Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 W 2023 roku jeszcze Napoli przekręcił.
0
Swoją drogą wczoraj prematch show na Parc Des Princes znakomity. Nie da się tego nigdzie znaleźć?
2
Cała ósemka może być w drużynie sezonu i nie będzie to przesadą. Ale wcisnąłbym tu gdzieś Mbappe.
1
@kodi77 Tak jak Real zaryzykował ostatnio z Mendym?
1
@cules100pro Oni świętują nasze porażki a my ich. To jest normalne.
0
@mientusek1407 KMŚ mogą zdecydować.
0
@bartekvisca No co w tym dziwnego, że ludzie są zszokowani makabryczną zbrodnią? Mnie osobiście też to aż tak nie rusza, bo przyjmuję do wiadomości, że jest wiele niezrównoważonych ludzi wśród nas.
0
@bezalkoholowy Mówisz o drugim kontakcie a nie pierwszym. Pierwszy to było podstawienie nogi.
0
@bezalkoholowy Logika nas opuściła. Czyli jeśli mogłeś wybić piłkę wcześniej, przetrzymałeś i zostałeś sfaulowany to jest twój błąd a nie przekroczenie przepisów przez atakującego?
0
@panczo Ale dajcie spokój z tym karnym Lautaro. Cubarsi się przeliczył i tyle.
0
@bezalkoholowy To swoją drogą, ale dlaczego to niby jest głupia teoria? Jest tutaj miejsce na normalną konwersację.
2
Szczerze mi się wydaje, że gdyby Martin upadł przy pierwszym kontakcie z Dumfriesem to by był odgwizdany faul. Mimo wszystko Martin chce piłkę a Dumfries podstawia nogę i blokuje nogę Martina. Jak to interpretują przepisy tak naprawdę? Czy to było za mało? Dlaczego VAR się w ogóle nie zainteresował. Nie widzę winy Marciniaka tylko VARU, który ma to wyłapać.
0
@konajoncek Dla Torre nie tu miejsca, przed nim jest wielu pomocników. Martin akurat często był ogrywany, Ansu był po prostu zbyt słaby a co do Forta to się zgadzam.
2
@Bernard777 Ale finał z 2012 roku to ty szanuj. Niesamowity wtedy Drogba przestawiał Niemców jak szalony. Faktycznie wtedy to był autobus i no name Di Matteo z trofeum, ale emocje były.
0
Co to za porąbana akcja na Uniwersytecie Warszawskim?
1
@CurryTheGoat30 Nie wiem skąd takie wnioski.
0
@Yoshi94 Niech Ci będzie, że nawet na świecie. Messi ma po prostu największe umiejętności dlatego napisałem w Europie. Dopóki Messi gra to nie można powiedzieć, że jest lepszy piłkarz pod względem umiejętności.
0
@budel17 Opinii takich ludzi nie bierze się na poważnie.
0
@budel17 Balde w jaki sposób wyszydzany? Balde z buta wszedł do drużyny i wywalił z jedenastki Jordiego Albę, potem miał gorszy sezon naznaczony kontuzjami, ale pokazał od początku, że sufit ma wysoko.
0
@Hadim Narazie nikt, ale jak Christensen zacznie grać regularnie to zepchnie Araujo na czwartego.
2
@Mario96w Lepiej zagrać w wielkim finale niż w nim nie zagrać xd
16
Już teraz śmiało można powiedzieć, że Lamine Yamal jest najlepszym piłkarzem w Europie.
0
@Pawlak1992 Co to za głupie rozmyślania.
0
@Piotr,1985 Spokojnie.
0
@Deathwing112 Chyba też Coutinho. Kupa kasy, gwiazda Liverpoolu i się spalił. Transfer Griezmanna od początku był idiotyczny, zaś Dembele był mocno przepłacony i każdy wiedział, że Ousmane lepiej gra na PS gdzie operował Messi bliżej prawej strony. Swoją drogą to kontuzje Dembele ciągle stopowały.
1
Dlaczego Araujo miałby nagle zmienić klub skoro dopiero co dostał podwyżkę? Trzeba mu jasno pokazać, że jest 4 stoperem w hierarchii to wtedy może sam będzie chciał odejść.
0
@Eklerek Od 2009 więc odkąd realnie oglądam piłkę nożną i się nią zacząłem poważnie interesować to nie oglądałem z różnych względów losowych lub z wyboru finałów 2014, 2016, 2017, 2019. 3 finały gdy wygrał Real i jeden Liverpoolu ze Spurs, który ponoć i tak był słaby.
0
@joloskyy Hahahaha. Proszę bardzo panie żabo. Faul miał miejsce przed polem karnym a Cubarsi nie trafił w piłkę ani przez moment tylko w nogi Martineza. Nic więcej nie muszę dodawać.
0
@joloskyy Głupoty piszesz. Nie ma karnego na Yamalu i jest ewidentny karny dla Interu.
0
@AlexDark00 No Torres wczoraj nie zrobił absolutnie nic więc nie rozumiem twojego komentarza.