Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KingLeonidas Wszystkich.
0
@KingLeonidas Superbet choćby.
20
Mathieu niekwestionowanym starterem? Przecież na ŚO za Enrique grali głównie Pique i Mascherano. Mathieu był trzecim wyborem. W 2016 roku z kolei trafił Umtiti i to naturalne, że wskoczył do jedenastki.
0
@45 Co to ma do rzeczy. Grają jak patałachy i tyle.
0
@Heros11 Zluzuj majty.
4
Co za nieudacznicy. Wstyd na cały świat.
0
@Kondziubarca Widzisz żeby ktoś tak pisał czy tych fanatyków to sobie w głowie wymyśliłeś?
2
@MesQueUnClub22 Oświeć wiejską gawiedź Doktorze House.
2
@AFA Ronaldo to pajac.
0
@matirix20 PSG to sobie może kupić kogo chce i nawet jak będzie to niewypał to mają to w dupie bo nikt im nic nie zrobi. My musimy patrzeć na każdego centa przy kupnie zawodnika.
1
@Firestone Nie ma żadnych wątpliwości, że jest najlepszy w Barcy w tym sezonie. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie na dobre opuszczą kontuzję Pedriego i to on pokaże swój wielki talent. Lamine Yamal też ma potencjał by być największą gwiazdą drużyny, ale nie powinno się tego wymagać od 17 latka.
3
@igoliwerwitaofficial Odejdzie bo po prostu mu kontrakt wygasa.
0
@kakusus Czyli pytasz czy poszedłbyś na śmierć, bo to się dzieje z tymi, którzy idą na pierwszy ogień na front. Polecam film „Na Zachodzie bez zmian”, który ukazuje okropność i bezcelowość wojny.
0
@A4ron Piłka nożna rządzi się innymi prawami i nawet zwykłe Euro jest ważniejsze niż IO.
0
@lntrowertyk Ale czego ty potrzebujesz? Przebierz się lepiej za furasa i zacznij biegać za ogonkiem.
5
@ProMILs Co ma robić? Płakać do końca życia? Poza tym nie widzę tu żadnego Mokebe. Jak czytam tutaj komentarze to widzę bandę sfrustrowanych facetów, którym nie wyszło z kobietami bo wolały innego.
0
@Technik Z tym, że Justin Bieber w końcu dojrzał. Neymar niekoniecznie.
2
@Gaz Niestety już nie ma takich magików w świecie futbolu. Jest więcej kasy, więcej komercjalizacji, ale piłkarze według mnie obecnie są gorsi i z mniejszą przyjemnością się ich ogląda w akcji. Ludzie się zachwycają Haalandem, że jest najlepszy na świecie a dla mnie to jest totalnie nudny zawodnik.
8
@slayer Może jednak przesadzasz.
0
@lntrowertyk Co tu argumentować? Dla mnie jedno ludzkie życie jest ważniejsze niż 100 psich.
0
@TR3YWAY Laporta przede wszystkim ma nie być tak głupi jak De Laurentiis.
6
@VegetaPolska Nawet jakby to był taki przegryw jak ty to i tak wybrałbym Ciebie zamiast 100 psiaków.
43
@pt9 Człowiek. Ludzkie życie jest najważniejsze.
15
@kuz „Musimy zmienić chip”, „Nigdy nie widziałem tak zjednoczonej szatni a byłem w wielu”.
2
@msbigd Camenaldo niech siedzi gdzie jego miejsce i niech się oszukuje, że nadal rywalizuje z Haalandem, Mbappe i resztą topu europejskiego. Takich odklejeńców jak on ze świecą szukać.
0
@mcsarna Niech w takim razie sprzedane władze La Ligi ukarają ten śmieszny klub za takie materiały. To się jednak nie stanie bo sympatycy Realu sprawują władzę w La Liga.
25
@Kuba_1 Mimo wszystko Inter Miami stał się popularny, stadion pęka w szwach. Messi zrobił tam ogromną różnicę wygrywając im pierwsze trofeum i dał im dużo magii na boisku. Wszyscy wiemy, że wyjechał tam na wakacje a przy okazji sobie kopie rekreacyjnie.
0
@szkudi7 Brzydkie buty.
4
@kaamil1910 Jaka 23 latka tańczy i spędza czas z 40 letnim facetem? Uwierz, że pełno kobiet. 40 letni facet jeszcze dobrze wygląda i jest przy kasie a to im wystarcza.
0
@ProMILs Od czego jest dyrektor sportowy? Od robienia transferów. Jak pytali Laportę w wywiadzie o nowego trenera to odsyłał dziennikarzy do Deco.