Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Tylko zbyt póżna.
2
@Popitek12 Najlepszy przyjaciel.
1
Cancelo jest dramatyczny. Zero rozeznania sytuacji, nie widzi kogo ma za sobą. Z takim obrońcą nie da się bronić.
0
W tym Manchesterze United grają takie cieniasy, że to aż wstyd.
0
@RoberDzik Cristiano Ronaldo.
1
@Herato Samuel Et’o zagrał jeden sezon u Pepa, ale był to lepszy sezon niż jakikolwiek z trzech, w których prowadził Lewego.
20
Ćwierćfinał LM 2017 to jest pieprzony żart i mało kto o tym pamięta, a to są prawdziwe skandale a nie mecz z Chelsea w 2009. Real jest chroniony na każdej płaszczyźnie.
0
@kuz Araujo dopóki będzie mu odcinało prąd to nie będzie najlepszym ŚO na świecie. A to nie jest pierwszy raz gdy gra nieodpowiedzialnie. Antonio Rudiger jest od niego lepszy. Pau Cubarsi też gra odpowiedzialniej pomimo 17 lat. Niech ta sytuacja go solidnie nauczy i niech więcej nie popełnia tych samych błędów.
2
@Zoker Zmiana Yamala była sensowna.
0
@TheNekro94 Co z Viniciusem? Rundę wiosenną ma lepszą niż Bellingham a do tego może powalczyć o Copa America.
0
@Lanosss Błąd lat zaniedbań a nie tylko Laporty. Tebas również nie pomaga horrendalnymi wymaganiami. Z drugiej strony mógł Laporta robić swoje dźwignie gdy jeszcze był Messi, a nie po jego odejściu.
0
@Orłoś 12 lat czekania Realu to było długo a nam za rok już stuknie 10 lat mimo tego, że pamiętam Ligę Mistrzów 2015 jakby była wczoraj.
0
@esem91 Przecież do czerwonej kartki PSG ani razu nie potrafiło nam zagrozić a do tego mieliśmy wynik 1-0 z niewykorzystaną setką Lewego. Bez czerwonej kartki PSG by odpadło.
1
Komentarz usunięty
0
@mate92 To się nie stanie.
7
Pierwszy mecz 5/6, drugi 1/6. W drugim meczu sorry, ale jak ma się tylko kilka sytuacji i to są sytuacje kluczowe dla losów Ligi Mistrzów i każda jest spieprzona to jest po prostu dramat. W zeszłym sezonie w fazie grupowej z Bayernem też pieprzył sytuacje.
0
Szkoda braku awansu, ale ta kadra ma potencjał na bycie coraz lepszą. W przyszłym sezonie wracają Gavi i Balde. Pedri może zażegnać problemy zdrowotne, młodzi gracze mogą być coraz lepsi. Jedynym minusem są nasze finanse, przez które być może trzeba będzie sprzedawać i braknie nam na klasowego pivota.
0
Mbappe widzę, że madryckie media chcą robić taki sam PR jak Ronaldo, bramka z karniaka i na pustaka i wielki mecz wielkiego piłkarza. Zniszczył drugą drużynę. Ousmane Dembele był o niebo lepszym graczem w tym dwumeczu niż Kylian.
0
@Emhyr Myślę, że PSG jest mocne na tyle by stawiać ich w roli faworyta. Mają świetnego trenera, który zapewne wyciągnie wnioski z pierwszego meczu. Mają najlepszego piłkarza świata, wraca Hakimi, więc oba skrzydła będą piekielnie mocne i będą podrażnieni po porażce. Jeden gol przewagi przeciwko takiej sile ognia to bardzo mało. U nas linia pomocy jest mocno wyeksploatowana chociaż znacznie lepsza piłkarsko. Pedri nie da rady 90 minut, De Jong ma momenty braku koncentracji w trakcie meczu. Lepiej po prostu by Barca nie myślała o sobie jako o faworycie a podeszła na chłodno do tego i walczyła do upadłego. Raczej tutaj się rozchodzi Xaviemu o to, że faworyt może pomyśleć, że ma przewagę i to paradoksalnie może zgubić.
0
@Miszak Pomijąjąc celebrację, to on tak czy siak na szacunek sobie nie zasłużył będąc szczurem. Co innego mówił w mediach i do Xaviego a co innego robił za plecami ze swoim agentem i PSG.
0
@Homeopata8989 Jakim po sezonie Panie ja mam ten mecz na kuponie.
0
Jak gra Napoli? Dowiezie chociaż remis?
1
@HighestInTheRoom Okazję na szpilę mieli podczas Mundialu a coś im nie pykło.
0
@Criss18Barca A Twój TV nie jest Smart TV? Jeśli jest to pobierz aplikację Canal Plus na TV.
0
@krol211 Każdy jest w stanie zmienić zdanie.
2
@macio_944 Jest brzydki z zewnątrz a tylko komuś to powiesz to się oburza, bo przecież nowiutki to wspaniały xd
0
@Dari0G Czyli ten gościu twierdzi, że gdyby tknął alkohol to by tak samo się zachowywał.
0
@DonAndrzejos Brednie.
0
@Rewolucja123 Lepiej tak mówić niż nakładać dodatkową presję na piłkarzy.
0
Myślicie, że Vinicius zostanie dziś sfaulowany? Kusi ten freebet z BetFan.