La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

0

Ciekawe ile bramek mialby Lewy gdyby grał u boku Messiego? Wcale bym sie nie zdziwił jakby było ich mniej niz teraz ;p

0

@Rastafarnianin Na pewno miałby mniej.

0

@Rastafarnianin Mogłoby być mniej bo by nie strzelał karnych, ale z drugiej strony nikt jak Messi nie potrafi dograć piłki w pole karne i do tego by brał na siebie kilku graczy. Także możemy gdybać.

0

@Kubsoleon zalezy jaki Messi - ale co do karnych Messi nie raz pokazywał że chętnie się tym dzieli

Biorac pod uwage skuteczność Bobbyego to mogło byc jak kiedys Messi z Etoo mieli

0

@Rastafarnianin Znacznie więcej. Ta Barca i tak nie gra na Lewego, bardzo często nie dostaje piłek gdy jest w świetnej pozycji. Messi odciagałby uwagę i mu podawał, widzimy teraz jak mamy Yamala, skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, to od razu Lewy zaczął strzelać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?