0

@TR3YWAY W takim razie to 0-4 jest z zeszłego. Mówimy o minionym sezonie to można podać wygraną z Realem po golu Kessiego i zdominowanie ich w finale Superpucharu. Tak to jest, raz oni wygrają, raz my.

0

@TR3YWAY 0-4 to był jednorazowy wyskok. O jakim 1-4 mówisz w tym sezonie?

0

@Katalończyk 99 Jak mogli nie mieć sił w 1 połowie jak w 2 połowach często odwracali losy meczów więcej biegając.

0

@Krzysztof1987 Atletico nas ograło jak chce? PSG potrzebowało przewagi zawodnika, mecze z Realem były na styku z kontrowersjami sędziowskimi. Głównym problemem była zła organizacja gry, a zwłaszcza obronnej. Z wyjątkiem kilku meczów.

0

@TR3YWAY Dobrze, tylko powiedzcie mi gdzie w tym sezonie drużynowo był problem z przygotowaniem fizycznym? Były jednostki jak Pedri, który co chwilę miał kontuzje. Przygotowanie to jedno bo trzeba zmniejszyć listę kontuzjowanych, ale przede wszystkim decydowały błędy w obronie, brak skuteczności i często błędy indywidualne. To nie była kwestia przygotowania fizycznego.

0

@Barcasub On nie ma na to wpływu.

2

Dla mnie Araujo. Totalnie zawalił finał superpucharu i zawalił nam Ligę Mistrzów w okropnym stylu. Do tego cyrki z „zasadami” gdy nie można było go skrytykować jak Gundogan. Zbyt często odcina mu prąd.

2

@Tabaluga37 Shaolin Soccer to najlepszy film.

0

Znacie jakieś dobre filmy o tematyce piłki nożnej?

0

@Volk Bojan Krkic co robi w tym klubie? Też po znajomościach.

0

@Guess Darvich to póki co nie jest w stanie się przebić w Barcelonie B. Z kolei Fort pokazał, że trzeba na niego postawić, tak samo Marc Guiu, chociaż ten ma najgorzej bo na jego pozycję już jest 3 napastników.

4

@lucca87 Nie przeszkadza mi taka ilość drużyn jak obecnie, bo jest dużo drużyn mocnych w Europie.

2

Z młodych graczy najbardziej interesuje mnie Marc Bernal.

3

@kocieek Krety lub bajkopisarstwo. Każdy z nas jest w stanie wymyślić takiego newsa.

1

@Bobo25 Ja uważam, że nie zasłużył. Exposito został okradziony.

0

@ranger3120 To nie komentuj.

0

Co myślicie o tym, że Grosicki został wybrany piłkarzem sezonu w Ekstraklasie?

0

@Encore Klasa Bruno w tej sytuacji.

0

A może by tak postawić na Oscara Kloppa?

0

@TR3YWAY Po czym się dowiaduje, że dołącza były trener Lewego, więc Robercik znów jest nietykalny.

0

@bari_94 Nic nie przedłużył. Ostatecznie Xavi dogra sezon do końca, a Flick będzie miał okazję na spokojnie zacząć od presezonu.

18

@PatrychoO Jego kariera na Mundialach to żart.

1

@Emhyr Niepoważne jest tylko i wyłącznie twoja logika myślenia. Xavi to człowiek jak każdy inny i mógł mieć różne rozterki, mógł też być namawiany do pozostania. Każdy jest w stanie zmienić swoją decyzję.

1

@Emhyr Już w sobotę powtórka.

0

@Borneo To właśnie muzułmanie zaczęli atak na Izreal a jednak to Izrael jest stawiany w roli agresora i szkalowany. Czy wszystkie działania Izraela są w porządku? Na pewno nie, ale bardzo dziwi mnie, że świat tak trzyma z religią diabła jaką jest muzułmanizm i nie widzę szkalowania Palestyny za atak, widzę tylko szkalowanie Izraela.

3

@madl1l3nho W takim razie Maradona też blado wypada przy Lewym bo statystyki ma gorsze. Jednak nikt przy zdrowych zmysłach tak nie powie. Nie rozumiem jak ludzie mogą ponad wszystko inne stawiać statystyki.

1

@Qlimax86 Mowa o Niemcach a ty z Żydami wyskakujesz. Wszystko w porządku?

2

@fart Taka jest natura ludzka. Zepsuta i skorumpowana.

0

@tbas Co ty gadasz? Przecież to jego post na instagramie.

33

Genialny piłkarz, odchodzi będąc jednym z najlepszych pomocników świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?