- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
1
Jeśli Barca ma problem z prawym obeonca, to niech Bereszyńskiego wezmą, albo tego Juranovica z Chorwacji. Nie wiem nad czym oni się zastanawiają. Oni to przy, Roberto, albo Berelinie to dwa poziomy wyżej.
7
@Kszysiek7 brednie.
3
@Kszysiek7 Może Puchacza jeszcze?
0
@Emhyr Nie no, szanujmy sie...
Puchacz za dobry na Barcelone.
0
@Kszysiek7 Kupowanie na euforii jednego udanego mundialu to nie jest rozsądne planowanie w szanującym się klubie.
0
@Messibestplayerintheworld @Emhyr nimi jakoś inne poważne klubu są zainteresowane :) Opcja nisko budżetowa w końcu. A jeśli ktoś uważa, że Belerin jest lepszy od tego albo tego w bronieniu, to nie mam pytań:)
1
@Kszysiek7 Tak samo ludzie tu chcieli Pazdana po dobrym Euro, albo Piątka po dobrym sezonie w Milanie. Ludzie chyba nie rozumieją czym jest FC Barcelona.
0
@Kubsoleon wiadomo, to bardziej w formie zartu jest napisane. Ale lepiej szukać kogoś za 10 ml i może się jako tako sprawdzi póki kasy nie ma, niż znowu wydawać miliony za kota w worku.
0
@MesQueUnClub_87 Ale to jest różnica bo Bereś jest kapitanem sampdori i już od kilku sezonów są nim zainteresowane inne większe kluby. A Juranovic doszedl do polfinalu MS i kasowal ladnie w kazdym meczu, wiec widac ze w obronie dobrze sie czuje. Wiadomo, ze hegemonem ataku nie jest. A Pazdan czy Piątek, to rzeczywiście gwiazdy jednego sezonu.
1
@Kszysiek7 Przez 30 lat swojego życia najlepszy klub jaki zaliczył to Sampdoria (przedostatnia drużyna w tabeli Seria A) Teraz na ostatnie kilka sezonów ma iść grać nagle w topowych klubach? Mówisz, że od kilku lat większe kluby się nim interesują, więc na co czekają? aż skończy karierę? :D