La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

0

Moim zdaniem nie ma co ryzykować z powrotem Balde. Na Inter możemy wyjść linią obrony Kounde-Araujo-Cubarsi-Inigo w meczu z realem wyglądało to bezpiecznie. Na Valladoid może wyjść Fort lub Martin, aby podstawowi obrońcy odpoczęli na rewanż. Vamos!

0

@VeB 1899 Martina trzeba odstawiać od tego składu. On nic nie wnosi, nie ten poziom.

0

@VeB 1899 trzeba wyjść z Martinem lub Fortem na LO .
Nie można zajeżdżać wszystkich stoperów na raz.

0

@Kubsoleon jestem tego samego zdania, ale mając na uwadze rewanż z Interem czy późniejszy mecz z realem trzeba rotować z drużyną która jest na ostatnim miejscu.
@ShawnC myślę że jak wyjdziemy takim ustawieniem w jednym czy w dwóch meczach ( ewentualnie rewanż z Interem) to dadzą radę, gramy teraz najważniejszą część sezonu i nie można pozwolić sobie na słabe punkty. Do meczu z realem powinien wrócić w pełni zdrów Balde. Erick może zagrać od początku z Valladoid. Może w końcu Christiansen da radę zagrać jakiś mecz ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?