0

@szkutnik91 Po Euro Guler wróci na swoje miejsce w Realu Madryt. Grzać ławeczkę dla Mbappe by miał ciepło ostatnie 5 minut.

0

@maroon Porównanie z dupy ale ok.

0

@kocieek Głupoty gadasz.

0

@tristan87 A może ma coś za uszami.

0

@bartekvisca Twórcami Internetowymi.

1

@macio_944 Ja tam mu kibicowałem w pierwszym meczu. Chociaż nie potrafię go lubić za jego zachowanie na boisku i poza.

0

Pytanie dlaczego Nicola Zalewski ograniczył komentarze na IG i nie ukrócił sytuacji skoro tam do niczego nie doszło? Jakby do niczego nie doszło to by szybko typka ukrócił a nie blokował komentarze.

0

@[Oli] Kto jest pełnym środkiem?

0

@blakkudium Co daje średnią 59 minut na mecz. Jaki problem tutaj widzisz?

0

@Luciano99 Czy lepsza wersja Dembele to nie wiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maroon Nie ma co płakać, bo i tak na jego pozycji mamy dobrych graczy.

0

@qchulainn Skorzystałem kiedyś i nie polecam. Na telegramie wysyłają codziennie masę kuponów i zapewne na przestrzeni tygodnia jakieś się trafią. Oczywiście nie pochwalą się tymi, które wtapiają.

1

@Arden Michniewicz zaprezentował się jak pajac.

0

@Arden PapJeż p0lak zajarany bijatyką. Naprawdę jest się z czego cieszyć. Może jak sam dostanie po ryjcu to przestanie się jarać biciem po mordzie na ulicach.

0

@IronMan43 Niezły fikołek.

3

Talent czystej wody. Coraz mniej takich graczy.

0

Co myślicie o wczorajszym występie Mbappe? Ja tylko pierwszą połowę widziałem.

7

@BorzyKrzys Underrated xD Bachata Lewandowskiej lepiej wygląda.

0

@Szklaner Jesteś próżny.

0

@Szklaner Tylko potwierdzasz. Jakich osobistych poza tym? Ja sam nie jestem katolikiem, jestem chrześcijaninem, ale na pewno nie katolikiem.

7

@Szklaner Jesteś typowym reprezentantem nienawistnego ateisty. To co ja nie wierzę to jedyna racja. Ci co wierzą to debile. Jeszcze zacznij szczekać jak pies.

3

@DonAndrzejos Oboje dobrze. Jednak nie ukrywam, że brakuje mi Pedriego z piłką przy nodze gdy gra na interiorze. Takie są jednak założenia trenera.

1

@KamQiX Nowe KMŚ co roku na pewno nie będą się odbywać przez Euro, Copa i Mundiale. Nieparzyste lata co 2 lata by wypadały. Jednak większy prestiż byłby raz na 4 lata.

0

@Trojanek23 Jak on może mieć rację? Jak niby Euro jest trudniejsze niż Mundial skoro na Euro 3 drużyny wychodzą z grupy. Popatrz na taką Portugalię. W 2014 roku nie wychodzą z grupy na Mundialu by 2 lata potem wygrać Euro remisując 3 mecze w grupie i wychodząc z 3 miejsca. Potem grają z takimi tuzami jak Chorwacja, Polska, Walia i dopiero w finale Francja. Jak chcesz mi powiedzieć, że Euro jest trudniejsze? Maroko wygrywa na jednym Mundialu z Belgią, Hiszpanią i Portugalią. Jak można takie głupoty gadać.

1

@Encore Pompowanie balonika porównując do Messiego to po prostu głupota.

1

@Encore Na pewno nie w miejscu Messiego.

3

@Encore Nie wiem, jak ty nie widzisz gołym okiem, że Messi to jest inna planeta niż Yamal czy ktokolwiek inny to nie ma sensu z tobą dyskutować. Porównujesz 17 latka do Messiego, którego całą karierę już widzieliśmy i widzieliśmy co potrafi. Wątpię by ktokolwiek zbliżył się do tego poziomu w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

1

@Encore Ma wszystko, ale nie ma talentu Messiego i jego naturalnych walorów fizycznych.

1

@Encore No widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?