2

@damianex10 Przecież to słabe jest.

0

@michal26 To był film przede wszystkim dla fanów Spider Mana. Zrobiony z myślą o nich, bardzo dużo było tam nawiązań do starych filmów z pajączkiem. To jest ostatni projekt Marvela, który im wybitnie wyszedł.

0

Depay musi odejść, raz, że nie pogra, dwa że to ostatni dzwonek by na nim zarobić.

2

@Pewex Marvel zdycha, robią paździerz w tym momencie, ich czas mija.

0

Ciekawe co Lewy sobie będzie myślał gdy będzie oprowadzany po muzeum Barcelony i zobaczy 7 Złotych Piłek Leo.

0

Wiecie może gdzie Ligue 1 będzie transmitowana w tym sezonie?

0

@Gwyn Jeśli chodzi o Ant Man i Osa jedyne nawiązanie do Infinity War/Endgame to scena po napisach. Zaś Kapitan Marvel to po prostu przedstawienie postaci, która btw jest nudna.

0

@FCB24 Nie jest zdecydowanie lepszy od naszych skrzydłowych, a zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że Xavi chce grać szeroko skrzydłami. To, że jest lepszy od pomocników to prawda, ale nasi pomocnicy są na tyle utalentowani, że Silva nie jest potrzebny.

0

@xDoMinO26x Bernardo Silva to transfer zachcianka, totalnie zbędny według mnie. Na skrzydle nie ma miejsca a na ŚP mamy dość szeroki wybór.

1

@Lionel_Messi10 Jak wzmocnili skład? Jedyny transfer to póki co Vitinha z Porto czyli przeciętniak, do tego odszedł Di Maria.

3

@Emhyr bo nie wolno tak się dawać dymać, poza tym Bayern wtedy miałby podstawkę by żądać jeszcze więcej gdyby Barca z marszu zaproponowała tyle ile ponoć chcą.

0

@xVENUMx Zanosi się, że tak.

5

Trzeba liczyć, że będzie bez kontuzji bo zdrowy Dembele to zdecydowanie jeden z naszych najgroźniejszych graczy.

0

@A_Gomesinho_21 To byłby bardzo mocny skład i bez wymówek w walce o wszystko.

1

@barcowy1899 Julian Alvarez ma szansę zaistnieć dzięki temu

1

@DonAndrzejos bullshit, wystarczy wpisać w Google ich stronę i już wyskakuje, że jest.

4

@Comentateiro Ligue 1 to nie liga ogórkowa, ale różnica między możliwościami PSG a resztą jest odpychająca.

0

@Kondziubarca Jeśli przyjdzie Kounde to jakiś sens to mieć będzie bo w razie czego potrafi tam zagrać, to samo Araujo. Dest w 2 lata pokazał jak słabym jest piłkarzem.

0

@tbas tak jak to było z Trincao 2 lata temu

0

@Encore To jest imponujące, jakby zwykły Kowalski próbował takie coś wykonać to by jeszcze mógł się kontuzji nabawić.

0

@Rewolucja123 Bez żadnego pomysłu bo już nie ma pomysłu na to uniwersum.

0

@Krystian1588 nie Championship bo Derby spadło na 3 poziom rozgrywkowy w Anglii.

0

@Pawlak1992 Kapitan Marvel to paździerz, tak samo jak pomysł Kevina Feige na rozwój Marvela po wątku Thanosa. Sam byłem wielkim fanem Marvela latami dopóki nie wyszedł nowy Doktor Strange zapowiadany jako coś wielkiego, ciekawego, nieszablonowego a okazało się gniotem. Myślę, że z tego typu filmów się wyrasta, teraz gdy już nie jestem tym tak zafascynowany sam zauważam ile tam głupotek było na przestrzeni lat. Samo potraktowanie Hulka jako kogoś uczłowieczonego i zrobienie z Thora mema w filmie kulminacyjnym to żart. Thora nowego chętnie obejrzę ze względu na reżysera, ale już nie powinienem stawiać wymagań wobec tego typu filmów.

1

@cris2706 Ronaldo by do PSG przeszedł to tylko by poziom obniżył drużyny, tak jak to zrobił będąc w Juve i United.

0

@koksik2700 Jak można w ogóle mówić, że ktoś czegoś może nie lubić. Daj ludziom wolność wyboru tego co lubią a co nie. Ja np nie znoszę pająków.

69

Jeśli to prawda to lepiej się tego nie dało rozegrać.

14

Zawodnik dość wiekowy, ale niezbędny jeśli Barca chce się liczyć w walce o trofea. Z biegu może do pierwszego składu wskoczyć i zna system gry z kadry.

0

@Fabik87 To nie stawianie się na treningi to nie są jakieś ploty? W końcu piłkarze, którzy grali na kadrze w czerwcu mają chociaż tydzień dłużej wakacje.

1

@eckov 8 mln to luźno jakbyś w FIFE grał, ale to prawdziwe życie a nie gra więc sukces to w ogóle będzie na nim chociaż 3/4 zarobić.

0

@cris2706 Internetowy artysta Łukasz Testoviron Stanisławowski aka Zimmermann.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?