Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 To są całkowicie inne sytuacje. Adidas insynuuje powołania do kadry jakby to oni ustalali zamiast federacji, kto jedzie na turniej. Dla mnie to dziwna reklama.
0
@tkankowski Słaba reklama jeśli przedstawia nieprawdę.
0
Trochę niedorzeczna ta reklama. Od kiedy to Adidas może sobie takie insynuacje robić o powołaniach. Poza tym jak widać Cubarsi nie został powołany na Euro. Lamine mam nadzieję, że nie dostanie powołania na Igrzyska.
0
Myślicie, że w takiej Żabce można dostać dziejszy Skarb Kibica?
0
@Stinger_ Po prostu nie mam ochoty dyskutować o takiej pierdołowatej sprawie. Martinez to topowy bramkarz i koniec tematu.
0
@Stinger_ Martinez akurat dostał nagrodę dla najlepszego bramkarza świata więc tyle.
0
@Stinger_ Wiadomo, że Martineza dam niżej, ale ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem tego co ja napisałem. Messi wypowiadał się ze swojej perspektywy, możesz sobie nią choć na chwilę wyobrazić.
2
@Hosh Krzysiu nie zniżaj się do takiego poziomu.
0
@AlphaNumeric Nico Williams. Z prostego względu, że to naturalny lewy skrzydłowy z prawą nogą. Raphinha pod koniec sezonu też dawał radę grając tam, ale myślę, że Nico ma większy potencjał i na dłuższą metę to lepszy wybór niż Raphinha, który mimo wszystko jest prawym skrzydłowym.
1
@Bernard777 Frimpong to nawet w pierwszej jedenastce nie wybiegnie.
3
@Stinger_ Nie poleciał. Ma pewne prawo tak twierdzić. Był jednym z głównych czynników sukcesów Argentyny na Copa i zwłaszcza na Mundialu. Przecież jego interwencje na Mundialu dają mu nieśmiertelność w historii tego turnieju. Widząc jak często w tym wywiadzie Leo mówi o ważności tego pucharu to nie dziwi mnie wcale, że uważa go za najlepszego, bo jest dodatkowo poparte aspektem emocjonalnym.
1
@FabianekMrozek Nie ma chyba wątpliwości, że Zalewski zjada na śniadanie Williamsa. Trenował go sam Mourinho, który wygrał 2 razy Ligę Mistrzów. Williamsa trenował Valverde, który odpadał frajersko z Romą i Liverpoolem. Mentalność trenerska przekazana została piłkarzom więc Zalewski jest dużo lepszy.
3
Muszą dać mu szansę w pierwszym zespole.
0
@Zoker Niezłe jaja"Kontuzjowany Ronaldo wciela się w rolę trenera podczas finału 2016".
0
Kiedy Skarb Kibica Euro 2024?
0
@PatrychoO Polska armia i polskie służby mają same bronić najlepiej nas. Niech jeszcze powie, że z NATO trzeba wyjść to już w ogóle powodzenia.
0
@slayer Nadal jest elitarny. Drużyn w Europie na wysokim poziomie w ostatnich latach przybyło nie sądzisz? Poza tym więcej nacji ma okazję emocjonować się grą swojego kraju na wielkim turnieju.
3
@slayer Ale co to ma do rzeczy z obecnymi czasami?
0
@Lucyfffer Zwycięzca: Chorwacja
Król Strzelców: Lukaku
Król Asystentów: De Bruyne
Czarny Koń: Szwajcaria
Rozczarowanie: Hiszpania
8
Kolejny co mówi, że Euro cięższe niż Mundial.
1
@Pyrzo_Barca Roberto raz zagra dobrze a raz coś koncertowo spieprzy. Już lepiej niech grają zawodnicy ze szkółki niż by Roberto im miejsce zajmował. Tym bardziej, że Casado awansuje.
1
@BorzyKrzys Jego laska była do dupy, ale ja bardzo pozytywnie wspominam te 3 części z Tobym, jako najlepszą wybieram drugą i nadal jest to dla mnie najlepszy Spider-Man z powstałych. Filmy z Hollandem są również udane, ale jednak trylogia z Tobym to dzieciństwo. Fakt, że ogrom Nowego Jorku został przedstawiony w trylogii Raimiego mi bardziej pasuje niż wycieczka Spidermana do Europy, Waszyngtonu czy w Kosmos.
0
Dobra, gdzie ten Ronaldo?
0
@FcPortoFan1999 Poznali się na nim.
0
@MOLESTA Wcale to nie oznacza, że Benfica chciała go oddawać za darmo. Grimaldo naprawdę kręcił dobre wyniki w Benfice.
0
@Arden Za dużo gada o innych Illkay. Teraz o Grimaldo zaczął gadać. A może byli ludzie, którzy zwracali uwagę na jego dobrą grę w Benfice?
0
@JohnnySilverhand Johnny weź ty na oczy przejrzyj. Kiedy Neymar ostatnio rozegrał sezon bez kontuzji? Jego zdrowie już się nie nadaje do grania na wysokim poziomie co 3 dni. Kontuzja za kontuzją od wielu lat i to się nie kończy a tylko pogłębia.
2
@Kamiloza91 Gdzie on i Złota Piłka. Kapitalna jesień i przeciętna wiosna. Musiałby dać Euro Anglikom i być tam jedną z najlepszych postaci.
0
@MesQueUnClub96 Co masz do obrony?
1
@Jonyx Należy mu się za wyniki sportowe.