0

@KingLeonidas Wszystkich.

0

@KingLeonidas Superbet choćby.

20

Mathieu niekwestionowanym starterem? Przecież na ŚO za Enrique grali głównie Pique i Mascherano. Mathieu był trzecim wyborem. W 2016 roku z kolei trafił Umtiti i to naturalne, że wskoczył do jedenastki.

0

@45 Co to ma do rzeczy. Grają jak patałachy i tyle.

0

@Heros11 Zluzuj majty.

4

Co za nieudacznicy. Wstyd na cały świat.

0

@Kondziubarca Widzisz żeby ktoś tak pisał czy tych fanatyków to sobie w głowie wymyśliłeś?

2

@MesQueUnClub22 Oświeć wiejską gawiedź Doktorze House.

2

@AFA Ronaldo to pajac.

0

@matirix20 PSG to sobie może kupić kogo chce i nawet jak będzie to niewypał to mają to w dupie bo nikt im nic nie zrobi. My musimy patrzeć na każdego centa przy kupnie zawodnika.

1

@Firestone Nie ma żadnych wątpliwości, że jest najlepszy w Barcy w tym sezonie. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie na dobre opuszczą kontuzję Pedriego i to on pokaże swój wielki talent. Lamine Yamal też ma potencjał by być największą gwiazdą drużyny, ale nie powinno się tego wymagać od 17 latka.

3

@igoliwerwitaofficial Odejdzie bo po prostu mu kontrakt wygasa.

0

@kakusus Czyli pytasz czy poszedłbyś na śmierć, bo to się dzieje z tymi, którzy idą na pierwszy ogień na front. Polecam film „Na Zachodzie bez zmian”, który ukazuje okropność i bezcelowość wojny.

0

@A4ron Piłka nożna rządzi się innymi prawami i nawet zwykłe Euro jest ważniejsze niż IO.

0

@lntrowertyk Ale czego ty potrzebujesz? Przebierz się lepiej za furasa i zacznij biegać za ogonkiem.

5

@ProMILs Co ma robić? Płakać do końca życia? Poza tym nie widzę tu żadnego Mokebe. Jak czytam tutaj komentarze to widzę bandę sfrustrowanych facetów, którym nie wyszło z kobietami bo wolały innego.

0

@Technik Z tym, że Justin Bieber w końcu dojrzał. Neymar niekoniecznie.

2

@Gaz Niestety już nie ma takich magików w świecie futbolu. Jest więcej kasy, więcej komercjalizacji, ale piłkarze według mnie obecnie są gorsi i z mniejszą przyjemnością się ich ogląda w akcji. Ludzie się zachwycają Haalandem, że jest najlepszy na świecie a dla mnie to jest totalnie nudny zawodnik.

8

@slayer Może jednak przesadzasz.

0

@lntrowertyk Co tu argumentować? Dla mnie jedno ludzkie życie jest ważniejsze niż 100 psich.

0

@TR3YWAY Laporta przede wszystkim ma nie być tak głupi jak De Laurentiis.

6

@VegetaPolska Nawet jakby to był taki przegryw jak ty to i tak wybrałbym Ciebie zamiast 100 psiaków.

43

@pt9 Człowiek. Ludzkie życie jest najważniejsze.

15

@kuz „Musimy zmienić chip”, „Nigdy nie widziałem tak zjednoczonej szatni a byłem w wielu”.

2

@msbigd Camenaldo niech siedzi gdzie jego miejsce i niech się oszukuje, że nadal rywalizuje z Haalandem, Mbappe i resztą topu europejskiego. Takich odklejeńców jak on ze świecą szukać.

0

@mcsarna Niech w takim razie sprzedane władze La Ligi ukarają ten śmieszny klub za takie materiały. To się jednak nie stanie bo sympatycy Realu sprawują władzę w La Liga.

25

@Kuba_1 Mimo wszystko Inter Miami stał się popularny, stadion pęka w szwach. Messi zrobił tam ogromną różnicę wygrywając im pierwsze trofeum i dał im dużo magii na boisku. Wszyscy wiemy, że wyjechał tam na wakacje a przy okazji sobie kopie rekreacyjnie.

0

@szkudi7 Brzydkie buty.

4

@kaamil1910 Jaka 23 latka tańczy i spędza czas z 40 letnim facetem? Uwierz, że pełno kobiet. 40 letni facet jeszcze dobrze wygląda i jest przy kasie a to im wystarcza.

0

@ProMILs Od czego jest dyrektor sportowy? Od robienia transferów. Jak pytali Laportę w wywiadzie o nowego trenera to odsyłał dziennikarzy do Deco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?