1

@GeneralXavi Nie zgadzam się, że to totalny mit. Ostatnio leciałem i było czyściutkie powietrze i widoki były super.

0

@Rifek Jak komuś zależy na widokach z okna to miejsce jest do dupy.

0

@Vurt To nie jest koszykówka xd

6

Życzę mu sukcesów i rozwijania się. Barca dla niego okazała się zbyt duża na pierwszy poważny klub, bo Al Saad nie było poważne. Mistrzostwo jednak zdobył, Superpuchar też. Było też sporo meczów gdzie nas przekręcali zwłaszcza w LM 22/23 oraz La Liga 23/24. Flick to jednak dużo wyższy poziom.

0

@LukaszFan Martin zagrał zły mecz z Realem.

0

@Eklerek Sędziowie to cioty.

0

@CLS63AMG To spróbuj sam przekopiować. Jak już czymś się dzielisz to zrób to dobrze xd

3

@Aureczek Może to nie najgorszy pomysł. Nie ufam Araujo, ale chyba jeszcze bardziej nie ufam Martinowi xd Niech wraca Balde.

2

@Kengo Ja naprawdę nie rozumiem tych podniet ich nowym stadionem. Już chowając do kieszeni antypatię do Realu to jest pełno stadionów dużo lepiej prezentujących się wizualnie. Może ktoś ma jakąś opinię, który stadion jest obecnie „najlepszy”?

0

@Ryoumen Przecież to niedorzeczne, że Ancelotti chce odprawy pomimo tego, że miałby dostać pensję z pracy selekcjonera. Odprawa jest przy zwolnieniu a nie gdy mu się już dłużej nie chce trenować. Jak mu się nie chce to niech czeka na zwolnienie albo rezygnuje z pozostałej kasy.

0

@SelloutCrowd Norma będzie zrobiona jak się wygra jeszcze La Liga. Nie można odpuścić tej ligi.

0

@Zoker No nie przekonuje mnie Inter i tyle. Oglądałem ich dwumecz z Bayernem i byli mierni w defensywie. Milan im ostatnio wcisnął 3 gole. Mało traconych bramek w fazie ligowej mnie nie przekonuje do ich obecnej formy. Mamy zaraz maj a nie listopad/grudzień. Dlaczego biję do Juventusu? Bo pamiętam nasz dwumecz z nimi w 2017 w 1/4. To była defensywa nie do ruszenia. Barca mogła grać 4 mecze i by nic nie strzeliła.

0

@Zoker Dojrzały w defensywie był Juventus w 2017 roku a nie obecny Inter. Bayern ich na karuzelę wrzucił. Ale zobaczymy, trzeba zachować pokorę.

0

@cules100pro Zaraz PO załata Alexander-Arnold a co do ŚO to faktycznie przydałoby im się wzmocnienie bo Alaba to już nie to, a Militao nie wiadomo w jakiej formie wróci i na jak długo. Mają dużo pomocników, ale brakuje im młodszej wersji Modrica. Typowa 9 też by się przydała, ale cóż tak sobie zaplanowali kadrę. Mbappe według mnie i tak gra całkiem udany sezon.

1

@barcanawieki Ancelotti chciał odprawę a sam chciał odejść, nie został zwolniony. Chytry traci podwójnie.

1

@Herato To złe porównanie, bo Slot punktował jak szalony i uciekł wszystkim więc już w pewnym momencie mogli nawet spuścić z tonu a poza tym nadal są 4 kolejki więc może mieć ponad 90 punktów…

1

Barca ich wyjaśni na Montjuic i skończą się marzenia.

3

Pedri to po prostu kibic Barcelony jak my, który spełnił marzenie.

0

Jest posucha na rynku bramkarskim. Wystarczy jeden dobry sezon i już jesteś łączony z topowymi klubami. Niemniej jednak Barca musi mieć rękę na pulsie. Potrzebny nowy bramkarz a zaraz również nowy napastnik, boczny obrońca. Kłopoty finansowe nadal istnieją a finansowe fair play wiąże ręce. Może La Masia ma już przyszykowany talent, który wejdzie do pierwszej drużyny choćby na skrzydło?

0

Pytanie czy Archivo VAR bierze pod uwagę prokurowane karne, które mogłyby być bramkami. Coś czuję, że wtedy przewaga nad Realem byłaby większa.

4

TVP przy nich to nic. Ludzie bez kręgosłupa moralnego tam pracują.

0

@alone49 Popeyes ma porządne kawałki kurczaka, w KFC więcej zjesz panierki niż samego kurczaka.

0

@Janas11224 Wczoraj zrobiłem dokładnie to samo i mam takie same odczucia.

0

@VeB 1899 Martina trzeba odstawiać od tego składu. On nic nie wnosi, nie ten poziom.

0

@BulaKG Coś w tym jest. To są rzeczy, którymi są zajęte głowy wielu ludzi na co dzień i nie mają nawet czasu na refleksję nad swoim własnym życiem.

4

Jak dla mnie wczoraj zawodnik meczu Yamal. 2 asysty przy czym ta druga piękna, która dała nam drugie życie. Oczywiście Torres świetnie wystartował do tej piłki i nadal zrobił bardzo wiele by to skończyć. Yamal kolejny raz w tym sezonie w wielkim meczu nie zawodzi. Jeśli chodzi o Real to Bellingham pokazał, że też jest topowym graczem no i oczywiście Mbappe robił różnicę. Chciałoby się by te mecze były takie by można tylko mówić o tym jak kto grał i doceniać poświęcenie i poziom sportowy, ale Real Madryt to obrzydliwy klub bez klasy a sędziowie oczywiście niszczą mecze durnymi decyzjami.

6

Swoją drogą TVP wczoraj to dno. Zarówno eksperci w studiu i Dareczek z Żewłakowem za mikrofonem. Nie ma to jak oglądać El Clasico w Eleven z komentarzem Święcickiego.

0

@GTBTP No właśnie. Ja bym takich karnych nie gwizdał, to zabija zdroworozsądkowe podejście.

3

Ta ręka Vazqueza to nie jest naciągany karny? Przecież ta piłka już mijała Torresa i nie leciała w miejsce gdzie był ktokolwiek z naszych. Co do faulu na Cubarsim to jest karny.

2

Fakt, że Real jest stawiany dziś w roli underdoga działa na ich korzyść. Presja na sędziego udała się, mecz z Celtą Vigo przepchnięty szokującymi decyzjami sędziów. Real nie może tego wygrać. Mam nadzieję, że piłkarze Barcy będą mieli dziś wielką motywację by nie tylko wygrać co mocno upokorzyć ten skorumpowany klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?