Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Szkoda, że takiego komentarza nie ma na jego IG…
0
@stone80 A gdzie tak napisał?
1
@Hadim Nikt tak nie mówił xd
0
@szkudi7 Do jakiej kwoty?
6
@HubertMlody Powiedz to Atletico Madryt.
2
@Kidd Jaki znowu Bendera?
0
@Destroyer_of_Worlds Yamal gra swój pierwszy sezon w karierze. Messi zanim taki status zdobył musiał pograć więcej. Poza tym gdy Messi dostawał piłkę to się działa magia i zagrożenie stwarzał raz za razem. Yamal jest bardzo dobry, ale to jest niemożliwe by był choćby blisko tego jakim piłkarzem jest Messi.
1
@adukla Dziwny typek z Ciebie. Zobacz sobie na masywność nóg Messiego i co był klocem przez to? Mięśnie chronią ciało i nadają siły.
38
@adukla Myślę, że ludzie, którzy siedzą w tym sporcie i pracują w klubie wiedzą lepiej od Ciebie po co mu jest masa mięśniowa.
16
To jest zawodnik, którego nie da się lubić. Ja sobie nie wyobrażam gdyby w Barcelonie grał taki zawodnik i nawet jeśli byłby najlepszym graczem świata, ale zachowywał się jak Vinicius to nie dałoby się go lubić. Okropna osoba. Idol kogo? Kogo on ma być idolem? Co najwyżej tych czarnych z USA, którzy demolowali sklepy.
1
@kazbychu Gdzie nie ma takich rzeczy?
0
@Rust_Cohle Uważam, że przesadą jest strach przed zabraniem rodziny na mecz. Są sektory rodzinne gdzie jest bezpiecznie. Ja piszę ze swojej perspektywy osoby, która chodzi na mecze Śląska Wrocław i nigdy nie było problemów ani sytuacji niebezpiecznych choćby przez moment.
0
@takisobiektos Od 2025 grudnia? Przecież w takim razie nadal cały przyszły sezon czeka go w Europie.
0
@Rust_Cohle Bez przesady, na Ekstraklasie masz sektory rodzinne gdzie chodzą rodziny z dziećmi i jest naprawdę w porządku. Ja akurat mówię z perspektywy Śląska Wrocław.
38
Lamine jest magikiem na miarę największych tego sportu. Z kolei Vinicius obrzydza każde widowisko.
0
@Destroyer_of_Worlds Odsyłasz nas do Euro 2012 gdzie mieli w składzie samych legendarnych graczy?? Kogo byś umieścił jako fałszywą dziewiątkę w kadrze Hiszpanii?
0
@ngif Neymar to już nie LS.
0
@T^L Sam sobie tego nie zrobił, ale nie był zajeżdżany.
7
@marcin62 Dlaczego ci protestujący, których się widzi w sieci zachowują się jak po jakichś mocnych dragach z wścieklizną.
2
@HighestInTheRoom Wszołek był dowołany na wszelki wypadek gdyby Frankowski nie wykurował się. Polacy lubią ponarzekać nawet gdy nie mają racjonalnych argumentów na to.
0
Danilo i Beraldo to również dobrzy gracze.
0
@Kgorecki2500 Ja z Wrocka i nienawidzę tramwajów wiecznie zawalonych ludźmi gdzie wali żulem i stoi człowiek na człowieku jak krewetka. Metrem warszawskim jeździłem kilka razy i mam dobre wspomnienia, ale nie jeździłem w godzinach standardowych gdy ludzie dojeżdżają, wracają z pracy. Obstawiam, że też wali żulem i ludzie się cisną, ale przynajmniej jest szybko i bez częstych gwałtownych zahamowań. Generalnie duże miasta już takie są. Potrafią łatwo zbrzydnąć przez przeludnienie a jak dodasz do tego okropną pogodę to naprawdę nie jest ciekawie.
2
@MesQueUnClub96 Stary zboczuch.
1
@osa91 Byłem, wiem jak to jest. Jednak zamówione też były dobre.
8
@Popitek12 Może Pan Lusterko z Wieśka?
1
@osa91 Już nie mów. Zamawiane również jest bardzo dobre. Byle nie jeść ze sklepu i będzie dobrze.
0
@PatrychoO Kołnierzyk to wkurzające gówno w jakim nie da się grać z pełną swobodą.
1
@HighestInTheRoom Dlaczego jest taki tutaj hejt na Buddę? Czym się różni to, że on robi swoje napoje, lody, batony cokolwiek od tego co robił Friz czy Kizo?
0
@Criss18Barca Młody wie co dobre.
1
Niech ten pajac odejdzie z Realu i zawija do PSG. Mbappe będzie solidną reklamą ligi a ten głupek będzie nadal się wydurniał we Francji i coś czuję, że wtedy to Francja mogłaby się stać rasistowska pomimo tego, że tam czarny na czarnym.