La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

6

Bardzo jestem ciekawy jak klub rozwiąże sprawę tej kluczowej do wzmocnienia pozycji tego lata
twitter.com/ReshadRahman_/status/1668973447865683969

2

@ViscaelBarca2007 oby to była prawda. Czekam na ten transfer: on i Guendogan. Do tego ktoś na lewe skrzydło.

konto usunięte

2

@ViscaelBarca2007 byłoby super. Jeśli za rozsądną kasę i jeśli przyjdzie również Diaz aby się ogrywać. Za tę dwójkę jakby się udało max. 30 mln to będzie miodzio.

0

@ViscaelBarca2007 Żeby się nie okazało, że Ambrabat to będzie Kessie v2

0

@Kubsoleon każdy transfer jest obarczony jakimś ryzykiem mniejszym lub większym natomiast moim zdaniem najwiecej obaw generuje fakt braku znajomosci profilu piłkarskiego tego zawodnika i opinia, że jest to tylko walczak słaby z piłka przy nodze podczas gdy statystyki mówią coś zupełnie innego. Uważam też, że biorąc pod uwagę potencjalna kwotę tego transferu jest to dużo mniejsze ryzyko niż choćby często wymieniany Zubimendi, a już na pewno jest to zupełnie inny zawodnik niż Kessie, który wg większości ekspertów w przeciwieństwie do Amrabata nie pasował do Barcy i jak się okazało mieli racje. Warto też zwrócić uwagę, że nie tylko Barca monitoruje jego sytuacje, ale tez topowe angielskie kluby czy Bayern. Na dole masz jeszcze statystyczne porównanie z Declanem Rice oraz Zubimendim.
twitter.com/lions_talk_/status/1659997776778780675
twitter.com/FCBAlbiceleste/status/1661955088737337346

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?