- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
34
https://x.com/cossiestanie/status/1766034898609934362
Uwielbiam tego typu wątki na Twitterze xD Julki co się potrafią o to zesrać, to jest niepojęte hahaha xD
Ja bym z pocałowaniem ręki przyjął taki prezent (jakbym był kobietą), bo z humorem a i czekolada, więc gitarka xD
Fajnie tam gościu napisał. Chłopy to każdy prezent przyjmą i są wdzięczni, a Julki, to szukają drugiego dna i się muszą o wszystko oburzać, że seksizm, że piekło kobiet xD
@mekston @tomek8756 @Kgorecki2500 @siuuu @lucas/catalan @barcelonaLM
1
@michal26 ale co ona narzeka, naczynia umyje, czekoladę zje, potem żeby umyje, tylko wody brak :D
3
@michal26 żeby chociaż coś takiego na dzień chłopaka kiedykolwiek było. Oj, za dobrze im chyba :P
0
@michal26 o co kaman z tą szczoteczką? ;p
0
@Aragorn33 do mycia garów xD
5
@michal26 Już widzę ten lament, jak chłoapki by płakali bo juleczki dały im śrubokręty czy młotki i czekolady XD Jeszcze one mają czelność mówić, że to chłopy są bardziej rozemocjonowani, przecież to zakłamywanie rzeczywistości i żyją później sobie w takiej bańce, ale jak to kiedyś pęknie...
1
@michal26 Kobiety generalnie w genach mają obrazanie się. Im nigdy nie będzie dobrze.
1
@michal26 Pełna zgoda. Taki prezent to powielanie stereotypów i w pewnym sensie wyśmiewanie się, ale co z La Bambą dyskutować, jak tu większość to piwniczaki, które myślą, że są sigmami.
0
@Kubsoleon A nie incelami albo simpami? Już się gubię troszkę.
0
@michal26 ah ta prawicowo-incelowa mentalność, pozbawiona jakiejkolwiek empatii i rozumienia otaczającego ich świata. Czy to autyzm? Zostawiam wam do odpowiedzi.
"Ja bym przyjał" no i gratki gościu, fajno że masz dystans do siebie. Ja bym nie przyjął i nie rozumiem, dlaczego się zesrałeś, że ktoś również nie chciał przyjąć. Czaisz, że ktoś może mieć inne poglądy, potrzeby, zachcianki niż ty i ogólnie to każdy jest innym człowiekiem niż ty?
0
@Aragorn33 też nie wiem, choć...się...domyślam... XD
0
@udarpawarotam no i miała prawa nie przyjąć, tylko baba od razu spazmuje jakie to chłopy są złe. Prawda jest taka, że takie baby właśnie są niewdzięczne i przede wszystkim nie mają za grosz dystansu. Szkoda normalnych kobiet, bo przez takie Julki leci im opinia xD
0
@Kubsoleon właśnie to jest wyśmianie stereotypów. Celowe kierowanie się nimi, a nie włażenie w tyłek dziewczynom (bez podtekstów), czy wręczanie kwiatka zwykłego. Ciekawy pomysł i każdy wie, że chłopaki sobie jaja robili z tego, a nie na serio robili jak taki typowy kiedyś facet, co żonie na 25 lecie małżeństwa kupił worki do odkurzacza, czy coś xD
0
@Donnie_Darko zupełnie szczerze. Zastanawiam się co bym musiał dostać, bym się musiał obrazić. Musiałyby chyba nasrać i dać w woreczku.
Mówiąc szczerze - jaki stereotyp mogą zrobić wobec nas? No jest taki, że się chłopy nie myją i nie dbają o higienę. I jakbym dostał żel pod prysznic i mydło i właśnie szczoteczkę do zębów, to bym mega podziękował, że super prezent :)
Jakikolwiek prezent jest super, bo jest PREZENTEM i jeśli nie jest zrobiony po to by nie wiem...krzywdę zrobić, czy jakiś chory typu martwy szczur, to przecież super
0
@michal26 Dla Ciebie to wyśmianie stereotypów a ktoś inny to zinterpretuje jako ich utrwalanie.
0
@Kubsoleon Jak ma kij w dupie, to tak stwierdzi. Problem w tym, że od lat trwa jakaś pieprzona walka płci, co zapoczątkowały te pożal się Boże feminazistki. W Polsce to jest raptem od może kilkunastu lat max.
Czym innym jest walka np. z przemocą w rodzinie, którą należy robić, a czym innym jakaś wymyślona walka z nieistniejącymi nierównościami i rzekomym seksizmem.
Cierpią na tym zwykłe kobiety, które śmieją sie z tych postulatów i uważają, że one są uważane za głupie, jeśli same nie potrafią czegoś osiągnąć..