Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu na przeglądaniu w telefonie wywala stronę?
1
@KamQiX Niestety szybkość i zapał do gry to za mało. Nadal uważam, że on ma potencjał na dobrego napastnika, ale tutaj pół roku zostało spalone. Poza tym widać, że jest surowy technicznie. Może się odnajdzie gdzie indziej.
0
@VeB 1899 Transfer Nico to nie jest prosta sprawa. Po pierwsze nie wiesz czy Laporta nie blefuje z tym, że ma kasę na klauzulę od ręki. Po drugie zapewne Nico kuszony przez wiele klubów chce ugrać poprzez agenta jak najlepszy dla siebie kontrakt w Barcelonie, jeśli tam faktycznie ma trafić. My nie mamy zaplecza finansowego. Za Olmo przedstawiliśmy jakąś śmieszną ofertę co tylko podsumowuje nasze finanse. Wszystko jest kupowane na raty i pożyczki.
5
@Gaz Dla takich graczy się ogląda piłkę. Tacy gracze powodują, że ludzie się zakochują w futbolu. Lamine Yamal coś o tym wie.
2
@BulaKG Masz poczęstuj się.
1
@KRISU77 Aaron. Takie imię ze Starego Testamentu. Trochę niestandardowo by brzmiało w Polsce.
3
Kibicuję Rodriemu. Na Messiego tutaj głosowano chyba tylko dla zabawy.
0
Hiszpania wygra czy gówno grają?
6
@Culer9002 Głupsze jest rozpływanie się nad takimi komentarzami.
0
3 miesiące poza grą pewnie.
0
@LukaszFan Zdecydowanie bardziej niż Lewemu.
0
@FCB24 Po prostu widać, że to nie jest dobry technicznie gracz. Piłka mu raczej przeszkadza.
0
@Dankho94isback Idź płakać do kąta.
1
Jeśli dla niego tak ważna jest pozycja numer "6" to można się spodziewać Christensena na tej pozycji, bo szczerze nie wierzę, że zarząd wykombinuje porządnego pivota.
0
Nie ma szans, że Lewy będzie grał poniżej 55%. Raz, że się dobrze kojarzą z Flickiem a dwa, że po prostu nie ma Lewy żadnej konkurencji.
0
@Transu96 Ktoś mi ostatnio tutaj odpisał, że De Jong jest słaby technicznie.
2
@Encore Barbie obejrzałem drugi raz i jak pierwszy raz w kinie byłem zadowolony, tak drugi raz gdy znów widziałem ten wylewający się feminizm, który miał widza bić po głowie by mu coś do głowy wbić to się zrobił film niesmaczny. Ryan Gosling jako Ken z kolei był świetny, film o roli kobiet w społeczeństwie a gdyby nie męskie role to ten film byłby papką bez polotu.
3
Dla mnie transfer Daniego Olmo jest pozbawiony sensu. Zawodnik dobry, ale jeśli chcemy stawiać na naszych pomocników to po co nam Olmo? Przecież mamy zawodników o podobnej charakterystyce i ani jednego defensywnego pomocnika, lub kogoś od walki fizycznej w środku pola poza Gavim. To jest transfer dyskusyjny. Chcemy się pozbyć Pedriego i Gundogana, że kupujemy Olmo?
1
@Pawel13sz Wolałbym zrezygnować z Olmo by kupić Zubimendiego lub Merino.
1
Czego oni się spodziewali po tak spektakularnym Euro ich zawodnika? To oczywiste, że teraz najlepsze i najbogatsze kluby świata są nim zainteresowane. Athletic takim klubem nie jest i nie będzie.
3
@Herato Nie wiem czy Hiszpania czy Argentyna, pewnie ze względu na sposób gry Hiszpania, ale nawet Hiszpania naszpikowana gwiazdami musiała się bić z drużynami w rzutach karnych czy wygrywać jedną bramką by drżeć do końca o wynik. Tak po prostu jest nawet gdy ma się najlepszych graczy. Wyjątkiem jest Barca 2011 i 2015, tamte drużyny Barcelony po prostu każdego sprzątnęły nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Piłka nożna to taki piękny sport, że czasem jedno złe zagranie, decyzja zawodnika i już drużyna, która miała być wielka przepada.
0
@malicinho Wiem, ja teraz piszę to co ja uważam.
0
@malicinho Ludzie życie zawsze było, jest i będzie więcej warte niż zwierzaka.
1
@arasz1819 Pelikan
7
@Pedri16Future Zauważyli, że często ludzie w Polsce bardziej dbają o zwierzęta niż drugiego człowieka to golą frajerów.
0
@AlexDark00 To fejk. Jest młody, ale nie aż tak. Ma 35 lat.
14
@Kgorecki2500 Strasznie irytuje mnie czepianie się akcentu i wymowy. Sam fakt, że płynnie mówi po angielsku wystarcza.
0
@blakkudium Kto bogatym zabroni? Rok temu kupili Ugarte, nie sprawdził się i cyk nowy pomocnik Neves. Nic tym oszustom nie zrobią a Barca musi grzebać w śmietnikach by płacić niską klauzulę za Nico.
0
@Amidamaru Od odejścia Neymara topu nie ma? Wedle Twojego rozumowania to topu nie ma od 2015 roku gdy ostatni raz zdobyli LM, bo tylko wtedy klub jest topowy.
1
@Amidamaru Z kolei gdy Messi wygrywał Ligi Mistrzów z Barcą to w Realu się nic nie zgadzało. Co z tego? To nie jest najemnik, że poszedłby do klubu, który na ten czas ma największe szanse na sukces. Poza tym grał w Barcy więc w klubie, który był w topie praktycznie cały czas gdy tam był.