0

@Maker0 Mallorca jeszcze walczy o puchary a Alaves nie wiem czemu tu wkładasz jak im bliżej do spadku niż gry w pucharach.

2

@Arekvip Niesamowicie naiwny jesteś.

8

Nie wierzę w transfer skrzydłowego jak Diaz, Williams czy Leao bo każdy byłby skazany na ławkę i Barca nie ma kasy. Obstawiam wypożyczenie Rashforda.

0

@Herato Raz, że zarówno Pochettino i Galtier nie mieli żadnego pomysłu a dwa, że taka trójka z przodu nie miała szans wypalić skoro nie było komu biegać. Jeszcze w 2022 gdy przegrali z Realem to był niefart bo Messi karnego przestrzelił a Donnarummie przepaliło styki, bo wtedy ich dominowali mocno a zwłaszcza genialny Verratti, rok później z kolei to już PSG było tylko tłem dla Bayernu, który z kolei był tłem dla City co tylko pokazuje jak dużo im brakowało do topu. Co do Neymara to i tak nie mogłeś na niego liczyć bo wypadał na playoffy.

1

@Astad Ja pamiętam jak chciałem by trafił tu Isco jako właśnie zastępca Iniesty. Chyba tylko jego realnie chciałem w Barcelonie z Realu. Wiadomo jest też taki gigant jak Luka Modric.

0

Dobry on w ogóle?

0

@Stinger_ Ronaldo i Messi grali w drużynach odwiecznych rywali i bili rekordy strzeleckie. Ronaldo miał obsesję na punkcie Messiego. Jeśli chcemy sobie odpowiedzieć na to pytanie to wpierw odpowiedzmy czy była taka rywalizacja przed Messim i Ronaldo? Ja nie wiem bo nie oglądałem futbolu przed nimi. Może ktoś wie?

0

Będę jeszcze jakieś debaty przed niedzielnymi wyborami?

0

@Eto'o9 R10 Jeśli Real będzie grał taki paździerz jak dotychczas to się mocno zdziwię.

0

@Gaucho W tym samym zdaniu sobie napisałeś xd

5

Hernandez Hernandez ty kur****. Visca El Barca!

0

@Azi Ręka De Jonga to co?

6

@udarpawarotam Dużo gorzej znosiłem Liverpool czy Romę. Barca z Interem i tak pokazała charakter w przeciwieństwie do tamtych meczów. Można być dumnym.

0

@GTBTP Benzema kapitalny napastnik.

0

Myślicie, że jakby w obecnym Realu zamiast Viniego grał Benzema to wygrywaliby? Czy to po prostu Ancelotti się wyczerpał?

0

Maresca geniusz. Cucurella wycofany bez przerwy a Caicedo tak naprawdę gra jako ŚP i w ogóle nie są w stanie zrobić zagrożenia skrzydłem. Zero nawet opcji do gry tam jest.

0

@Barclonismo Dzięki, Pilot WP wydaje się najlepszy i najtańszy.

0

@Piotrek1993 Ja wiem, ale dziś wyjątkowo potrzebuję czegoś legalnego co najlepiej zadziała w TV.

0

Gdzie najtaniej wykupić Eleven Sports by mieć choć na ten jeden mecz?

0

Jaki jest rekord zwycięstw z rzędu Barcy nad Realem oraz rekord meczów bez porażki?

0

Mierny ten Manchester City.

0

@LambiPL Czemu kretyńska? W sondzie jest mowa o byciu w finale LM a nie wygraniu jej.

1

@Bzyczekk Villarreal jeszcze 3 lata temu w LM doszedł do półfinału eliminując Bayern i Juventus po drodze.

0

@Matheu12 750/800 zł na osobę. Jem głównie w domu, ale też na mieście. Wliczone w to są też słodycze i przekąski. Uważam i tak, że przy dyscyplinie da się wydać nawet mniej. Ja osobiście mało wydaję na mieście a przynajmniej staram się no i nie piję alkoholu a wyobrażam sobie, że to może coś pochłaniać. Słodycze i przekąski to jak masz kobietę w domu bo one lubią taki szajs jeść.

0

@FcPortoFan1999 Zapraszamy do protestantów.

0

@pato1234 Antony potrzebuje regularnej gry i zaufania więc nie.

2

Graj tak dalej to skończysz jak Lenglet. Lenglet też grał dobrze aż do czasu i już się nie pozbierał. Araujo nie dość, że teraz jest słaby to w dodatku szklany i ciągle pieprzy. Gorilla mentality xD

1

@misterio Oglądałem 2 pierwsze części, potem zaczęli robić Anabelle i filmy o Zakonnicy. Uniwersum się z tego zrobiło. Jaka jest jakość tego uniwersum to już niech każdy sam oceni. Kiedyś się horrory oglądało. Ja osobiście polecam „Dziewiąte wrota” z Johnnym Deppem, taki horror-thriller.

0

Nieźle to spieprzył.

1

@torondirn Weź tu rozmawiaj z dzieciakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?