Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Mallorca jeszcze walczy o puchary a Alaves nie wiem czemu tu wkładasz jak im bliżej do spadku niż gry w pucharach.
2
@Arekvip Niesamowicie naiwny jesteś.
8
Nie wierzę w transfer skrzydłowego jak Diaz, Williams czy Leao bo każdy byłby skazany na ławkę i Barca nie ma kasy. Obstawiam wypożyczenie Rashforda.
0
@Herato Raz, że zarówno Pochettino i Galtier nie mieli żadnego pomysłu a dwa, że taka trójka z przodu nie miała szans wypalić skoro nie było komu biegać. Jeszcze w 2022 gdy przegrali z Realem to był niefart bo Messi karnego przestrzelił a Donnarummie przepaliło styki, bo wtedy ich dominowali mocno a zwłaszcza genialny Verratti, rok później z kolei to już PSG było tylko tłem dla Bayernu, który z kolei był tłem dla City co tylko pokazuje jak dużo im brakowało do topu. Co do Neymara to i tak nie mogłeś na niego liczyć bo wypadał na playoffy.
1
@Astad Ja pamiętam jak chciałem by trafił tu Isco jako właśnie zastępca Iniesty. Chyba tylko jego realnie chciałem w Barcelonie z Realu. Wiadomo jest też taki gigant jak Luka Modric.
0
Dobry on w ogóle?
0
@Stinger_ Ronaldo i Messi grali w drużynach odwiecznych rywali i bili rekordy strzeleckie. Ronaldo miał obsesję na punkcie Messiego. Jeśli chcemy sobie odpowiedzieć na to pytanie to wpierw odpowiedzmy czy była taka rywalizacja przed Messim i Ronaldo? Ja nie wiem bo nie oglądałem futbolu przed nimi. Może ktoś wie?
0
Będę jeszcze jakieś debaty przed niedzielnymi wyborami?
0
@Eto'o9 R10 Jeśli Real będzie grał taki paździerz jak dotychczas to się mocno zdziwię.
0
@Gaucho W tym samym zdaniu sobie napisałeś xd
5
Hernandez Hernandez ty kur****. Visca El Barca!
0
@Azi Ręka De Jonga to co?
6
@udarpawarotam Dużo gorzej znosiłem Liverpool czy Romę. Barca z Interem i tak pokazała charakter w przeciwieństwie do tamtych meczów. Można być dumnym.
0
@GTBTP Benzema kapitalny napastnik.
0
Myślicie, że jakby w obecnym Realu zamiast Viniego grał Benzema to wygrywaliby? Czy to po prostu Ancelotti się wyczerpał?
0
Maresca geniusz. Cucurella wycofany bez przerwy a Caicedo tak naprawdę gra jako ŚP i w ogóle nie są w stanie zrobić zagrożenia skrzydłem. Zero nawet opcji do gry tam jest.
0
@Barclonismo Dzięki, Pilot WP wydaje się najlepszy i najtańszy.
0
@Piotrek1993 Ja wiem, ale dziś wyjątkowo potrzebuję czegoś legalnego co najlepiej zadziała w TV.
0
Gdzie najtaniej wykupić Eleven Sports by mieć choć na ten jeden mecz?
0
Jaki jest rekord zwycięstw z rzędu Barcy nad Realem oraz rekord meczów bez porażki?
0
Mierny ten Manchester City.
0
@LambiPL Czemu kretyńska? W sondzie jest mowa o byciu w finale LM a nie wygraniu jej.
1
@Bzyczekk Villarreal jeszcze 3 lata temu w LM doszedł do półfinału eliminując Bayern i Juventus po drodze.
0
@Matheu12 750/800 zł na osobę. Jem głównie w domu, ale też na mieście. Wliczone w to są też słodycze i przekąski. Uważam i tak, że przy dyscyplinie da się wydać nawet mniej. Ja osobiście mało wydaję na mieście a przynajmniej staram się no i nie piję alkoholu a wyobrażam sobie, że to może coś pochłaniać. Słodycze i przekąski to jak masz kobietę w domu bo one lubią taki szajs jeść.
0
@FcPortoFan1999 Zapraszamy do protestantów.
0
@pato1234 Antony potrzebuje regularnej gry i zaufania więc nie.
2
Graj tak dalej to skończysz jak Lenglet. Lenglet też grał dobrze aż do czasu i już się nie pozbierał. Araujo nie dość, że teraz jest słaby to w dodatku szklany i ciągle pieprzy. Gorilla mentality xD
1
@misterio Oglądałem 2 pierwsze części, potem zaczęli robić Anabelle i filmy o Zakonnicy. Uniwersum się z tego zrobiło. Jaka jest jakość tego uniwersum to już niech każdy sam oceni. Kiedyś się horrory oglądało. Ja osobiście polecam „Dziewiąte wrota” z Johnnym Deppem, taki horror-thriller.
0
Nieźle to spieprzył.
1
@torondirn Weź tu rozmawiaj z dzieciakiem.