Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Demazo Rok temu był temat Nico i padło na Olmo. Teraz myślę, że wchodzi też kwestia płatności w ratach i faktu, że Diaz może bardziej pasować Flickowi. Diaz też potrafi zagrać na 9 gdzie grywał w tym sezonie z powodzeniem.
0
@Bogan Tak naprawdę wiek do jakiego możesz grać na wysokim poziomie zależy od determinacji piłkarza. Z obecnym poziomem przygotowania a zwłaszcza u Flicka to nie trzeba się martwić o problem w tej kwestii. Zresztą jak można myśleć, że 28 lat to dziad XD David Villa trafiał do Barcy w wieku 29 lat i nikt w taki sposób nie mówił. Każdy był zachwycony.
0
@Bogan Praktycznie nikt go tutaj nie chce to grube nadużycie. Ja osobiście go chcę i myślę, że wielu również. Nie chcą go ludzie, którzy go nie oglądają i kierują się tym, że 28 lat to emerytura a cena to 85 milionów. Zarówno wiek jak i cena to kłamstwo.
0
A po co Liverpoolowi Wirtz? Mają Mac Allistera, Szoboszlaia, Jonesa i Elliotta.
0
@Deathwing112 Ostatnie Pokolenie to grupa, która ma zbyt skrajne żądania.
0
@ToWinaSedziego Ale ja mówię po odejściu Lewego w 2026 roku. Teraz to wiadomo, że skończymy z Lewym i Torresem.
0
@Bernard777 Jak chcemy mieć drużynę na poziomie Romy to czemu nie?
1
@FCB24 Julian Alvarez jest lepszy.
6
@Szlag Napoli to zgarnia.
1
Kto najlepiej pasowałby na naszego napastnika po odejściu Lewego? Czy może jednak myślicie, że Torres w przyszłym sezonie udowodni, że może być pierwszym napastnikiem? Na pewno musi to być jakiś mobilny napastnik. Lewemu brakuje tej mobilności no i jednak często piłka odbija mu się od sęka, ale nie można mu odmówić, że potrafi zagrać tyłem do bramki i jest bardzo inteligentny w poruszaniu się. Nadal mówmy o gościu, który strzelił w tym sezonie 40 bramek.
1
@Hellrider Też mam ten problem, na La Rambli nie ale pod artykułami. Plus reklamy to przegięcie.
0
@Tomason Super.
13
@HarveySpecter Nie żeby coś, ale to PiS nielegalnie wydawał wizy dla obywateli krajów muzułmańskich pomimo ich retoryki antyimigracyjnej. 366 tysięcy wiz wydanych przez pisiorków. KO prawdopodobnie też będzie wpuszczać pomimo ich retoryki, że będą się przed tym bronić argumentując napływ Ukraińców, ale pisanie „jakich imigrantów” przy kłamstwach PiS jest niedorzeczne.
0
@Rewolucja123 ChatGPT nie bierze pod uwagę, że często postulaty to tylko puste słowa bez pokrycia. Jednak też zachęcam by się posiłkować tym, ale trzeba samemu sobie zrobić rekonesans tego co możliwe a tego co nie.
0
@4drian0 2/3 filmu dobre, potem słabiutko.
0
@VeB 1899 Zwykli kibice mówią, że Diaz się nie nadaje czy, że jest zbyt drogi? Jeśli chodzi o aspekt sportowy to się nadaje, jeśli chodzi o finanse to niech o finansach decydują ludzie, którzy są za to odpowiedzialni.
0
@takisobiektos Nie ma regulacji bo państwo na tym zarabia.
3
@Faro Jak ktoś ogląda piłkę nożną poza La Ligą to wie, że Diaz to kapitalny gracz i pasuje do naszego zespołu.
2
@blakkudium Ofensywę to Francja ma mocną.
0
@ShawnC Modrić nie był kluczową postacią Realu i kadry?
0
@gaucho104 No to Yamal a nawet Raphinha.
0
@AlphaNumeric Omawia się to co ma sens a nie takie kapiszony.
0
@ShawnC To co myślisz o ZP Rodriego?
0
@gaucho104 Na jesień Salah był najlepszy, ale potem wyprzedzili go Raphinha, Yamal i reszta. Salah w LM nie zaistniał.
0
@Roobo Jak za darmo to tak. On ma już 33 lata w tym roku.
0
@AlphaNumeric No właśnie Ty czerpiesz z plotek i dajesz im dalszą pożywkę. Może grać na PS i traci swoje walory. Nie wiem jak można wierzyć w gówno plotę, że Real chce kolejnego skrzydłowego gdy mają Mbappe, Viniego i Rodrygo. Do tego Williams jest głównie LS a nie PS. To już lepiej im zostawić Rodrygo niż sprowadzać LS by miał na siłę grać na PS.
0
@ShawnC Po grzyba przywołujesz staty Modrica. Griezmann w żadnym momencie swojej kariery nie był lepszym piłkarzem niż Messi czy Ronaldo. W sezonie 17/18 również. Modrić miał finał MŚ i zdobytą LM. Nie rozumiem skąd to zafiksowanie samymi statystykami. Po prostu oglądaj futbol.
0
@baryn Diaz regularnie gra w pierwszej jedenastce.
0
@AlphaNumeric On może grać na PS „chyba” plus takie są „newsy”. Ale masz rozległe rozeznanie w piłce nożnej. Jakbym napisał „newsa”, że Yamal ma dostać kontrakt na poziomie Mbappe to byś o tym pisał, że o jejku takie są newsy.
0
@luna666moon Może po prostu fakt, że nie da się za niego zapłacić w ratach. Poza tym czy Nico naprawdę jest lepszy od Diaza?