La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

3

Szkoda, że Messi nie odszedł z tej drewnianej Barcelony do monumentalnego Manchesteru City prowadzonego przez Pepa Guardiole. Imo tam by miał kolejne 3 Ligi Mistrzów. Jego prime trwa do dziś, więc kto wie, może nadal pykałby sobie kolejne rekordy.

0

@BorzyKrzys W sumie on i Ronaldo mogliby szlifować swoje rekordy. Ronaldo gdyby nie odszedł z Realu, a Messi gdyby zamiast PSG poszedł do City.

14

@Derean Ronaldo został przez Real sprzedany w idealnym momencie.

konto usunięte

1

niezla szydera xd

0

@Kubsoleon Real to jest słaby i tyle w temacie. @mekston

0

@Kubsoleon To prawda. Dostali fantastyczne pieniądze już za wiekowego piłkarza, a sukcesy jak mieli przed Ronaldo tak mają i po.

1

@Kubsoleon z Ronaldo mogliby dalej wygrywać ale tak - spokojnie sobie radzą bez niego po jednym słabszym sezonie.

Dla Ronaldo jednak wyszło średnio.

0

@mekston Po Ronaldo na szczyt możliwości wzbił się Benzema, dodatkowo pole do rozwoju dostali Vinicius i Rodrygo. Ronaldo w Juventusie nic konkretnego nie zwojował, zwłaszcza w Lidze Mistrzów gdzie miał im najbardziej pomóc. O Manchesterze United już nawet nie trzeba mówić, bo tam było bardzo źle.

0

@Kubsoleon Z pomocą jaką mial w Realu mógł dalej wygrywac. On też w 2018 np grał słabiutko w 1/2 czy finale LM a i tak wygrali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?