGU? Żeby jego fani nie mieli problemu z wymową?
2
@fcbarcafan19 70 tys funtów zapłaty i 12 tygodni bez grania
0
Leniwy dzień, także Pesowcy, wiecie może jak w PES 2021 grać ale by to nie było zbyt łatwe i zbyt trudne, superstar jest zbyt ciężki a poziom niżej zbyt łatwo. Macie jakieś tipy, bo grą się nie da cieszyć na najwyższym poziomie trudności.
0
Chcę tylko zobaczyć Dwighta w czapeczce.
0
@pazio23 Red Dead to nudne flaki z olejem.
1
@macio_944 Prawda, mnie w tej grze wkur** to, że na poziomie Super Star nie pocieszysz się grą bo się nawkurzasz na mecz, że to strzelać nie umieją albo wylewy w obronie, albo kij wie co. A poziom niżej jest zbyt łatwo i jedziesz z każdym bez problemu.
0
@mr_robot Ogłosi, że idzie do Paryża.
4
To już wolałbym Messiego w City i Ronaldo w United na koniec kariery, to by była lepsza historia dla świata.
1
Dobry zawodnik, ale też nie najmłodszy.
0
@Rewolucja123 Nie mam czasu by płakać po meczu, każdy ma własne życie.
7
PSG i powrót Neymara, przynajmniej będzie ciekawie.
0
@DaPi Nie wiem czy to prawda, też mam przewodowego, mam też bezprzewodowego i duży TV 65 cali, więc przewód jak dla mnie jest za mały, wolę zdecydowanie bezprzewodowy.
1
@IronSanHybrid Z nimi się powaliło, ale są już nowi jak Upamecano czy Kounde.
3
@NeroTFP 3 mln dla mnie
0
Dlaczego tutaj choćby Neymara nie ma?
1
@PatrykBarcelona Mój kolega na Badoo poznał dziewczynę, z którą jest dotychczas.
0
ma ktoś stronę ze streamami?
0
@clyde Taktyk. Znaki
1
@Tomek54321 Wiele drużyn wiele by dało żeby to było chociaż 4...
3
@clyde To jest zbyt chore
1
@Godlo Co napisał nie tak?
0
@Gosciuu Nie taki straszny bo Ci się dobrze trafiło.
3
@barcelonaLM Co za popierdolony kraj
0
Barcelona 4-1 Real Madryt
5
@YoungTalents Niczym Michael Jackson
3
@kakusus Messi na ławce w El Clasico. Świetny pomysł...
0
@DejMian111 Lautaro Martinez
1
@jakub1906 Talent, praca i poświęcenie.
0
@ObiektywnyKibic121 A wy czytacie co on mówił? Powiedział, że rozumie koniec cyklu, ale nie rozumie sposobu pożegnania się.
0
@DonMatteo901 No co Ty nie powiesz.