Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 AB Foto kupowałem stamtąd iPhone i wszystko git.
15
Jeśli tylko kapitan miałby możliwość rozmowy z sędzią to bramkarz jako kapitan nie jest dobrym pomysłem.
2
@HighestInTheRoom Zachował się wzorowo.
1
@Blanco16 Czemu nie? To może zastanów się nad tym co by było jakbyś za rok miał się przeprowadzić na Mars, tak samo nierealne i nie mające sensu gdybanie.
1
@Pawel13sz Xavi/Iniesta jak kto woli. Jednak to Ronaldinho dał nową jakość, radość i podniósł klub na wyższy poziom, Messi to potem oczywiście podniósł jeszcze wyżej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeyJr11 Teraz to już nie jest istotne, bo mamy kupionego Roque za spory pieniądz i trzeba po Lewym stawiać na niego. Do tego jest Marc Guiu.
1
@Arden To są suche statystyki. Araujo w tym sezonie zasłużenie spotyka krytyka, bo miał bardzo złe mecze niejednokrotnie z czego najgorszy w El Clasico.
0
@Popitek12 Noodle hair Ronaldo xd Jak dla mnie najlepszy Ronaldo to ten z sezonu 2013/14. Jakiś noodle hair Ronaldo określany przez dzieciaczków i jego arabskich fanów to już nie tak dobry CR co jego młodsza wersja.
0
@mekston GOAT znaczy Greatest Of All Time a nie Greatests of All Times, ani nie znaczy jakiekogolwiek piłkarza, który wygrał wszystko co mógł wygrać.
3
@Emhyr Dodaj do tego, że odpada im szansa na grę w Lidze Europy poprzez ewentualne zdobycie Pucharu Króla i oczywiście co najważniejsze Puchar Króla. La Liga to ogromny syf a tymczasem RFEF nawet się nie pochyli nad propagandą Realu Madryt.
0
@Kamiloza91 Po co tak określać dziwnie zawodnika, który zdobędzie wszystko? GOAT jest tylko jeden. Twoim sposobem rozumowania to Pele i Maradona również nie mogli być brani pod uwagę przy wyborze GOAT bo nie zdobyli Złotej Piłki chociaż wiemy, że to było dla nich niemożliwe przez zasady przyznawania.
4
Jeśli chodzi o pozycję bramkarza to nie uważam, że to jest coś czym trzeba sobie szczególnie zaprzątać głowę. Raz, że bramkarze grają dłużej na wysokim poziomie niż piłarze z pola, a kolejna sprawa to ewentualny następca Ter Stegena jestem przekonany, że zgodzi się przyjść do Barcy nawet za darmo po wygaśnięciu kontraktu, bo sama perspektywa zostania podstawowym bramkarzem Barcy kusi najlepszych graczy.
3
@msbigd Jesteś zaślepiony nienawiścią.
12
@msbigd Z drugiej strony jak przychodzi co do czego to Vinicius strzela gola w finale LM i hat tricka w finale Superpucharu z Barcą, więc przestań się ośmieszać.
0
@TR3YWAY 120 milionów i kupujemy 1 do 1 Tobiasza.
0
Jak gra Atletico? Wygra z Almerią?
0
@Arden Ansu Fati w debiutanckim sezonie miał 17/18 lat rocznikowo. Jest to jednak rok różnicy względem Yamala.
0
@Encore
0
@Lionel_Messi10 Czy to daje również dostęp do oglądania MLS?
1
@Adddi Odpowiedzialny też jest za terminarz La Liga.
1
Śmierdzi Madrytem.
1
@shahman Takie coś wychodzi gdy połączysz niewychowanego czarnego, który słucha muzyki czarnych drillowych gangusów.
0
@chavez Sane to ciekawy wybór bo zagra na obu skrzydłach i wtedy można się pozbyć zbędnego Raphinhi, który gra tylko na PS a i tak jest gorszy niż 16 latek. Sane wtedy jest w stanie odciążyć Yamala oraz zagrać razem z nim.
0
@Faro Nie no ty nie masz pojęcia o tym sporcie. Wystarczyło by Osimhen nie faulował i tyle. De Jong nie mógł nic zrobić, to samo Ter Stegen. Nie wiem po co jeszcze w to Cancelo mieszasz.
0
@Lionel_Messi10 Trent prawie idelnie gdyby nie ten Lewy z Benzemą.
0
@Borneo Pewnie, że w PSG to nie przeszło bo tam się buduje zespół od dupy strony. Można jednak pozwolić sobie by mieć jednego takiego zawodnika stricte od ofensywy, ale wpierw trzeba zbudować pod to solidne fundamenty. Patrz na Argentynę choćby. W piłce klubowej obecnej to już nie za bardzo obowiązuje, chociaż PSG Luisa Enrique ma podobnie z Mbappe, ale czy to im coś da to zobaczymy jak się zmierzą z kimś mocnym.
0
@AmigoBlancos Najlepiej po prostu tego nie oglądać i nie nabijać im wyświetleń.
0
@Borneo Głupotą byłoby wymagać tracenia siły przez tych zawodników na defensywę skoro całą swoją energię mogą spożytkować na sianie popłochu w ataku. Uważam, że obecnie nadal jest miejsce na takich gwiazdorów na boisku, ale nie może być ich 3 jednocześnie a pewnie nawet 2. Także Mbappe w PSG może sobie na to pozwolić, to samo Messi w Argentynie.
0
@Borneo Przewagę nad Messim i Mbappe xdd