Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Tester szyb.
23
Wszystko spoko, ale skąd Borek wie, że Ronaldinho się nie umył?
0
@konrad1661 Państwo z dykty, ale La Rambla by im chętnie podarowała broń jądrową.
0
@MichuZ44 Jesteśmy denni.
0
@Lanosss Skończy jak jakiś Yusuf Demir.
1
@Comentateiro
Ciężko stwierdzić. City w poprzednim sezonie było fatalne i muszą na nowo rozbudzić iskrę a Liverpool kupując Wirtza pokazuje, że ma plany na dłuższy prymat. To jest piłka nożna, tutaj wszystko się może zdarzyć.
0
@takisobiektos @BorzyKrzys , @nwchades @tbas Pisałem o żywych tarczach. Zamiast ślepo powielać narrację Iranu zainteresujcie się tematem.
0
@panczo Bo to dziki kraj fundamentalistów.
0
@BorzyKrzys W opozycji zawsze łatwo komentować. Rzeczywistość weryfikuje.
2
Ci krytykujący działania rządu USA i Izraela niech wpadną na jakiś cudowny pomysł na zakazanie budowy broni jądrowej przez Iran. To jest niekończąca się historia a Iran chce by Izrael został wymazany z mapy i traktuje ich jako wrogów religijnych i to się nie skończy. Będą finansować organizacje terrorystyczne, będą wykorzystywać cywili jako „żywe tarcze”.
1
Czy użytkownicy La Rambli chcą by Iran miał dostęp do broni jądrowej?
0
Są jakieś składy na mecz drużyny Ronaldinho i Polski?
0
@Criss18Barca To była jeszcze pierwsza połowa.
0
@Bernard777 Zakazane to powinno być w FIFA cofanie się obrońcą do bramki przy wolnym.
1
@Cobra303 Na DAZN nie trzeba subskrypcji.
5
Jaki tu strach, bo Yamal spędza dzień z idolem piłkarskim. Na pewno Neymar go potem zabierze na prostytutki a potem wleci kokaina xd
0
Cieszę się na tego Joana Garcię i mam nadzieję, że okaże się kozakiem. Ter Stegena ceniłem przez wiele lat, ale to jest chyba czas na pożegnanie się.
0
@Lionel_Messi10 Camp Nou jeszcze będzie w budowie.
1
Gdzie problem?
0
W tym DAZN da się oglądać mecze z polskim komentarzem?
2
@blakkudium Wolę by piłkarze byli wybierani pod sposób w jaki chcemy grać a nie bo fanom się podoba.
0
@Bastek1987 Jednak wygrali rundę zasadniczą, więc całkiem z dupy tam nie są.
4
@Matheu12 Czego się spodziewać po tej religii, która nie toleruje nikogo innego.
0
@Nazio_87 Prędzej przyjmie ofertę z azjatyckiego kraju niż z Polski.
4
@Klejnot_Nilu To nie jest Al Ahli z Arabii tylko z Egiptu.
0
@BorzyKrzys O co chodzi z tymi silniczkami? Skąd akurat takie określenie na wyborców KO?
2
@Lionel_Messi10 Połowa? Myślę, że więcej niż ktokolwiek obecnie.
3
@blakkudium Najbardziej to chyba mi ręka Suareza została w pamięci.
1
@slayer Co nie zmienia faktu, że będzie wyszydzany.
2
Będzie miał przerąbane podczas derbów.