0

@TheNekro94 Sam uwielbiam grę Messiego ale powiedz mi zupełnie szczerze gdzie miałby grać biorąc pod uwagę, że gramy w 4-3-3 gdzie skrzydłowi grają bardzo szeroko.

0

@Jakchcesz w co ty wierzysz Pedri w FIFA 22 nie miał a już był gwiazdą reprezentacji, a ty myślisz ze Gavi dostanie

0

@Ali3231 oczywiście mówi to Niemiec

8

Komentarz usunięty

0

@betonito Śmieszne jest to jak Koke szczuje Viniciusa fanami tego ich śmiesznego klubu za celebrowanie goli.

1

@Xwowrak Dobra strona do szukania pracy i wypromowania siebie dla headhunterów.

0

@tbas Akurat Ferran Torres na kadrze zawsze się wyróżniał i nie zawodził Enrique.

3

Enrique dobrze powiedział, nie ma co się samego oszukiwać. Ansu przed kontuzjami a po to całkiem inny piłkarz. Obecnie niestety wyraźnie gorszy.

0

@Adran360 Tylko Ansu Fati dawał podstawy by tak twierdzić, że może robić dobre liczby, ale póki co to on jest niewiadomą po kontuzjach.

18

@AmigoBlancos na kafejce taka bieda, że trzeba na La Ramblii pytać

3

@4drian0 dobry adblock skutecznie je wszystkie blokuje

0

@PawkoFCB Jeśli nie było karnego to na jakiej podstawie?

4

Takie sytuacje jak te wczoraj z karnym Dembele zabijają zdrową rywalizację, nosz k masz dostęp do Varu i nawet nie zareagujesz na potencjalny faul w polu karnym, który był klarowny. Trzeba być człowiekiem specjalnej troski, by takie coś zignorować. Mógł to być kluczowy moment dla meczu.

0

@AV0CAD0 Dembele, Lewy, Raphinha.

1

Komentarz usunięty

0

@pt9 Fati pod tym względem wygląda dramatycznie, był lepszy przed kontuzjami. Trzeba wierzyć, że nadal może odzyskać dynamikę.

2

@Emhyr Myślę, że jednak Vinicius jest obecnie dużo lepszy od Fatiego.

4

Ousmane Dembele gdy występuje z Raphinhą musi występować częściej na prawym skrzydle, wiem, że Raphinha też się tam najlepiej czuje, ale Dembouz na PS jest nie do zatrzymania i Raphinha nie drybluje tak dobrze jak on.

3

@Lionel_Messi10 Dziś tez pracuje na MOTM

0

@Encore Czemu bez szans na takie staty, wszystko zależy czy grasz w drużynie, która dominuje i strzela dużo goli. Grałby w City też mógłby robić takie staty.

0

Fajnie się ogląda to PSG tylko Mbappe samą swoją obecnością tworzy niespokojną atmosferę.

1

Ronaldo według whoscored i sofascore najgorszy dziś na boisku.

1

@HighestInTheRoom jesteś grotołazem

0

Czy jest obecnie lepszy drybler od Dembele?

0

Kto dziś komentuje na TVP a kto na Polsacie?

0

@Marcelinho99 a kogo ma Xavi posadzić co? Dembele, Fatiego, Lewego. Mamy ogromne bogactwo w ataku a i tak posadził oprócz Ferrana Raphinhę i Depaya.

0

@Misugi14 Będą w całości na TVP.

0

@P33ck Messi tak szczerze to według mnie nadal jest najlepszy na świecie. Oglądam każdy mecz PSG w tym sezonie i póki co Leo gra perfekcyjnie. Oglądanie jego gry to czysta przyjemność.

0

@mesi8191 Ale po grzyba ten Silva. Wolałbym powrót Messiego na jeden sezon.

0

@Herato Haaland miał taką klauzulę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?