0

Trzeba obniżyć stopy procentowe.

3

Ktokolwiek wierzył w takie rewelacje? Jeszcze rozumiem bezpośrednio w 2023 roku po PSG gdy był taki temat, ale po 2 latach w Stanach? 38 letni Messi? To się nie stanie.

4

Postanowiliśmy wydać 50 milionów na szklankę Olmo. Nie żeby to był zły zawodnik, bo Olmo na swojej pozycji jest topowym graczem, ale my wiedzieliśmy, że mamy wielu pomocników i zero wówczas skrzydłowych oprócz Raphinhi i Yamala a mimo to i tak poszliśmy po niego olewając Nico Williamsa czy właśnie takiego Doue.

8

Kompromitacja Osasuny.

0

@rodineusz Nie byli, ale nagrodę dostali.

1

@Criss18Barca Ja mówię o ostatnim meczu z Bayernem a nie ich statystykach. Każdy się podniecał Liverpoolem jaki nie jest mocny, bo wygrali grupę LM i zdobyli przewagę w Premier League a czemu nikt nie widział, że Liverpool już od stycznia miał problemy by tak bezproblemowo wygrywać mecze i już tak nie dominowali nad każdym przeciwnikiem? Nadal wygrywali, ale to już nie było to samo co jesienią, a potem PSG ich wyjaśniło. Ja nie oglądam regularnie Interu w Serie A, ale liczy się forma tu i teraz a to co widziałem z Bayernem to nie była niesamowita organizacja w obronie a dużo szczęścia, świetny Sommer i brak skuteczności u choćby Kane.

0

@Criss18Barca Bayern ich nieźle cisnął, ale zabrakło im wykończenia. Szczerze mnie Inter rozczarował bo myślałem, że lepiej grają. Cokolwiek się stanie jesteśmy faworytem.

6

Yamal ma wiele zagrań, które do statystyk się nie wliczają, ale stwarzają zagrożenie lub prowadzą do bramki. On ma podłogę tam gdzie inni najlepsi obecnie piłkarze sufit. Raphinha potrafi w statystyki, ale Yamal ma szerszy repertuar zagrań. Co do Złotej Piłki jeśli Lewy utrzyma tempo to fajnie by było gdyby wygrał choćby za to, że w 2020 roku mu ukradli. Osobiście jednak Lewy jak dla mnie jest zbyt dużym drewnem by dostać Ballon’dor. Z całym szacunkiem do Lewego bo snajperem jest wybitnym, to piłkarzem najlepszym na świecie nigdy nie był.

0

Jaki jest rekord G+A w jednym sezonie LM?

0

@Astad To duży upgrade.

0

@CLS63AMG Mi się przypomniały 2 gole Messiego z wolnego z Sevillą w Superpucharze Europy. Inny styl, ale Rice zrobił to niesamowicie i to przeciwko Courtois. Niesamowite.

0

Czy 5 miejsc w LM oznacza, że 6 drużyna ma LE a 7 LKE?

2

Rice, Rice baby! Witam po wspaniałej nocy na Emirates La Ramblę.

0

@BORO_12 Jakby byli faworytem to kurs byłby w drugą stronę xd

1

Myślicie, że Inter da dziś radę się przeciwstawić Bayernowi? Czemu tak wysoki kurs na Inter? Bayern pełno kontuzji a w Interze tylko brak Dumfriesa.

0

@Krzysztof1987 Lewego 1 do 1 się nie zastąpi. Jak chcesz najlepszej 9 na świecie to jest to nierealne. Mamy za to najbardziej utalentowanego piłkarza na świecie Yamala, świetnego Raphinhe, więc 9 nie musi być wcale najlepsza na świecie. Poza tym jak będziesz mieć samych najlepszych piłkarzy świata to każdy będzie chciał najlepszą pensję. Kto obecnie jest najlepszą 9? Haaland, Martinez, Alvarez, Isak, Kane? Każdy poza naszym zasięgiem bo to są kwoty 100 milionów euro za każdego z nich a Kane jest już starszy.

0

@VeB 1899 Jakoś mnie to nie przekonuje. Sprzedasz Ferrana a za rok gdy Lewy odejdzie to znów będziesz kolejnego napastnika kupować by rywalizował z Davidem lub go zastąpił bo się może okazać klapą?

5

@Zoker Nie jestem za dopłatami do kredytów. Jestem za obniżeniem stóp procentowych oraz marż banków. Mamy najdroższe kredyty w Europie. Jedzenie w cenie niemieckiego, elektronika to samo. Zarabiamy za mało a ceny mamy jakbyśmy zarabiali tyle co w Niemczech. Ten program jest lepszy niż to co było wcześniej ale jest tak restrykcyjny, że nie wiem kto ma na tym skorzystać? To ma być pomoc dla tych, których nie stać, ale weź tu znajdź mieszkanie, które spełnia wszystkie warunki tego programu. Powodzenia.
Co więcej tak jak ktoś powiedział. Te tańsze obecnie mieszkania będą miały zawyżone ceny i dzięki temu w Polsce już każde mieszkanie będzie w horrendalnej cenie za metr kwadratowy. Z drugiej strony wtedy państwo Ci dopłaca do wkładu własnego. No tak czy siak, jest to nisza, z której mało ludzi realnie skorzysta.

0

Może ktoś już tutaj aplikował o bilety na finał LKE we Wrocławiu i chce się podzielić spostrzeżeniami?

1

@Zoker Czytałeś w ogóle ten projekt? To co mówisz nie ma sensu. Ten projekt zresztą jest tak restrykcyjny, że jest przeznaczony dla jakiejś niszy.

0

@Kow_aLL Kogo obchodzi cios dla Realu?

0

@AlexDark00 David to gorszy piłkarz od Ferrana.

5

@Damian11 Pierwsze pół roku w 2018 roku to był topowy piłkarz w skali światowej, pociągnął z tą formą na Mundialu 2018. Potem nie wiadomo co się stało. Może odejście Iniesty spowodowało, że na siłę miał wejść w jego buty(?)

17

Nawet nie wiedziałem, że istniał taki problem, dopóki tego nie zakazali. Przecież nikt i tak na piłce nie stawał.

0

@Kow_aLL Ja wolałbym Bayern, Inter by się zamknął i umiejętnie bronił.

2

@damian16161212 Już wygraliśmy Superpuchar chociaż to taki mini puchar, realnie to myślę, że La Ligę już wygramy, finał Pucharu Króla jeśli zagramy swoje to również. Liga Mistrzów z kolei jeśli w półfinale zagramy z Interem to będzie ciężka przeprawa. Nadal uważam, że jesteśmy faworytami we wszystkich rozgrywkach. W Lidze Mistrzów jednym z kilku faworytów.

10

Miał wolne i niczego strasznego nie robił. Nie widzę w tym nic złego.

1

Takiego newsa to i ja mógłbym napisać i nikt by go nie kwestionował.

3

Wojtek pobije Fabregasa.

5

@Faro To akurat znany klip z czasów gdy jeszcze AI nie było w stanie takich rzeczy przerabiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?