- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
1
Kilkanaście lat mieliśmy wielką rywalizację Leo Messiego z Cristiano Ronaldo i mimo iż w tym czasie było wielu znakomitych piłkarzy cały świat żył ich rywalizacją.
Teraz szczerze mówiąc nie widzę po pierwszej tak wielkiej rywalizacji, a po drugie tylu znakomitych piłkarzy.
Miała być rywalizacja Kyliana Mbappe z Erlingiem Haalandem ale póki co jej w zasadzie nie ma, a już na pewno nie jest tak głośna i w zasadzie nikt o niej nie mówi.
Od nowego sezonu Kylian Mbappe vs Lamine Yamal mimo dużej różnicy wieku?
Jak myślicie, doczekamy się takiej rywalizacji jak za czasów Leo i CR? Oczywiście nie mówię, że będzie ona tak potężna ale czy będzie choć odrobinę przypominała ich rywalizację?
Mam wrażenie, że Leo i Cristiano napędzali samych siebie, swoje drużyny, trenerów i cały piłkarski świat włącznie z kibicami. Te "wojenki" na każdym możliwym momencie to było coś niesamowitego.
Kto nie oglądał niech żałuje.
1
@Stinger_
Może Doue jeszcze wejdzie na jakiś światowy poziom i powalczy z Laminem. Te inne Mbappy i Haalandy to już za stare
1
@szela1899 Tak, Desire Doue wygląda bardzo dobrze, także młody choć trochę starszy od Lamine Yamala.
Na pewno ma papiery na podjęcie rywalizacji z Lamine.
Pytanie tylko czy przejdzie do Realu? Bo taka rywalizacja najlepiej się "sprzedaje" i sprawdza jeśli jeden gra dla Barcy, a drugi dla Realu.
Ja osobiście nie chciałbym Doue w Madrycie. Po cichu gdzieś tam liczę na to, że jakimś cudem kiedyś Doue przejdzie do Barcelony ale zapewne szanse na to są małe.
0
@Stinger_ Ronaldo i Messi grali w drużynach odwiecznych rywali i bili rekordy strzeleckie. Ronaldo miał obsesję na punkcie Messiego. Jeśli chcemy sobie odpowiedzieć na to pytanie to wpierw odpowiedzmy czy była taka rywalizacja przed Messim i Ronaldo? Ja nie wiem bo nie oglądałem futbolu przed nimi. Może ktoś wie?
0
@Kubsoleon No ja także nie oglądałem przed nimi. Moje wejście w futbol to właśnie wchodzenie Leo Messiego do pierwszej drużyny Barcelony, a okres w którym oglądałem już futbol ale jeszcze nie było rywalizacji Leo - CR pamiętam bardzo dobrze i głównie wtedy najpierw Ronaldinho, a później Kaka czarowali (ZP) ale nie pamiętam żeby w tamtych czasach ktokolwiek mówił o jakiejś rywalizacji, a przecież było w kim wybierać.