2

@Faro Akurat z Marokiem zagrali gówno takę i za to ponosi Lucho odpowiedzialność.

6

@macio_944 Ten papież Polak to jakiś narodowiec.

0

@Colon Złote czasy futbolu.

2

@tarantino10 Wcale nie jest to ciężkie do pojęcia. Barca w ostatniej chwili go wydymała, a PSG się zaoferowało i był to naturalny wybór biorąc pod uwagę, że City już nie było w grze.

0

@tristan87 Naprawdę trzeba mieć klapki na oczach by pisać tutaj o pasji.

1

@barca__rządzi napisz dokładnie to samo do Chat GPT

0

@VamosFCB11 Jak Barca zagra jak z Realem w finale to znak, że Xavi nie wyciąga żadnych wniosków i nie ma co go przekonywać do pozostania.

1

@Sulimo Jak dla mnie te filmy nawet w połowie nie są tak dobre jak LOTR.

0

@JohnnySilverhand Ja piszę czego się spodziewam. De Jong bez wątpienia ma większe umiejętności piłkarskie od Fermina, ale brakuje mu tej zadziorności, którą ma Fermin i potrafi zbyt często odpuszczać. Nie ma co skreślać De Jonga i nadmiernie wychwalać Fermina.

0

Kto tam zagra na PO skoro nie ma Hakimiego a chyba nawet Mukiele teraz zszedł z kontuzją.

1

Myślę, że możemy zagrać trójką Christensen - De Jong - Gundogan. Osobiście brakowałoby mi Fermina przez jego nieustępliwość, której nie ma De Jong.

1

@marko111122 Traktuję jako rozrywkę, ale jednocześnie poważnie staram się grać by dać sobie szansę na zarobek. Mam określony miesięczny budżet, który jestem w stanie na to poświęcić i się tego trzymam. Ten budżet to oczywiście założona strata, bo wygrane w bukmacherce to pozytywne zaskoczenia niż pewniak.

0

@BORO_12 To zależy od wyników Hiszpanii i jego roli w tej kadrze.

0

Ja tam nie widzę dużego problemu, bo on zarabia bardzo mało kasy i godzi się na bycie rezerwowym. Minusem jest jedynie blokowanie młodzieży, ale jak młody jest wystarczająco dobry to nie będzie miał problemu z wygryzieniem Roberto ze składu.

0

@BORO_12 To Barca mu przedłuży wakacje. Nie widzę problemu by zmiennik kadry seniorskiej miał jechać grać na IO. Z Pedrim było inaczej bo grał od deski do deski wszystko a do tego Hiszpania grała dogrywki i po powrocie do klubu nie skorzystał z dłuższych wakacji.

0

@tristan87 Jak 12 letnia dziewczynka.

0

@mordini123 To mi się podoba, więcej hitów już na poziomie rundy jesiennej.

1

@cules100pro Pamiętam jak kolega płakał, że go do Barcy nie wzięli, bo przecież taki super drybler w Ajaxie.

1

@barcelonaLM Ilu z ankietowanych tak naprawdę widziało grającego Eusebio?

1

@lucas/catalan Porównanie do Ruskich jest nietrafione, bo to nie Ukraina pierwsza zaatakowała tylko Rosja, tak samo jak Izrael nie zaatakował pierwszy tylko Palestyna.

0

@Sewren122 ale o co Ci chodzi?

0

@matirix20 Idąc twoim tokiem to i nawet Jarrod Bowen powinien być nominowany.

3

@matirix20 A dlaczego ktokolwiek miałby tak pomyśleć? xd

1

@Popitek12 W ogóle typa nie lubię, ale w pamięć zapadł zdaje się półfinał LM United-Porto i jego gol z ponad 30 metrów. Nie uważam by Ronaldo był ekscytującym do oglądania piłkarzem, chyba, że za czasów jak był młodszy. Zawsze te jego ruchy z piłką takie były jakby zamiast nóg miał szczudła.

0

@tbas Na pewno zawodnik atrakcyjny do oglądania. Bardzo utalentowany, ale brakuje mu wykończenia by walczyć o nagrody indywidualne.

4

@Popitek12 Na pewno jakiś Messiego. Ja np mam sentyment do meczu z Manchesterem City 2014/15 w 1/8 finału. Messi wtedy bramki nie strzelił, ale czarował niesamowicie.

0

Czyżby Ansu Fati już nawet na ławkę rezerwowych Brighton się nie łapał?

6

@Popitek12 Najlepszy zawodnik drużyny, która wygra Mundial.

0

@GeneralXavi Zawsze znajdą powód by jeden do drugiego się przypierdzielić.

0

@Emhyr Nie powinien być rozważany. Priorytetem powienien być defensywny pomocnik a o pozycję numer "9" niech się biją Roque z Guiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?