Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz David Silva był topowym graczem w Premier League to tym bardziej Leo Messi by ją niszczył.
0
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO jak działa mikrofon z kolei?
1
Statystyki wam się nie wgrały.
0
Może ktoś z tutejszych poleci jakieś dobre słuchawki douszne. Najbardziej bym chciał AirPodsy ale zbyt dużo kasy jak dla mnie. Jakaś tańsza dobra alternatywa z dobrą jakością dźwięku.
0
@tomek8756 Ona teraz tak wygląda?
1
@kondzix2115 Jakieś dzieciaki grają tymi drużynami. Do porzygu można grać.
0
@AFA Po co tu wklejasz takiego błazna.
0
@Odcinkowy Przed rewanżem z Napoli były mecze z Atletico i teraz z Las Palmas.
0
@Odcinkowy Ewentualnie wpuścić Casado zakładając, że Roberto już oddycha rękawami. Akurat Romeu daje ostatnie zmiany poprawne chociaż i tak wymanewrować go to żaden wyczyn.
0
@pacior95 Kogo miał wpuścić jak 3 pomocników na L4.
0
@Kulakula Tak, Xavi jest betonem i nie dał szansy Cubarsiemu, Yamalowi, Balde oraz innym.
5
@Kulakula Przecież to ironia.
0
@BORO_12 Xavi w ogóle nie stawia na młodzież.
1
@Kgorecki2500 Grają we Wrocku IMAX a i tak ciężko dostać dobre miejsce na sali xd
0
Dziś po raz pierwszy obejrzałem „Diunę” i z zachwycenia kupiłem już bilet do IMAX na 2 część. Czy ktoś tu już oglądał i jest w stanie powiedzieć czy 2 część również jest tak fantastyczna i czy muzyka jest tak samo dobra? Wiadomo to Hans Zimmer.
0
@AlexDark00 Jak to się daje we znaki w codziennym życiu?
0
@Recha_0684 Można jednocześnie zajmować się różnymi tematami.
2
@icon3520 To nie jest banalny temat. Nie tylko gospodarka się liczy, ale przede wszystkim ludzie życie.
0
@Sulimo Roque robił ruchy jak kurczak bez głowy.
0
@KrychaFCB Dlatego ja gram z angielskim komentarzem. Ale grałem już tak za Szpaka.
1
@LukaszFan Xavi out bo zakazał Felixowi trafić na pustą bramkę z 2 metrów.
0
@TR3YWAY Na LS z Napoli akurat zagrał bardzo dobre spotkanie.
4
@Rewolucja123 Idź to dzieciuchom tłumaczyć.
3
@dominox1998 Jasna sprawa, ale to nie jest to samo co dostać owację jaką dostał Ronaldinho czy Iniesta na Bernabeu.
0
@Emhyr Oczywiście przegrają akurat gdy poszedł na nich kupon.
9
A co to na mecze kadry jeżdżą tylko kibice Realu Madryt?
0
@Messiah10 Organizm nie jest przystosowany do przyjmowania takich śmieci i chce się tego pozbyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 Szkoda, że takiego komentarza nie ma na jego IG…