Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Flick się śmieje publicznie, że odpoczynek dla Kounde nie ma sensu bo ten i tak idzie sobie biegać a na LO gdzie również pokazywał, że potrafi grać nawet nie ma okazji powalczyć z Martinem o rolę zmiennika bo Kłapouchy gra zawsze od początku sezonu gdy Balde musiał odpocząć lub teraz gdy go nie ma.
1
@tbas No dobrze, to odpowiadając na temat. Obowiązku nie ma, ale jak ktoś chce to niech jedzie i tyle.
0
@skubi99 Nie masz pojęcia czym jest protestantyzm i piszesz „wszystko jasne”.
0
@tbas Żydzi nie uznają Jezusa jako Mesjasza, zbawcę. Odrzucili go i dla mnie się kończy tutaj moje zdanie nt Izraela, bo dla mnie jako wierzącego Jezus jest wypełnieniem wszystkiego i jest istotą chrześcijaństwa.
1
@kondzix2115 Przecież Pedri zaczął z BVB na ławce. Yamal też nie grał długo. Dziś nie czas na rotacje. Trzeba wygrać i liczyć, że Athletic urwie punkty Realowi wtedy liga jest do zdobycia u nas w El Clasico.
0
@Comentateiro W Barcy to niemożliwe. Presja nieporównywalna z innymi klubami. W Realu jest ta sama presja co u nas, ale u nich liczy się tylko wynik a u nas styl i wyniki.
1
@Crashynski Też myślę, że Nottingham wypadnie z TOP 5 a i również Chelsea nie przekonuje. City tak naprawdę też jest słabe. Myślę że TOP 3 może być faktycznie takie jak przedstawiłeś ale już dalej ciężko stwierdzić.
52
Ile tutaj jest jadu wobec Messiego jest dla mnie szokujące i nie rozumiem tego.
0
Myślicie, że mamy obecnie w rezerwach graczy potencjalnie mogących wzmocnić skrzydło Barcelony w nowym sezonie? Toni Fernandez i jeszcze ktoś był z problemami zdrowotnymi. Może ktoś ogląda ich w akcji i może się wypowiedzieć czy mogliby odciążać nasze gwiazdy? A może ktoś ogląda Como i widzi jak gra Valle? Mnie Martin nie przekonuje.
2
@Andi18 Ale Munir to akurat był rezerwowym w czasach MSN więc byliśmy topowi. Boateng grał w 2019 roku gdy dochodziliśmy do półfinału LM. Pewnie ci chodziło o Luuka De Jonga, Braithwaite, Puiga i inne wynalazki.
0
@Mixtape Czemu zaraz głupi. Może po prostu jest zmęczony trenerką. Poza tym Klopp też ma konkretne siano od Red Bulla i kontrakt od stycznia do 2029 roku więc głupio go rozwiązać po 5 miesiącach.
0
@Krzysztof1987 Też mi się wydaje, że nie odejdzie, ale sam piszesz chyba. Nie wiemy co jest w jego głowie.
0
@FcPortoFan1999 Ernesto to dobry trener, ale on ma swoje dobre miejsce w Bilbao. Klopp pewnie byłby ciekawy, ale nikt nie wie co mu w głowie siedzi.
0
@Mixtape Tylko kto za Ancelottiego? Alonso ponoć miał zostać w Leverkusen na 25/26.
0
Może jakiś wariat ogląda Lazio - Bodo Glimt?
3
Dlaczego dziennikarz Canal Plus miałby mieć takie informacje a dziennikarze bliżej klubu i lekarze mieliby to ukrywać xd Myślę, że to info z dupy.
2
@Culer9002 Mam nadzieję, że jego ostatni mecz to będzie wielki blamaż.
0
@Faro A ja myślę, że to nie będzie turniej dwóch prędkości. Niemcy też grają dobry futbol, Holandia z Hiszpanią też pokazała, że potrafi się postawić. Francja zawsze jest groźna. Argentyna to dla mnie problemowa drużyna, bo z jednej strony tam będzie Messi ale szczerze mówiąc nie wiem czy 39 letni Messi będzie wtedy wartością dodaną czy raczej przeszkodą. Ronaldo jak widać od kilku imprez jest hamulcowym. Messi wiadomo, że ma umiejętności takie, że zawsze da coś ekstra, ale on będzie biegał jeszcze mniej niż 4 lata temu i będzie miał jeszcze mniej sił by dryblować i nadążać na tym najwyższym poziomie.
0
@Faro Pytanie czy wygra szybciej Mundial?
0
@Zdobywca Oni stracili 40 bramek my 53. Czy to taka duża różnica? Nie wydaje mi się biorąc pod uwagę jak dużo my strzelamy. Oni strzelili 100 bramek a my 147, różnica jest dość spora w tym wypadku.
7
@NeroTFP1 Kto pisał, że Carvajal jest normalny? Przecież on od zawsze był taki sam jak reszta tych przygłupów.
0
@kamiVeB Przecież Stanowski kpi z Trzaskowskiego na każdym kroku. Całkiem inaczej by ta rozmowa wyglądała niż z Nawrockim.
2
@Rhaan No co ty, zaraz ktoś ci przyjdzie i powie, że statystyki mówią, że Inter ma niesamowitą obronę. No może statystyki tak to przedstawiają, ale trzeba na nie odpowiednio spojrzeć. Bayern Monachium strzelił im 3 gole a mógł jeszcze więcej.
0
@Eto'o9 R10 Real ma konie do biegania a nie operowania piłką, chociaż ja uważam osobiście, że Bellingham ma odpowiednie umiejętności by grać np w naszym systemie tak już taki Valverde to tylko od biegania jest. Teraz widać jak dobrym graczem dla nich był Toni Kroos. My naprawdę mamy duże szczęście z tym Pedrim. Nie dość, że fenomenalny technicznie, mądry taktycznie, to jeszcze biega wszędzie i odbiera piłki. Taki pomocnik jak Pedri jest nieoceniony.
2
@Comentateiro Masz rację. Oglądałem oba mecze Interu z Bayernem i Bayern ich mocno tłamsił i operował bardzo niebezpiecznie blisko ich pola karnego. Tak jak mówisz strzelili im 3 gole a mogli nawet spokojnie więcej. Zabrakło dyscypliny pod własnym polem karnym. Gdyby Bayern miał zdrowych Daviesa, Upamecano, Musiale to zaryzykuję stwierdzenie, że by wygrał. Bayern grał naprawdę dobry futbol w tym dwumeczu, możemy zagrać tak samo i awansować, ale musimy być szczelniejsi w defensywie. Ja dodam od siebie, że dziwię się, że VAR nie sprawdzał ręki Martineza przy golu na 1-1 bo mogła tam ręka być.
3
Od transferu do PSG jest skończony zdrowotnie. Umiejętności zawsze miał i będzie miał, ale zdrowia nie ma. Pamiętam jak jakiś lekarz gdy Neymar chyba w 2019 roku doznał kolejnej kontuzji opowiadał, że Neymar będzie co chwilę wypadał tylko wtedy była mowa, że to przez kostkę, a Neymar wylatuje na różne sposoby.
1
Troglodyci boiskowi.
1
Real po prostu nie ma pomysłu na grę, nie ma zaangażowania i koncepcji. Tak jest cały sezon i żaden sędzia ich tym razem nie uratuje.
1
Letexier nie boi się rządowych.
1
@ShawnC No Olise to kozak, ja po prostu uważam, że Bayern dziś awansuje.