La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

1

Może jednak Casado i Bernal ogarną pozycję. Potrzebni nam konkurenci dla Lewego i skrzydłowych oraz solidny konkurent dla Balde na LO. David z Lille za darmo może być jakimś rozwiązaniem. Nico Williams może konkurować na skrzydle.

0

@Kubsoleon z kim miałby konkurować Nico? Obecnie to nie ma nawet z kim :)

0

@Messibestplayerintheworld Z Raphinhą i Yamalem a z kim innym?

0

@Kubsoleon Nico od razu wchodzi do pierwszego składu na LS, Raphinha to bardziej 10tka i PS niż LS. Yamal to przedewszystkim PS.

0

@Messibestplayerintheworld Nie, nie wchodzi od razu do pierwszego składu. Musi sobie go wywalczyć.

0

@Kubsoleon ale zbytnio nie ma rywalizacji

0

@Messibestplayerintheworld Ma dużą rywalizację człowieku w postaci Raphinhi, Yamala oraz ofensywnych pomocników takich jak Olmo, Pedri, Gavi lub Fermin. Przecież Raphinha grał w jedenastce już z trzema innymi pomocnikami i radził sobie świetnie więc nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że Williams nie miałby rywalizacji.

0

@Kubsoleon bo nie ma rywalizacji na LS, tak jak Ci wyżej pisałem Raphinha gra jako 10 bądź na PS, na LS Fati-Ferran no mega rywalizacja o skład xD

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiem jaki masz pokrętny sposób myślenia, ale jest miejsce na 11 zawodników. Chociaż wydaje Ci się to nieprawdopodobne to Raphinha według grafiki przedmeczowej jest ustawiony na LS zwłaszcza gdy jest dostępny Olmo. Może w trakcie meczu tam nie operować co nie zmienia faktu, że ma miejsce w składzie i tym oto sposobem Williams miałby konkretną rywalizację o miejsce w składzie ze środkowymi pomocnikami, którzy wypychają Raphinhę na teoretyczne miejsce LS oraz właśnie Raphinhą, który ma miejsce w składzie. To nie jest jakieś Rocket Science. Jeśli wstawisz Williamsa do składu to musisz wywalić Raphinhę lub jednego z bardzo dobrych pomocników. Więc tak Williams miałby konkretną rywalizację i zapewne i tak grałby często bo Yamal i Raphinha nie mają odpowiednich zmienników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?