0

@doc Nadal był topowym graczem gdy odchodził.

1

@Encore To jest taka sama sytuacja jak z Griezmannem w Barcelonie gdy był Messi. Był upychany byle gdzie tylko nie tam gdzie jego główna pozycja. Dybala to ta sama pozycja na boisku co Messi więc nie ma szans na grę.

3

@Gaz No nie zgadzam się z tym. Mamy wielu najwyższej klasy piłkarzy.

0

@Aragorn33 Jeśli brać też repkę pod uwagę to masz rację.

0

@Aragorn33 Double-double by miał jakby strzelił dopiero hat tricka, bo on ma 7 goli i 10 asyst.

1

@TR3YWAY Ale po co od razu tak negatywnie podchodzić?

0

@Deviler Jaki znowu Lewandowski? Z kosmosu taką informację bierzesz.

0

@Popitek12 To niech mi powie co zjeść.

0

Może są tu jacyś Wrocławianie? Gdzie można tanio zjeść z całą rodziną w niedzielę?

0

@Barcasub O stracie punktów do lidera mi nie mów, bo Real wyjątkowo dobrze punktuje, a sędziowie nas przekręcali. Dla mnie liga nie jest wyznacznikiem, bo w lidze Barca Xaviego zawsze sobie dobrze radziła od jego przyjścia. Chodzi często o styl gry, o brak przygotowania fizycznego, o częste kontuzje. Brak zabijania meczów to już często wina piłkarzy.

1

@AlwaysBlaugrana Xavi jest realistą. Laporta myśli, że wygranie LM to jest taka prosta sprawa. Często decyduje jeden błąd, jak np ten Araujo i wypadasz z turnieju. City Pepa wygrało LM po 7 latach od jego przyjścia, nie potrafiło jej wygrać długi czas przez detale. Xavi teraz przegrał ligę, rok wcześniej wygrał. Taki jest futbol. Nie bronię Xaviego, bo często gra tego zespołu, zwłaszcza w obronie to był kryminał, ale nie da się dać pewności prezydentowi, że wygra się wszystko.

0

Tych kilku graczy, którzy czują się źle traktowani to oczywiście Roque, Felix a pewnie nawet Fati. Wszyscy z agentami, którzy mają większą władzę niż Laporta.

1

Laporta jest cymbałem. Xavi chciał odejść dobrowolnie zrzekając się kasy to teraz chce go wywalić i mu płacić.

2

@TR3YWAY Pedri nie zasłużył na powołanie choćby kosztem Fermina. Jeśli pojedzie to za swoje nazwisko.

1

@Tarins W obecnej Barcelonie nie masz nawet pewności, że sprawdziłby się Klopp.

0

@bari_94 Bardziej dramatyczny był Bartomeu. Ale to nie brzmi tak dramatycznie, bo tylko kontrowersyjne hasła się sprzedają.

0

@LukaszFan Przecież Laporta nie przedłużył teraz jego umowy.

1

@Krystian1588 Jak kurczak bez głowy.

0

Świat patrzy i się z nas śmieje.

4

@Emhyr Messi, Ronaldinho, Maradona.

1

@Popitek12 Ronaldo gdy jeszcze był skrzydłowym.

0

@Messibestplayerintheworld Roque nie pogra bo przed nim w hierarchii są Lewy i Torres. 3 napastników w jednym meczu nie zagra a na LS może zagrać również Felix.

0

@AlexDark00 Ale ja tego nie pisałem, że tak należy robić.

1

@Mike1023 Dobrze, w takim razie środowisko Realu Madryt. Lepiej?

0

@AlexDark00 Ja nie jestem psychopatą, ale z kolei ty to na pewno lubisz sobie dopowiadać coś czego ludzie nie napisali. Gdzie ja pisałem w swojej wypowiedzi, że psy należy wiązać do drzewa i porzucać?

3

Pytanie o piłkarzy Realu Madryt po czym wymienia takie tuzy jak Kepa, Ceballos czy Fran Garcia. Real Madryt to stan umysłu.

0

@pt9 Jak to tak? Przecież Polacy wolą usypiać właściciela a nie psa. Przecież piesek jest zawsze niewinny.

2

@robsesh Malcom? Weź już tak nie koloryzuj przeszłości.

0

@tbas To prawda. Rywalizacja z przodu jest duża. A Roque to 9 i jest dużo gorszy od Lewego, do tego na 9 potrafi zagrać Torres, który w tym sezonie również dawał podstawy by być przed Roque. Marc Guiu ma taki plus, że zawsze może sobie pograć w Barcy B.

0

Laporta zapewne popełnia błędy. Jest to stresująca robota gdzie walczysz ze wszystkimi by zarejestrować nawet piłkarza z rezerw w pierwszej drużynie. Łatwo mówić co idzie nie tak przyglądając się z boku. Jednak w Barcelonie każdy chce zwycięstw, pięknego stylu, najlepszych piłkarzy, stawiania na La Masię i ratowanie budżetu w jednym. Już nie wspominając o nowym stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?