0

@Murazor Messi najgorszą wersją w sezonie 20/21? Chyba innego Messiego oglądaliśmy. Był najlepszym graczem na świecie.

0

@turhiay Klątwa? Przed Messim 10 mieli tacy gracze jak Ronaldinho, Rivaldo, figo czy Maradona więc same legendy futbolu. To, że raz dostał wyhajpowany Fati to nic nie znaczy. Yamal już po 1 sezonie w Barcy miał większe osiągnięcia od Ansu Fatiego.

2

@Rupert_Haubica Bardzo Neymarowy ten lifestyle, ale on zaraz dopiero 18 lat skończy. Jakoś póki co się nie obawiam o jego profesjonalizm. Póki co 2 topowe sezony za nim. Zobaczymy czy za kilka miesięcy będzie Złota Piłka. Jak to Lewandowski mówił prawdziwą sztuką jest utrzymać taki poziom a nawet zwiększać przez 10/15 lat.

0

Alvaro Valles w Betisie a Alberto Moleiro w Villarreal. Ciekawe transfery, wiadomo jaka przyszłość czeka Antony'ego?

0

@rumilas Akurat Koeman wziął Barcę jeszcze w 2020 roku z Messim w składzie po blamażu Setiena z Bayernem. Messi wprawdzie chciał wówczas odejść z klubu i stało się to rok później już nie na jego zasadach. Nie było płynnej wymiany pokoleniowej a Koemana pogrążył brak wyjścia z grupy w 2021 roku w LM, Xavi wprawdzie mógł to odratować, ale nie zdołał wygrać z Benficą.

Barca Koemana mi się podobała tylko momentami, wiadomo posiadanie Messiego sprawiało, że te mecze były ciekawsze, ale np 1/8 finału z PSG i hat trick Mbappe obnażył starych Pique, Suareza, Busquetsa i fakt, że potrzebujemy przebudować kadrę.

0

@escarabajo Jestem sceptyczny wobec wszystkich och i ach nad każdym młodym talentem gdy wyjdą mu 2/3 dobre miesiące.

0

@escarabajo Nie znam go za bardzo, widziałem tylko w meczu z Miami i nie zrobił na mnie wrażenia akurat wtedy.

0

@mientusek1407 Ja z kolei po meczu o Puchar Gampera z Monaco miałem obawy co do Barcy Flicka, potem grali jednak cudownie.

55

W nowym zarządzie Florentino Perez, Kamil Gala i El Jarek.

0

@HavertzKai Teraz każdy kto prosto piłkę kopnie kilka meczy z rzędu i do tego jest młody jest wielkim talentem.

0

@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że bez tego węża na bramce.

1

@Douglas Kombinezon futurystyczny.

5

Xabi Alonso. Mam tylko nadzieję, że ten klub Cię nie zniszczy, bo bardzo Cię szanuję. Akurat tutaj wypowiedź na dobrym poziomie.

0

@patrykzmc2000 Nikt nie zapłaci i tak za niego tyle.

3

Całkiem dobry ten Jobe Bellingham.

0

@Borneo Yamal jeden mecz słabo zagrał xd Przecież w półfinale zrobił zawodnika meczu.

0

Ja jestem za. Ludzkie godziny meczów to i można wtedy Messiego oglądać na żywo ;)
Dodatkowo rywalizacja w jednej lidze z Ronaldo i w samym Al Hilal są gracze, którzy potrafią grać w piłkę. Ale to samolubna opinia fana. Dla rodziny i Messiego lepsze Stany, dla pieniędzy wiadomo, że Al Hilal.

0

@Borneo No sam odpuścił wyjazd na Euro U21.

0

@Borneo Bo co ma za dużo? Rok temu był na Euro i grał na IO. To było rok temu a nie tego lata. Teraz sobie odpoczywa więc co chcesz przekazać?

0

@Ryoumen Jeśli będą kontuzje to tak, jeśli gracze będą zdrowi to nie tylko flopy będą niezadowolone, ale też wartościowi gracze. Jakaś stabilizacja składu jest potrzebna i nie będzie rotacji co mecz.

0

@Borneo Fermin ma wolne xd

0

@MOLESTA Będą poszkodowani. Uważasz, że Pablo Torre nie był poszkodowanym poprzedniego sezonu gdy się pokazywał z dobrej strony a i tak nie dostawał minut? W tym sezonie ktoś inny będzie tak samo poszkodowany.

0

@Faro Nikt nie powiedział, że składu mamy nie wzmacniać. Po prostu faktem jest, że będą gracze, którzy poczują, że nie dostają tyle minut na ile zasługują.

0

Transfer Williamsa sprawi, że poszkodowani będą Olmo i Fermin. Gavi również musi dać z siebie więcej jeśli chce grać kosztem choćby De Jonga czy Casado. Trzeba przyznać, że wraz z tym transferem będziemy mieć duży wachlarz możliwości, ale też pewnie będzie wzrost niezadowolenia wśród niektórych graczy nawet jeśli będą dobrze grać.

0

Gdyby nie problemy finansowe to nadal byśmy kupowali gwiazdorów z innych klubów. Barca z 2015 roku nie miała problemów finansowych i kupowała jak leci. Nie wierzę, że w obecnej byłoby inaczej gdyby nie finanse.

1

Nolito, co ty pieprzysz.

0

@ACMaldini3 Talent wielki, ale po tak długiej przerwie i w tym wieku to ciężko będzie wrócić na poziom reprezentowania kadry narodowej. Nadal jest lepszy niż jakiś Camavinga, Rabiot czy Fofana. Środek pola Francuzów nie robi wrażenia.

0

@Toretto Mieczniki przy brzegu?

0

@damianex10 Taki szajs ma 50 milionów?

0

Szkoda, że Miami nie dociągnęło wygranej, mieliby realne szanse na ćwierćfinał. Liczę mimo wszystko, że powalczą z PSG nie jak ten Inter z Europy co rozłożył nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?