Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Sam uwielbiam grę Messiego ale powiedz mi zupełnie szczerze gdzie miałby grać biorąc pod uwagę, że gramy w 4-3-3 gdzie skrzydłowi grają bardzo szeroko.
0
@Jakchcesz w co ty wierzysz Pedri w FIFA 22 nie miał a już był gwiazdą reprezentacji, a ty myślisz ze Gavi dostanie
0
@Ali3231 oczywiście mówi to Niemiec
8
Komentarz usunięty
0
@betonito Śmieszne jest to jak Koke szczuje Viniciusa fanami tego ich śmiesznego klubu za celebrowanie goli.
1
@Xwowrak Dobra strona do szukania pracy i wypromowania siebie dla headhunterów.
0
@tbas Akurat Ferran Torres na kadrze zawsze się wyróżniał i nie zawodził Enrique.
3
Enrique dobrze powiedział, nie ma co się samego oszukiwać. Ansu przed kontuzjami a po to całkiem inny piłkarz. Obecnie niestety wyraźnie gorszy.
0
@Adran360 Tylko Ansu Fati dawał podstawy by tak twierdzić, że może robić dobre liczby, ale póki co to on jest niewiadomą po kontuzjach.
18
@AmigoBlancos na kafejce taka bieda, że trzeba na La Ramblii pytać
3
@4drian0 dobry adblock skutecznie je wszystkie blokuje
0
@PawkoFCB Jeśli nie było karnego to na jakiej podstawie?
4
Takie sytuacje jak te wczoraj z karnym Dembele zabijają zdrową rywalizację, nosz k masz dostęp do Varu i nawet nie zareagujesz na potencjalny faul w polu karnym, który był klarowny. Trzeba być człowiekiem specjalnej troski, by takie coś zignorować. Mógł to być kluczowy moment dla meczu.
0
@AV0CAD0 Dembele, Lewy, Raphinha.
1
Komentarz usunięty
0
@pt9 Fati pod tym względem wygląda dramatycznie, był lepszy przed kontuzjami. Trzeba wierzyć, że nadal może odzyskać dynamikę.
2
@Emhyr Myślę, że jednak Vinicius jest obecnie dużo lepszy od Fatiego.
4
Ousmane Dembele gdy występuje z Raphinhą musi występować częściej na prawym skrzydle, wiem, że Raphinha też się tam najlepiej czuje, ale Dembouz na PS jest nie do zatrzymania i Raphinha nie drybluje tak dobrze jak on.
3
@Lionel_Messi10 Dziś tez pracuje na MOTM
0
@Encore Czemu bez szans na takie staty, wszystko zależy czy grasz w drużynie, która dominuje i strzela dużo goli. Grałby w City też mógłby robić takie staty.
0
Fajnie się ogląda to PSG tylko Mbappe samą swoją obecnością tworzy niespokojną atmosferę.
1
Ronaldo według whoscored i sofascore najgorszy dziś na boisku.
1
@HighestInTheRoom jesteś grotołazem
0
Czy jest obecnie lepszy drybler od Dembele?
0
Kto dziś komentuje na TVP a kto na Polsacie?
0
@Marcelinho99 a kogo ma Xavi posadzić co? Dembele, Fatiego, Lewego. Mamy ogromne bogactwo w ataku a i tak posadził oprócz Ferrana Raphinhę i Depaya.
0
@Misugi14 Będą w całości na TVP.
0
@P33ck Messi tak szczerze to według mnie nadal jest najlepszy na świecie. Oglądam każdy mecz PSG w tym sezonie i póki co Leo gra perfekcyjnie. Oglądanie jego gry to czysta przyjemność.
0
@mesi8191 Ale po grzyba ten Silva. Wolałbym powrót Messiego na jeden sezon.
0
@Herato Haaland miał taką klauzulę.