- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1787 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1787 Culés
1
Może właśnie ten Hansi Flick by pomógł? Ściągnąłby ze sobą porządny sztab. Nastąpiłby niemiecki Ordnung. Z drugiej strony nie wiadomo czy Ci piłkarze nie są zbyt wygodni i jak by to przyjęli. Rozumiem, że drużyna nadal jest murem za Xavim, ale Xavi niestety cofnął w rozwoju zespół i nie ma pomysłu, jakby się wypalił, bo początki były naprawdę dobre i żył tymi meczami. Teraz jakby coś w nim pękło przy linii bocznej.
2
@Kubsoleon Drużyna wcale nie wygląda jakby była murem za Xavim. Wręcz przeciwnie. Jak dla mnie to oni sprawiają wrażenie jakby grali na zwolnienie trenera, bo inaczej nie umiem wytłumaczyć braku zaangażowania, czy pressingu
0
@Kubsoleon tutaj potrzeba trenera-menadżera jak Pep czy Klopp. Tej dwójce można dać ogromny kredyt zaufania bo w końcu to załapie i piłkarze nie będą świętymi krowami. Z tym Flickiem to właśnie różnie może być bo nie ma on takiej mocy przebicie jak wyżej wymieniona dwójka
1
@Ptasior właśnie też tego nie rozumiem. Xavi opowiada o jakiejś atmosferze itd, a na boisku oni stoją i mają totalnie wywalone
0
@Cvzx Nie wierzę w to, że Xavi karze im być na boisku takim bezjajecznym. Oni wyglądają jakby mieli totalnie w dupie jego polecenia. No chyba, że tam już w ogóle żadnych poleceń nie ma, ale nie chce mi się w to wierzyć.
0
@Cvzx Klopp i Guardiola to niestety dla mnie w kategoriach abstrakcji. Flicka przedstawiłem, bo jest bezrobotny. Może po sezonie Michel z Girony, tylko czy dałby radę w klubie takiego kalibru.
0
@Kubsoleon "czy Ci piłkarze nie są zbyt wygodni i jak by to przyjęli?" - Jak dla może nie być wyników, chce widzieć zaangażowanie, jeśli więc piłkarze są za wygodni to jak dla mnie mogą wypie.. odejść z klubu, bez wyjątku.
0
@escarabajo Niby tak, ale to trzeba jeszcze spieniężyć konkretnie. Potrzebny trener, który wskrzesi na nowo ducha walki, bo oni grają bez werwy.
0
@Kubsoleon potrzebny trener, potrzebny sztab, bo te kontuzje to dramat.