Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ToWinaSedziego Irlandczyk to dopiero była stypa.
0
@Arden Polski fanpage piłkarski prowadzony przez 13 latka z wodogłowiem zapewne.
11
Xavi Simons to zawodnik na poziom Barcelony.
10
@MESSIah16 Ona mówi o prawie do życia jednocześnie promując odbieranie komuś życia.
0
@Ptasior Dlatego ja was pogodzę i powiem cała Polska w cieniu Śląska.
0
@Szreko Człowieku, nie wolno uczyć dzieci jak wyszukiwać informacje i jak korzystać z sieci. Jedyne rzetelne informacje są w TVP i to co polityk powie.
2
@szkodastrzepicryja Jak przegryw? Gościu jest profesjonalnym piłkarzem z kupą kasy i ma za partnerkę 10/10.
5
@cules100pro Ziomeczek Xaviego z tego samego miasta.
2
@qchulainn Wczoraj aż prosiło się by wpuścić dynamicznego Vitora Roque by zaczął biegać. Lewandowski nie zrobił przez cały mecz absolutnie nic, nawet nie próbował.
0
@Dalhi Takie filmy to co najwyżej ładne wydmuszki, które mają widza zachwycać obrazem. Gdzie w tym wszystkim zainteresowanie historią, postaciami i oczekiwanie na punkt kulminacyjny? Sorry, ale Villeneuve nie jest na tym poziomie co Tarantino. Już nie będę nawet wspominał o tych starszych filmach jak „Życie jest Piękne” czy „Pianista”.
2
@Rust_Cohle Wystarczy, że strzeli najwięcej bramek w drużynie to będzie stawiany na piedestale. Jedyny problem Haalanda to fakt, że jest Norwegiem i nie zagra na Euro przez co konkurencja może mu tam zabrać Złotą Piłkę.
0
@kondzix2115 Z drugiej strony zapewne chciał pierwszej jedenastki a w Barcelonie nic się nie zapowiadało by miał grać przy tak dobrej dyspozycji Balde z poprzedniego sezonu.
0
@tbas Głupoty piszesz.
2
@tbas Ciekawe czy byś tak gadał jakby to się Barcy przytrafiło.
1
@MesQueUnClub96 Lipsk wyszedł jak po swoje w Niemczech to się sędziowie przestraszyli, że jak to Madryt może tak szybko stracić bramkę i postanowili na siłę znaleźć powód by jej nie uznać. Poza tym brakowało szczęścia i skuteczności RB Lipsk, Łunin też grał kapitalny mecz.
1
@Gibbon_FCB To nie miało nigdy racji bytu ze względu na Messiego. Teraz z kolei Barca gra skrzydłowymi.
0
@Trojanek23 No tak bo oglądanie Messiego w akcji to męka dla oczu i trzeba być bardzo wytrwałym.
1
Pewnie było mu do śmiechu, że Barca chce trenera, który potrafi przyjmować wpierdziele nie gorsze niż Xavi.
0
@Kgorecki2500 Idioci, jest coś takiego jak asymilacja, poza tym lepiej znać więcej języków niż mniej.
2
@Czajka90 Javier Tebas gdyby tylko Real Madryt miał taki monopol w La Liga byłby zachwycony.
0
@LM10GOAT Mimo wszystko niższe ligi w Hiszpanii to nadal profesjonalne ligi.
0
@gumaz Sociedad nie potrafi strzelać bramek, z kolei Sevilla też słaba w tym sezonie. To może pójść w każdą stronę.
0
@Kgorecki2500 Macron ma wyrąbane bo Francja jest daleko od Rosji, a najbardziej po dupie w takim wypadku oczywiście dostanie Polska.
1
@pioz123 Ta bramka z karnego w doliczonym czasie gry po 90 minutach. W tym sezonie Lewy już dwukrotnie wytrzymał tak presję i dał nam 4 punkty w taki sposób.
0
Są tu jacyś widzowie, którzy oglądali pierwszą część „Diuny”? Polecacie? Zastanawiam się nad tym filmem, czy to jakieś flaki z olejem czy dobry film?
0
@arasz1819 Piłkarze Barcelony wielokrotnie mówili, że media wymyślają strasznie durne rzeczy by wzbudzić sensację. Jak widać to im się udaje, bo ludzie to kupują. FC Barcelona i jej piłkarze nie mają czasu by dementować każdą informację na bieżąco.
0
@esem91 Z drugiej strony napastnik miał nóż. Tak naprawdę nie wiemy jak to wyglądało w rzeczywistości.
0
@pioz123 No tak, bo Lewy to jest jakiś leszcz.
0
@BareL Dobrym pomysłem jest ganianie z jednego końca boiska na drugi by porozmawiać?
1
@lucca87 Po grzyba tu Onana?