Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartas7VeB Do 3 razy sztuka. Zawalił 2 ostatnie Mundiale, zostało Euro to może ludzie się obudzą.
2
@lntrowertyk Prawie udało Ci się wyprzedzić redakcję.
0
@Faro Nie wydaje mi się, że akurat UFL to będzie jakaś konkurencja. Potrzebne są pieniądze a krążą plotki, że FIFA ma połączyć siły z 2K i myślę, że wtedy może faktycznie powstać mocny kandydat do rywalizacji.
0
@Bzyczekk No coś czuję, że będą żałować tej decyzji. Jednak skoro dzięki temu Cubarsi uniknie gry na dwóch imprezach jednego lata to mi to nie przeszkadza. Przeszkadza jedynie dlatego, że kibicuję Hiszpanom na Euro, a bez Cubarsiego po prostu będą gorsi.
0
@FCB24 Kij im w oko.
1
@Faro eFootball 2021 miał lepszy gameplay niż dzisiejsze EAFC24, ale PES się wycofał z walki wydając darmówki a szkoda, bo uważam, że bolączką FIFY jest właśnie ten gameplay, który wydaje się grą na lodowisku i gdy chciałbym pograć sobie offline to nie ma żadnej radochy, bo zrobili tą grę bardzo arcade z dużą ilością bramek. Mało zostało tam realizmu.
0
@BorzyKrzys Dajcie spokój już temu Lewemu. Żałosne są te ciągłe śmiechy.
0
@Bartas7VeB Pieprzenie głupot.
0
@Bartas7VeB Trzymał przy życiu by potem to wszystko zepsuć.
0
@Faro Z Francją ostatnio rozegrał kapitalne spotkanie.
5
@Faro Niemcy nie chcą się uczyć na błędach. Neuer zagrał fatalny Mundial 2018 i 2022, na których nie wyszli z grupy, a oni nadal na niego stawiają. W tym sezonie zrobił w klubie takiego babola, że ich pozbawił szansy grania w finale Ligi Mistrzów. No cóż, zobaczymy jak wyceluje z formą Neuer. To nadal świetny bramkarz, ale za dużo błędów.
3
Żaden z nich nie powinien zostawać.
0
@Pawlak1992 Na pewno nie Świątek.
26
@Arden Na siłę ludzi na śmierć wysyłają.
0
@Rust_Cohle Wmawiaj sobie.
0
@Rust_Cohle Można się sugerować lepszymi piłkarzami.
3
@Arden Przegraliby z Viniciusem i tyle. Gra w Realu, właśnie wygrał LM i La Ligę. Był kluczowy w fazie playoff dla Realu. To nie ma znaczenia, czy był Iniesta czy Xavi skoro by przegrali z Realem Madryt i Vinicius by zdominował mecz. Teraz jest De Bruyne, Mbappe, Kroos czy Kane. Również kapitalni gracze a jakoś Vinicius z nimi wygra.
14
@Arden Jaki zjazd? Wrócił do normalnego poziomu przed Messim i Ronaldo.
0
@Rust_Cohle Mecz meczowi nierówny. Przecież ten mecz był 8 miesięcy temu.
4
@Arden Po co to porównywać? Powiedz lepiej kto obecnie bardziej zasługuje na nagrodę niż Vinicius?
0
Żaden z nich nie ma racji. Barca zaczynała spotkania bez skupienia i szybko traciła bramki, grała na stojąco, mecze były prowadzone z różną intensywnością w różnych momentach meczu. Nie ma reguły, że to w pierwszych połowach na wyższej intensywności, bo przeważnie właśnie w drugich połowach była lepsza intensywność, właśnie też przez niekorzystny wynik. To gadanie o pierwszych 60 minutach nie ma żadnego sensu.
0
@Magicc89PL Jednak tak był ustawiany w klubie.
0
@Who_you_mam No ma to znaczenie, bo inaczej się odbiera różne rzeczy w zależności od wieku.
0
@kuz Merino w dwójce pivotów to dobry pomysł. Dobre warunki fizyczne, to jest sprawdzony zawodnik na wysokim poziomie. Obok niego można postawić De Jonga, Gaviego, Gundogana czy kogo tam się chce. Może Marc Bernal albo Marc Casado będą się ogrywać w pierwszej drużynie.
3
Cancelo zdecydowanie powinien zostać, obskoczy PO i LO. Co do Felixa to zależy czy uda nam się wykupić Nico Williamsa, jeśli nie uda się to powinien również zostać by była rywalizacja na LS.
0
@patrykzmc2000 Po co Ci Adeyemi. Raphinha jest od niego lepszy. Jak już kupić LS to tylko prawonożny, który faktycznie potrafi zrobić różnicę w pojedynku jeden na jeden. Taki jest Nico Williams i na LS nie ma sensu się interesować nikim innym jeżeli nas nie stać na Nico. W takim razie nadal gra na LS Raphinha, Torres i Felix a obstawiam, że i Fermin by dał radę.
0
@Who_you_mam A ile ty masz lat?
0
@ProMILs Sprzedać wszystkich i kupić Haalanda, Lautaro i do tego Alvareza jakby jeden miał kontuzję. Wtedy na pewno będzie grało i buczało.
2
@vangoor Lepiej być pozytywnym w życiu niż negatywnym.
3
@vangoor Jest Balde na LO a Lewy zmienników ma aż trzech.