1

Skąd wy możecie wiedzieć, że sytuacja finansowa Barcelony nie poprawiła się ani o jotę? Schodziliśmy regularnie z kontraktów zasłużonych graczy, do tego trzeba było zainwestować w nowy stadion i Tebas co chwilę zaniża limit wynagrodzeń. Skąd macie informacje o finansach klubu?

0

@Matheu12 Co można zarzucić Xaviemu w tym sezonie to blamaż z Realem w Superpucharze. To był kryminał w jego wykonaniu oraz piłkarzy. Jednak to on tutaj ponosi główną winę. Jeśli chodzi o poszczególne mecze gdzie Barca potraciła punkty to już są kwestie całego zespołu. Brak koncentracji i zaangażowania graczy, liczne kontuzje. Nie można zapominać o fatalnych decyzjach sędziowskich, przez które teraz Barca ma taką a nie mniejszą stratę punktową do Realu, który btw bardzo dobrze punktuje. Ja osobiście wolę ten sezon niż poprzedni. Mimo tego, że w poprzednim było mistrzostwo zdobyte to często te mecze były bardzo nudne i mocno pragmatyczne, bo grali na wynik kosztem wszystkiego. W tym sezonie te mecze są pełne zwrotów akcji, więcej bramek, różnych emocji, tylko stadion gorszy.

0

@JohnnySilverhand Weź zejdź na ziemię człowieku. Z takim podejściem to żadnym meczem nie będziesz usatysfakcjonowany, bo zawsze się znajdą mankamenty.

1

@JohnnySilverhand Jak na nikogo jak bramki tak strzelaliśmy?

0

@michaleu Barcelona v Leverkusen. Trzeba tam być.

1

@mordini123 Szpakowskiego szanuję, bo pomimo wpadek w ostatnich latach to Mundial 2022, który skomentował to były jego autentyczne emocje i można było to poczuć.

0

@Rl9k1nG Odpadnięcie w ćwierćfinale. Nie jestem w zarządzie Barcelony by myśleć o finansach. Finał w taki sposób przegrany kibica by zabolał i ta morda Viniciusa.

2

@Rust_Cohle No on wygląda z twarzy jak taki cwaniaczek i jak pedzio.

0

@Bartas7VeB Co więcej Neymar domagał się likwidacji Camp Nou.

3

Bardzo ważny zawodnik dający duże pole manewru w rotowaniu obroną przez to, że potrafi grać na dwóch pozycjach.

0

@Borneo Masz jakąś chorobę?

0

@AxelF Arda jak i Gomes to były zbędne transfery klubu, który chyba miał za dużo zbędnej kasy.

0

@esem91 Patrząc na to, że w Lipsku gra jako boczny pomocnik często grający bliżej środka to z powodzeniem w takiej roli by mógł grać na lewym skrzydle w Barcelonie. Jednak to raczej abstrakcja, bo kontrakt z PSG jeszcze na 3 lata a PSG Barcy nie cierpi.

4

Nie trzeba wydawać kupy kasy na zawodników pokroju Andre Gomes czy Arda Turan gdy ma się tak mocną szkółkę. Niech Barcelona sobie to wbije do głowy i przestanie kupować na siłę.

1

@kanver_ Nie miałeś żadnych przesłanek, że nastąpi progres.

0

@Herato Jest to śmieszne, ale zawsze w grupie zajmowali 2 miejsce i potem na start dostawali mocarną ekipę. Akurat dwumecz z Realem Madryt to żart, bo PSG było dużo lepsze, ale Messi przestrzelił karnego i do tego Donnarumma dostał wylewu. Z Bayernem Monachium nie mieli żadnych szans mimo tego, że potem ten sam Bayern został zmieciony przez City, co tylko świadczy jak źle zorganizowane było PSG.

4

Enrique zasługuje na oklaski, zaś Dembele na wygwizdanie i tyle w temacie.

0

@MOLESTA Nasza druga linia to szpital.

2

@Pawel13sz Nie wytrzymał psychicznie. Współczuje nauczycielowi, że z takimi gnojami musi się użerać, ale postąpił źle jako nauczyciel po prostu.

0

Losowanie LM można gdzieś na żywo obejrzeć?

0

@bartekvisca Wyobraź sobie ich skrzydła w postaci Mendes-Mbappe oraz po drugiej Hakimi-Dembele. Każdy z tych zawodników może siać popłoch u nas i często będzie trzeba ich podwajać.

0

@Gaucho Przecież mamy takiego dzika Gaviego.

0

Najlepiej nikt chyba, że sytuacja z liczbą zawodników powyżej 24 zarejestrowanych w pierwszej drużynie nas do tego zmusi. Jednak rozumiem, że ten numer to też dodatkowy zastrzyk gotówki do kasy klubowej.

1

@jondeca Raphinha wiecznie krytykowany a liczby regularnie dostarcza i piłka go szuka.

0

@ranger3120 Fajnie, że wrzucasz artykuł ze strony, do której trzeba mieć subskrypcję.

0

@Safrani Nie ma szans.

0

@TR3YWAY Przede wszystkim obecnie jeden z najlepszych hiszpańskich obrońców i dlatego dostanie powołanie. Nie rozumiem skąd w ogóle zdziwienie. Jakby w naszej kadrze Polski był taki zawodnik to każdy by się domagał by grał w pierwszej kadrze.

0

@dafik85 To już wolę swojego cygana Raphinhe niż tego z gorszej części Madrytu.

0

@FcPortoFan1999 Potem dwumecz z Barcą i 4 bramki wielkiego Leo.

1

@Blue9 Trzeba przyznać, że te zagrania Ter Stegena to często przesada i zbyt duże ryzyko. Granie na siłę do bocznego obrońcy, do którego już leci 2/3 zawodników zamiast zagranie przez środek za linię ataku i pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?