0

@SelloutCrowd Pojedynczy piłkarze pewnie się jeszcze znajdą. Ja widzę póki co ten pierwiastek magii u Lamine Yamala. Ousmane Dembele też potrafi fajnie poczarować.

0

@takisobiektos Nadal to nie jest to samo co zrobił Osimhen.

0

@Saviola88 Szarpanie i popychanie a nie pchnięcie z impetem ręką i hak nogą.

0

@WiernyKibic111 Ja nie jestem zdziwiony. Graliśmy tak jak powinniśmy tylko przez pierwsze 30 minut, mieliśmy dużo więcej z gry a i tak wcisnęliśmy tylko 1 gola i daliśmy sobie wcisnąć słabemu Napoli. To już jest standard, że Barca Xaviego w tym sezonie nie potrafi zagrać dobrze całego meczu, tylko ma kilkadziesiąt dobrych minut.

0

@takisobiektos Ja tutaj widzę duży impet ręką Osimhena i faul. Wczoraj transmisje nie przyjrzały się tej powtórce, VAR nie reagował a myślę, że to mógł być faul.

4

Tymczasem w nocy grał Inter Miami i Messi widzę dał partidazo.

0

Xavi skończ już.

0

@Pawel13sz Z tym, że tylko raz nie przeszliśmy tej fazy na ostatnie 5 gdy tam byliśmy a to jest dwumecz więc ta statystyka jest nic nie warta.

0

@msbigd Auba ma 15 goli i 7 asyst więc lepszych nie ma.

2

Jak tam Arsenal się spisuje. Będzie w stanie wygrać albo chociaż nie przegrać?

0

@mrboom Spokojnie, to tylko był żart.

0

Komentarz usunięty

0

@Matix90 W dupie to ty masz mózg swój.

0

@MESSIah16 To jaki masz lepszy pomysł człowieku? Chcesz im nie pomagać i tym samym pozwolić Rosji szybciej zająć tereny Ukrainy? Dla Polski to tragedia.

0

@insp1re Lamine Yamal jest niesamowity.

0

@Serducho Kogo w takim razie się spodziewasz?

0

@Fake69 Idzie mu lepiej.

3

@Kgorecki2500 Lewaki niech się złączą z Pisem to ciekawe co wtedy powiedzą, a tak dokładnie to samo więc niech nie fikają, bo są najmniej ważnym ugrupowaniem w Sejmie. Powrót do kompromisu i kończymy temat, bo Lewica zajmuje się zawsze nie tym co najważniejsze.

1

@Mattems Ojeju, weź lepiej Bobovitę i oglądaj w tym czasie Porto-Arsenal lub kibicuj Napoli.

0

@Kengo Trzeba też mieć do tego komfort. Lamine Yamal musi teraz grać bo wszyscy wypadli przez kontuzje.

0

@Kratos1990 Rozumiem zawód pośrednika nieruchomości, bo są na świecie ludzie bogaci, którzy mają kilka/naście mieszkań i nie mogą każdego doglądać, ale to wypada być przygotowanym na taki zawód jak już się podejmujesz.

2

@TR3YWAY Co tu się dziwić. Okropne to są rzeczy.

2

Obstawiam Christensena na defensywnym i z przodu Yamal z Lewym. Raphinha nie pogra bo i tak nie potrafi grać na lewym skrzydle.

0

@P33ck Wiem, nie bronię Xaviego. W zeszłym sezonie mieliśmy pecha z grupą śmierci w LM i błędnymi decyzjami sędziów w kluczowych momentach.

0

@pt9 No nie uważam byśmy mieli przesadnie łatwych przeciwników w tym czasie. Rozumiem Antwerp czy Szachtar, ale był też Bayern, Inter, United czy Napoli.

0

@Rastafarnianin Mogłoby być mniej bo by nie strzelał karnych, ale z drugiej strony nikt jak Messi nie potrafi dograć piłki w pole karne i do tego by brał na siebie kilku graczy. Także możemy gdybać.

0

@Lionel_Messi10 Płaczesz o prawidłową decyzję arbitra?

3

@norbi77 Sugerujesz, że De Zerbiego się tu kojarzy tylko ze względu na Fatiego. O czym ja mam z tobą dyskutować?

3

@norbi77 Co ty gadasz za odklejone rzeczy.

1

@krefi10 Gramy z Napoli dopiero w środę, a właśnie odpoczywali tydzień. Już nie róbmy z nich takich kalek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?