La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Czemu w Barcy nie wezmą jakieś Perełki z Brazylii jak to Real robi tylko odpuszczają? Kupilismy Neymara i co? Wyszliśmy na Neyu 1000 razy lepiej niż jak kupowaliśmy Cou i Griezmanna i sportowo i marketingowo. Real w między czasie kupił Viniego i Rodrygo cóż. Nie może chyba w tym klubie być dobrze bo zarządzający zawsze mają pomysły by kupować OPM (10) na skrzydło za grube pieniądze i ta wiara w Fatiego, który po kontuzji zgasł ehh

konto usunięte

0

@Coutinho007 Fati po tej kontuzji juz sie nie podniesie, będzie miewał przebłyski, ale widac że ma blokade psychiczną, którą bardzo trudno z siebie zdjąć, większość piłkarzy po takich kontuzjach praktycznie sie nie rozwija

0

@Coutinho007 Myślisz, że to tak fajnie płacić 70 mln za 16 latka? Barcelona ma problemy finansowe.

0

@Coutinho007 No my w międzyczasie też wzięliśmy Arthura, Douglasa, Marlona, Yerry Mine, Emersona i nie wypaliło.

0

@MesQueUnClub_87 Wynalazki, Arthur jedynie coś pokazał ale też mało a kiedy wzięliśmy poza nim realny jakiś talent do ataku?

0

@Kubsoleon Dźwignie mamy jak Lapcio pokazał to można. Bartomeu rozwalił na zawodników tone kasy i większość nie pasowała profilem i psychicznie do Barcy.

0

@Anonymus0608 Niestety no cóż :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?