0

@Cotutajsiedzieje Złotą Piłkę wygra ten kogo wypromują media i jak go przedstawią opinii publicznej.

0

@Katalonbar Powrót Messiego marketingowo to by była bomba jakiej w Barcelonie nie było. Sportowo mam wątpliwości ze względu na wiek i formację jaką preferuje Xavi ze skrzydłowymi szeroko grającymi. Messi to już teraz ŚPO, ale jeśli Xavi ma plan jak to poukładać to czemu nie, kibice by oszaleli.

0

@Image Trzeba być ślepym by nie widzieć, że te podania to jak kolega powiedział gra w ping ponga albo lodowisko. Z realizmem to ma mało wspólnego jeśli chodzi o gameplay.

0

Do końca roku Pique na pewno jeszcze dużo nam da zwłaszcza gdy odpadli nam obrońcy.

0

@Tomo1989 ale, ale Cristiano ma 5 gwiazdek sztuczek w FIFA i dużo asyst

6

@Oskar00 Ronaldo jest tak samo słaby jak sezon czy dwa sezony temu (pewnie jeszcze słabszy) ale tym razem nie maskuje swojej beznadziejnej gry golami.

1

@Cobra303 Pokonując Chorwację i Szwajcarię nie robi się wyniku ponad stan, ale akurat oczekiwany wynik, jednak sama gra Hiszpanów na Euro mogła się podobać, Włochów potrafili zdominować.

0

@Mns21 won’t not renew? Co to za okropieństwo

0

@Tuc Egzorcysta

0

@Bochen777 Zmarnowany karny, wylew Donnarummy i obrońców. To są wielbłądy a nie drobne błędy.

2

Póki co źle to wygląda

0

@Destroyer_of_Worlds Strejlau, Szpakowski, Borek i jego gadki o cechach wolicjonalnych i się odechciewa.

0

@Dosq Węgry pokazują jak to się robi.

1

@FC1899Barca Najlepiej wrzucić religię do jednego wora a nie zobaczyć, że to ludzie są odklejeni. Stosuj zasady z Nowego Testamentu i zobaczysz, że są tam same zasady, które przyniosą tylko dobre rzeczy dla naszego życia.

21

@RomanHoffer Nie, sam chciałem kiedyś obejrzeć „Zjawę” z DiCaprio koniecznie w kinie ze względu na piękne zdjęcia Innaritu i nikt nie chciał wybrać się ze mną więc poszedłem sam i nie żałowałem. W ogóle to nie jest siarą.

3

@Oskar00 Speed to debil

1

@lukaszmatusiewicz pewnie Cristiano Ronaldo

1

@Pawel13sz Problem może być, bo Inter to nie chłopcy do bicia. Trzeba zagrać na maxa skoncentrowanym i wykorzystywać szanse a nie jak Lewy i spółka z Bayernem.

0

@Kessie ale kto pytał

3

PSG mu zaoferuje taki kontrakt, że Barca się będzie mogła schować.

2

@Zoker Mogą się ateiści śmiać, ale ludzie wierzący gdy składają przysięgę, to przysięgę składają przed Bogiem i będą chcieli tą przysięgę uszanować.

19

Pewnie, że był to kontrolowany wyciek bo Barca chciała się wycofać z wypłaty premii. Po tym co się działo w tym okienku z De Jongiem jak go chcieli wypchnąć to w ogóle mnie to nie dziwi, że ten klub od lat potrafi się zachowywać perfidnie.

2

@krzak82 Nie byłoby Ligi Narodów to i tak byłaby przerwa na kadrę i graliby sparingi więc co za różnica w tym przypadku?

2

@Janiama Niestety obecnie taka brudna gra to efekt lat złych rządów i zaniedbań. Ci zawodnicy zasługują na lepsze traktowanie, ale teraz być może inaczej się nie da. Może za te kilka lat jak nowe legendy będą odchodzić to będzie to wyglądać dużo lepiej.

0

@bixmix Jeśli chodzi o Neymara to raczej bym powiedział, że wyprawiał cuda, bo obecnie to zatracił ten drybling co kiedyś, już nie ta motoryka.

0

@POGROMCA Oglądaj mecze PSG to będziesz widział, że gra topowo, to że mało się o nim mówi w mediach to nie znaczy, że przestał zachwycać.

0

Jest jakaś strona gdzie rankingi piłkarzy są jakoś lepiej uwydatnione względem rzeczywistej gry piłkarzy, bo jak widzę według sofascore, że Gavi w tym sezonie gorzej niż Bellerin albo takich zawodników jak Reus czy Vitinha nisko w swoich drużynach to nie da się traktować na poważnie tych ocen.

7

Szkalowania Messiego w mediach ciąg dalszy, Messi znów jest na topie to trzeba to zdyskredytować.

2

@Lionel_Messi10 z kim gra Argentyna btw najbliższe mecze?

1

@tomek8756 Najlepsza rola to nie może być inaczej jak „Black Swan”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?