0

@Reviven Ale ty mnie nie słuchasz, tylko ucinasz sobie urywki wypowiedzi by się pośmiać. Z tobą nie da się rozmawiać. Sędziowanie pod Real jak najbardziej jest realne.

0

@Reviven Nic mi oczów nie zasłoniło. Każdy mecz oglądam. Te bramki tracone to czego wina jak nie braku koncentracji. Wiele meczów było gdy zaczynali na stojąco i gdy wynik był zły chciało im się nagle grać w piłkę. Nie było stałości. Końcówka sezonu to już pewna stabilizacja. Poza końcówką to szarpane mecze, niektóre świetne jak na początku sezonu pogromy, większość na styku przepychane. Na pewno był to dla mnie ciekawszy sezon, niż pierwszy pełny Xaviego gdy grali na 1-0 wszystko i Ter Stegen ratował nam dupę. Xavi odejść musiał, bo to się nie do końca sprawdziło, ale piłkarze również ponoszą dużą winę. Tacy gracze jak Araujo czy Cancelo, którzy zawalili mecz z PSG. La Liga to inna sprawa, bo sędziowanie było ustawione pod Real, który i tak bardzo dobrze punktował.

0

@Kidd Nadal uważam, że Vinicius powinien to zgarnąć. Jedyny konkurent to Bellingham, ale musi wygrać Euro. Osobiście przy wygranej Hiszpanów nie zawahałbym się dać ZP Rodriemu, ale to mało prawdopodobne by dali defensywnemu pomocnikowi.

0

@Albatros Tak samo ciężki miał być Gvardiol i Nuno Mendes. Nie twierdzę, że Theo taki nie jest, ale nie zdziwię się jak Lamine nie będzie miał z nim problemów.

0

@Reviven Żebyście się nie przejechali tym stylem. Ja liczę na to, że piłarze będą skoncentrowani przez 90 minut. Gdyby tak było w drugim sezonie Xaviego, to kto wie czy nie mielibyśmy dubletu.

0

@malicinho Stworzyć zawodnika można, ale edytować twarze raczej wątpię a zwłaszcza tym, którzy mają wgraną realną twarz.

17

@reloaded Złota Piłka Carvajalowi nie grozi.

1

@malicinho Endricka musisz sobie sam zrobić, bo nie ma ligi brazylijskiej i Endrick się pojawi tylko w nowej fifie.

0

@malicinho Tak, jest taka opcja.

0

@sen Pewnie Navas i Nacho zastąpią Carvajala i Le Normanda.

1

@malicinho Yamal zostanie dodany po ukończeniu 17 roku życia. Jeśli chodzi Ci o składy już z transferami na nowy sezon 24/25 to nie będzie takiej aktualizacji składów w EAFC 24.

0

@kaamil1910 Nie popłacz się. Messi by wstał, otrzepał się i grał dalej. Jak nie Kroos to ktoś inny by go załatwił, bo jego organizm nie jest gotowy na takie granie.

1

@revolution33 Przecież Turcja gra gorszy futbol od Holendrów. Szwajcaria również gra świetną piłkę.

7

@ObiektywnyKibic121 Przecież Fullkrug był w tej akcji na ewidentnym spalonym. Skąd się bierze ta jałowa dyskusja?

6

@KamQiX Mi go nie szkoda przez jego bucowatość. Co on zrobił za gest po golu z karnego. On chciał uciszać Francuzów po swoim gównianym meczu?

7

CR7 chce jeszcze grać na następnym mundialu. Zapowiada się wybornie.

1

Ronaldo oszczędź sobie wstydu.

0

Mecz Niemców podniósł ciśnienie, a czuję, że to dopiero początek przed popisami Ronaldo.

1

Antony Taylor to debil do kwadratu.

0

@agaFCB Kroos mu pomógł, ale Pedri się nie nadaje do grania na profesjonalnym poziomie na obecną chwilę. Jakiś konkretny specjalista od przygotowania do tego sportu musi go naprawić.

0

@Gaz To niestety prawda.

0

Co za łysa pała.

0

@Cvzx Kroos to kapitalny piłkarz.

0

@MesQueUnClub96 Musiala wtedy musi grać bliżej prawej strony gdy gra Wirtz. Też czułem, że granie jednocześnie Musialą i Wirtzem na dłuższą metę nie będzie optymalne.

1

@kcule14 Po co ma zmieniać Cucurellę, który nie zawodzi. Przecież to potencjalny najlepszy LO na tym turnieju.

0

@Barca_Big_Moment Ale odpowiedz na pytanie do kogo się odnosi Gundo. Niemiec nam Polakom jak brat xD w ogóle nie ma tutaj o tym mowy, tutaj mowa o Niemcu, który wypowiada się o hiszpańskich piłkarzach.

0

@Barca_Big_Moment Kto musi się wiele nauczyć gry w obronie? Ja tutaj nie widzę w jego wypowiedziach nic bucowatego.

0

@tristan87 To jest bez komentarza w ogóle?

0

Proszę nie mówcie mi, że Węgrzyn komentuje...

0

@Barca_Big_Moment Nazywanie Gundogana bucem bez podania realnego źródła to przeginka. Ty przeginasz. To jest jedyne co znalazłem "There's no reason why we shouldn't be confident. We have a very good team, we are well established, we have clear ideas and concepts that we have already applied on the pitch and that have worked very well so far. " Gdzie tutaj widzisz jakąś bucowatość?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?