Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbyście mieli wybór grać przez następne dwa sezony Ter Stegenem, Szczęsnym lub Dibu Martinezem to kogo wybieracie?
0
@Mazi Zostałeś wywołany do wypracowania.
0
@alone49 A co jak ktoś w pierwszej turze nie głosował na nikogo z POPISU to na kogoś musi w tej drugiej turze zagłosować. Więc zagłosuje na PO lub PIS. Co lepsze? Lub co gorsze?
1
@Klejnot_Nilu Przecież Portugalia ma topowych graczy na każdej pozycji xd
1
@dariooo A to ciekawe, bo poprzednia część była dość udana.
0
@Kgorecki2500 Jak mieszkasz w dużym mieście i zarabiasz średnią krajową to powodzenia z kupnem mieszkania.
1
@BORO_12 Byle nie United, bo przepadnie w tym syfie.
0
@Arden Będą grać na niego i ten spieprzy wszystko o ile przyjmie w ogóle piłkę. Mbappe bierze Złotego Buta. Szanuję Robercika oczywiście, był jednym z architektów tego udanego sezonu, ale teraz myślę, że do końca sezonu będzie drewniaczył.
0
@Rastafarnianin Może uciekli za lepszym życiem xd Pewnie, że powinni mieć prawo. Wielu Polaków wyjechało bo w Polsce było źle i chętnie by wróciło, ale nie mają do czego. Mają prawo głosować za opcją, która umożliwi im warunki do powrotu.
1
@AlphaNumeric Ja myślę, że obecnie i jeden i drugi nie do zastąpienia. Nie ma drugiego tak decydującego skrzydłowego i nie ma innego tak dobrego rozgrywającego. Pewnie najbliżej profilu Pedriego obecnie byłby Vitinha z PSG.
1
@Lionel_Messi10 Żeby tylko nie grał jak Foden w tym sezonie.
0
Nie ma jakiejś listy powołanych na dzisiejszy mecz?
4
@Przystankers Doskonale wiadomo do czego był zdolny Messi. Zwłaszcza z 2012 roku xd
1
@gumaz Cubarsi to żadne zaskoczenie. Tylko potwierdził talent.
0
@Barca_Big_Moment Panie pragmatyku proponuję przerzucić się na oglądanie Cholo Simeone.
0
@Barca_Big_Moment 3 mecze w seniorach, rok bez gry więc sorry, ale nie podpiszę się pod tym, że z miejsca będzie lepszym wyborem niż De Jong i Casado, którzy już i tak są bardzo dobrymi graczami i mają za soby dobry sezon.
0
@directedbyfcb Messiego zrobi Fermin.
1
@LambiPL "Futbonomia", "Ja, Ibra", "Pirlo. Myślę, więc gram", "Dziedzictwo Barcelony. Dziedzictwo Cruyffa". Najbardziej mi się prawdopodobnie podobała "Ja, Ibra".
1
@Barca_Big_Moment Na jakiej podstawie piszesz że Bernal „na pewno” będzie pierwszym wyborem? Gościu rozegrał w Barcelonie 3 mecze i wraca po rocznej ciężkiej kontuzji i on na pewno będzie pierwszym wyborem xd
0
@ProMILs Yamal będzie tylko lepszy. Poprawi nawet te proste sytuacje. Talent epokowy.
0
@maroon Tylko za co tutaj nienawidzić?
3
@Romario87 Niech on wpierw piłkę przyjmie do nogi.
0
@Damiain Tylko kto przy naszej sytuacji finansowej? Tylko nie wyskakujcie z Davidem bo Ferran jest od niego lepszy.
0
@Messibestplayerintheworld Pedri.
0
@BezglutenowyPedri Christensen akurat w 1 połowie był słaby. W drugiej wszedł na dobry poziom.
1
@Gaz Ale nie powiesz, że Dembele to słaby gracz przecież. Talent ponadprzeciętny był od zawsze, już od Stade Rennes. Fakt jest taki, że teraz gra na poziomie TOP 5 piłkarzy świata a np tacy gracze jak Leroy Sane, Serge Gnabry, Kingsley Coman, którzy z nim konkurowali w roczniku i na pozycji nigdy nie mieli takich predyspozycji. Więc Dembele ma ponadprzeciętny talent.
0
@escarabajo Ty nie przywiązujesz do niej wagi, ale świat już tak. Jest to bardzo prestiżowa nagroda.
1
@Stinger_ hahahaha ten Jorginho to był niezły żart i Mati Borek, który chciał mu balona wręczyć xD
1
@Antimadridista_WR Nawet Messi gnębił 14 latka.
1
@VeB 1899 Rozłożenie rąk to jakaś unikalna cieszynka?