0

@Ignareks Ja już wolę lagę Wojtka, która jest mitem, bo Wojtek też potrafi celnie zagrać niż debilne podania Ter Stegena, które powodują zagrożenie w naszej drużynie. Więcej jest szkód niż pożytku z takiej gry. Wielu bramkarzom wystarczy, że nogami grają poprawnie. Wiadomo nie chcemy kalek w tym aspekcie, ale naprawdę obecnie wielu bramkarzy nie jest kalekami.

2

@Seledynowy Generalnie społeczeństwo bardzo łatwo ulega mediom i nie potrafi krytycznie spojrzeć na informacje, które odbierają. Ewentualnie informacje, które im się podobają powielają dalej a te, które są niewygodne pomawiają jako stek bzdur.
To wcale nie jest łatwe dla wielu ludzi zapewne się odnaleźć w takiej sieci informacji.

3

@Yoshi94 Ty tak na serio czy sobie żartujesz?

1

@Kaktusek Pomyśleć, że Xavi grał nim zamiast Casado. Nawet gdy sezon już był przegrany. Co to za beton to nie mam słów.

1

@Kgorecki2500 To musi być robione pod idiotów. Mają Polaków za idiotów.

0

@Encore Nie, lepiej mieć kogoś lepszego, ale nie manipulujmy dla tezy.

4

@Encore W sensie od poprzedniego sezonu. Bo jeszcze 22/23 był najlepszy. Ja wiem, że 2 lata to też kilka lat, ale trochę to pachnie manipulacją.

2

Tak wiele epickich meczów jednego sezonu. Dawno czegoś takiego nie było. Ciężki wybór, ale za każdym razem wybiorę El Clasico, tam zwycięstwo smakuje lepiej.

0

@kacperFCB_ Spoko.

0

Komentarz usunięty

0

@CLS63AMG Zejdź na ziemię.

5

@prodigy ChatGPT gówno ci powie jeśli chodzi o statystyki piłkarskie.

35

Ani 17 ani 20. Strzeliłeś 14 goli na Camp Nou.

1

@CLS63AMG hahahahahahhaha zapytać Polaków XD i co dalej? Niemcy dadzą miliardy bo Polacy sobie zrobili referendum, że chcą pieniążki? Po co ci referendum?

0

@CLS63AMG A czy reparacje od Niemiec są do wyciągnięcia?

4

Dla mnie Ter Stegen z wiosny 2023 to jest najlepszy bramkarza świata wraz z Courtois, ale nie wierzę, że on wróci na ten poziom i Barca powinna postawić na nowego bramkarza, jeśli już w przyszłym sezonie chcemy wygrać Ligę Mistrzów.

1

@lucca87 1. Joan Garcia i Szczęsny
2. Luis Diaz, bo jest obecnie lepszy
3. Jeśli byłby zastępca to niech odejdzie, jeśli ma nikt nie przyjść w jego miejsce niech zostanie.

Oczywiście to są tylko to co chcemy, bo realnie nie wierzę w odejście Ter Stegena, odejście Penii jest przesądzone, Wojtek się zastanawia, ale Ter Stegen się nie chce nigdzie ruszać. Mam cichą nadzieję, że z Joanem Garcią to realne zainteresowanie.

5

@michal26 No to po to kupujesz LS by czasem na PS mógł zagrać choćby Raphinha…

0

Ukłon Ancelottiego w stronę Neymara. Może doda mu to kopa by się zmotywować na ostatni rok. Swoją drogą ciekawe czy zostanie w Santosie?

0

@addept Też tak myślę. Od napisania na X statementu do zrobienia czegoś realnie daleka droga.

0

Manolo Gonzalez czy Michel. Śmiesznie to wygląda xD

0

@DAM1ANOo Też mi się wydaje, że ma problem z Inigo ale dotychczas zawsze miał choćby jednego ŚO lewonożnego. Laporte na Euro grał w pierwszej jedenastce a Pau Torres również był powoływany.

0

@addept Ale ja jestem w stanie uwierzyć, że on sprowadzał te prostytutki. Napisał na Twitterze, że pozwie Onet więc zobaczymy.

0

@Encore Spójrz w Internet to zobaczysz efekt.

1

Powiem tak, jestem w stanie uwierzyć, że Nawrocki sprowadzał prostytutki do hotelu, ale jeśli nie ma twardych dowodów to tylko gównoburza. Gównoburza, która i tak przyniesie efekt.

0

@DAM1ANOo Inigo Martinez miał najlepszy sezon wśród hiszpańskich ŚO a go nie ma. Ja doskonale wiem dlaczego jest Isco, ale to jest niezrozumiałe, że nie ma w takim razie Martineza skoro wiek nie gra roli.

3

Łysy beton zapewne Pedriego na 10 ustawi. Branie Cucurelli zamiast Balde wyjdzie mu prędzej czy później bokiem. Brak Martineza choćby kosztem Viviana to też żart. Brak Martineza tłumaczę sobie tym, że już nie widzi go w kadrze ze względu na wiek, tylko dlaczego w takim razie jest Isco?

1

Chelsea chyba nie chce na długo zagościć w LM skoro o Fatim myślą.

0

@wielofish Jest aplikacja blokująca reklamy na Safari w telefonie?

0

@tgrzeb ale ja korzystam z Rambli głównie na iPhone na Safari.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?