1

Co myślicie o Szpaku i czemu wydaje pod nazwą GUGU? Żeby jego fani nie mieli problemu z wymową?

2

@fcbarcafan19 70 tys funtów zapłaty i 12 tygodni bez grania

0

Leniwy dzień, także Pesowcy, wiecie może jak w PES 2021 grać ale by to nie było zbyt łatwe i zbyt trudne, superstar jest zbyt ciężki a poziom niżej zbyt łatwo. Macie jakieś tipy, bo grą się nie da cieszyć na najwyższym poziomie trudności.

0

Chcę tylko zobaczyć Dwighta w czapeczce.

0

@pazio23 Red Dead to nudne flaki z olejem.

1

@macio_944 Prawda, mnie w tej grze wkur** to, że na poziomie Super Star nie pocieszysz się grą bo się nawkurzasz na mecz, że to strzelać nie umieją albo wylewy w obronie, albo kij wie co. A poziom niżej jest zbyt łatwo i jedziesz z każdym bez problemu.

0

@mr_robot Ogłosi, że idzie do Paryża.

4

To już wolałbym Messiego w City i Ronaldo w United na koniec kariery, to by była lepsza historia dla świata.

1

Dobry zawodnik, ale też nie najmłodszy.

0

@Rewolucja123 Nie mam czasu by płakać po meczu, każdy ma własne życie.

7

PSG i powrót Neymara, przynajmniej będzie ciekawie.

0

@DaPi Nie wiem czy to prawda, też mam przewodowego, mam też bezprzewodowego i duży TV 65 cali, więc przewód jak dla mnie jest za mały, wolę zdecydowanie bezprzewodowy.

1

@IronSanHybrid Z nimi się powaliło, ale są już nowi jak Upamecano czy Kounde.

3

@NeroTFP 3 mln dla mnie

0

Dlaczego tutaj choćby Neymara nie ma?

1

@PatrykBarcelona Mój kolega na Badoo poznał dziewczynę, z którą jest dotychczas.

0

ma ktoś stronę ze streamami?

0

@clyde Taktyk. Znaki

1

@Tomek54321 Wiele drużyn wiele by dało żeby to było chociaż 4...

3

@clyde To jest zbyt chore

1

@Godlo Co napisał nie tak?

0

@Gosciuu Nie taki straszny bo Ci się dobrze trafiło.

3

@barcelonaLM Co za popierdolony kraj

0

Barcelona 4-1 Real Madryt

5

@YoungTalents Niczym Michael Jackson

3

@kakusus Messi na ławce w El Clasico. Świetny pomysł...

0

@DejMian111 Lautaro Martinez

1

@jakub1906 Talent, praca i poświęcenie.

0

@ObiektywnyKibic121 A wy czytacie co on mówił? Powiedział, że rozumie koniec cyklu, ale nie rozumie sposobu pożegnania się.

0

@DonMatteo901 No co Ty nie powiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?