La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

22

Wróciłem z maratonu władcy pierścieni i jestem pod ogromnym wrażeniem. Pierwszy raz miałem możliwość obejrzeć w kinie i te filmy zupełnie się nie zestarzały mimo, że minęło 20 lat. Wyobrażam sobie jaki to musiał być szok dla widzów gdy ten film debiutował. Zdecydowanie najlepsza Trylogia w swoim gatunku i chyba już nic lepszego stworzyć się nie da.

1

@bartekvisca Byłem na każdej części w kinie i zaraz po ostatniej na całonocnym maratonie. Władca do tej pory robi wrażenie. Wielkie dzieło.

1

@bartekvisca nigdy nie widziałem.tak samo matrixa, gwiezdnych wojen i innych hobbitów

0

@bartekvisca Robi duże wrażenie na sali kinowej?

2

@Kubsoleon Ogromne, nie ma co porównywać z seansem w domu. W kinie naprawdę można przecierać oczy
ze zdumienia.

6

@Nazio87 Nie ma się czym chwalić. Wszystkie to filmy na swój sposób przełomowe i klasyki kina.

1

@bartekvisca Perfekcyjna trylogia. Też byłem kiedyś na maratonie i te 12h to była poezja :)

konto usunięte

0

@bartekvisca ile trwał ten maraton :D

0

@bartekvisca Co roku oglądam przynajmniej 2 razy, innej opcji nie widzę :)

0

@bartekvisca Da się stworzyć trylogię Gothic :D Marzy mi się taki film, górnicza dolina, Khorinis i smoki, na koniec powrót na kontynent i wielka bitwa z orkami to by było COŚ!

1

@MarcelNJ11 Wersja rozszerzena, bez żadnych reklam równe 11 h filmu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?