1

@Pawel13sz David Silva był topowym graczem w Premier League to tym bardziej Leo Messi by ją niszczył.

0

Komentarz usunięty

0

@PatrychoO jak działa mikrofon z kolei?

1

Statystyki wam się nie wgrały.

0

Może ktoś z tutejszych poleci jakieś dobre słuchawki douszne. Najbardziej bym chciał AirPodsy ale zbyt dużo kasy jak dla mnie. Jakaś tańsza dobra alternatywa z dobrą jakością dźwięku.

0

@tomek8756 Ona teraz tak wygląda?

1

@kondzix2115 Jakieś dzieciaki grają tymi drużynami. Do porzygu można grać.

0

@AFA Po co tu wklejasz takiego błazna.

0

@Odcinkowy Przed rewanżem z Napoli były mecze z Atletico i teraz z Las Palmas.

0

@Odcinkowy Ewentualnie wpuścić Casado zakładając, że Roberto już oddycha rękawami. Akurat Romeu daje ostatnie zmiany poprawne chociaż i tak wymanewrować go to żaden wyczyn.

0

@pacior95 Kogo miał wpuścić jak 3 pomocników na L4.

0

@Kulakula Tak, Xavi jest betonem i nie dał szansy Cubarsiemu, Yamalowi, Balde oraz innym.

5

@Kulakula Przecież to ironia.

0

@BORO_12 Xavi w ogóle nie stawia na młodzież.

1

@Kgorecki2500 Grają we Wrocku IMAX a i tak ciężko dostać dobre miejsce na sali xd

0

Dziś po raz pierwszy obejrzałem „Diunę” i z zachwycenia kupiłem już bilet do IMAX na 2 część. Czy ktoś tu już oglądał i jest w stanie powiedzieć czy 2 część również jest tak fantastyczna i czy muzyka jest tak samo dobra? Wiadomo to Hans Zimmer.

0

@AlexDark00 Jak to się daje we znaki w codziennym życiu?

0

@Recha_0684 Można jednocześnie zajmować się różnymi tematami.

2

@icon3520 To nie jest banalny temat. Nie tylko gospodarka się liczy, ale przede wszystkim ludzie życie.

0

@Sulimo Roque robił ruchy jak kurczak bez głowy.

0

@KrychaFCB Dlatego ja gram z angielskim komentarzem. Ale grałem już tak za Szpaka.

1

@LukaszFan Xavi out bo zakazał Felixowi trafić na pustą bramkę z 2 metrów.

0

@TR3YWAY Na LS z Napoli akurat zagrał bardzo dobre spotkanie.

4

@Rewolucja123 Idź to dzieciuchom tłumaczyć.

3

@dominox1998 Jasna sprawa, ale to nie jest to samo co dostać owację jaką dostał Ronaldinho czy Iniesta na Bernabeu.

0

@Emhyr Oczywiście przegrają akurat gdy poszedł na nich kupon.

9

A co to na mecze kadry jeżdżą tylko kibice Realu Madryt?

0

@Messiah10 Organizm nie jest przystosowany do przyjmowania takich śmieci i chce się tego pozbyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaelBarca2007 Szkoda, że takiego komentarza nie ma na jego IG…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?